Sport | Zamośćtekst nadesłany18 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 20 komentarzy

Zamość: Lwów zdobyty! Zwycięstwo trampkarzy AMSPN Hetman

Fot. AMSPN Hetman Zamość
R E K L A M A    B O A R D

W dniach 13-16 stycznia trampkarze starsi AMSPN Hetman Zamość , zespół z rocznika 2003 brał udział w międzynarodowym turnieju we Lwowie na Ukrainie.

Na zaproszenie gospodarzy podopieczni trenerów Sebastiana Luterka oraz Tomasza Pociennika przez 3 dni walczyli ze swoimi ukraińskimi rówieśnikami. Zespół Hetmana wygrał wszystkie swoje spotkania w turnieju i pewnie sięgnął po zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jan Mróz, najlepszym brakarzem Krzysztof Janiak

Wyjazd na turniej był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Zamość oraz PGK Sp. Z O.O.   

Mecze grupowe:

Hetman – Karpaty Lwów 1:0 ( Jan Mróz)

Hetman – Ruch Vinniki 1:0 ( Jan Mróz)

Hetman – Szkoła Piłki Nożej miasta Konotop 1:0 (Kamil Radziszewski)

Półfinał

Hetman – FK Lwów 1:0 ( Jan Mróz)

Finał

Hetman – Arsenal Charków 1:0 ( Kamil Radziszewski)

 

AMSPN Hetman: Zabiciel Michał, Ziemiński Wojciech, Janiak Krzysztof, Żukowski Wojciech, Podoba Jakub, Kołodziejczuk Jakub, Cymiński Jakub, Wanarski Szymon, Panas Bartłomiej, Pokrywka Łukasz, Myszka Marcel, Radziszewski Kamil, Naklicki Sebastian, Mróz Jan, Gazda Michał, Duda Maciej, Chodacki Sebastian, Pociennik Adam, Bator Miłosz.

Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Kibic" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 9:43:12 napisał:
  Dawno już nie mieliśmy takiego dobrego rocznika w Zamościu. Oby tylko niczego nie popsuć to będzie z nich kiedyś pożytek.
  R E K L A M A
 • "zamościak" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 12:10:21 napisał:
  nie ma Ptysia i coś się dzieje
 • "kmicic" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 14:09:37 napisał:
  Gratulację dla chłopaków i trenerów.
 • "Ronaldo" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:19:54 napisał:
  Ograć ukraińców na ich terenie, no no nieźle.
 • "Anonim" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:21:53 napisał:
  Brać ich do pierwszego Hetmana niech się już ogrywają.
 • "x" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:24:46 napisał:
  Wszystkie wyniki po 1:0 :)
 • "..." dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:38:03 napisał:
  Do Anonima .... jakie brać ... chyba najpierw zapłać ? " 435 000 + 90 000 zł to są dwie pozycje na Hetmana" jak ktoś tak pisze to tylko pokazuje jacy idioci zabierają głos". To w końcu to ten sam klub czy nie .... jak brać to tak ?
 • "zmc" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 20:10:41 napisał:
  Hetman seniorski nic z tego nie będzie miał dopóki będzie się pałetał po 5 ligach i rywlizował z Victorią Żmudź i Lutnia Piszczac. Dorosły Hetman musi grać na szczeblu centralnym żeby łodzi zdolni chcieli w nim grać. Tym młodym chłopcom i ich rodzicom menedżerowie (największe nieszczęście polskiej piłki) zamącą w głowach i porozwożą po całej Polsce, a nawet Europie mając na uwadze tylko i wyłącznie własny zysk. Ale mimo to cieszę się, że w AMSPN coś drgnęło, są nowi trenerzy, którym się chce i nie narzekają na "słaby i nieliczny materiał". Nie wszyscy zamościanie to nieudacznicy wbrew twierdzeniom Marcina Zamoyskiego. i
 • "Xenon" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 20:21:21 napisał:
  2018 rok, niemal każdy ma kamerę w telefonie, to nie może nagrywać jak chłopaki grają i potem wrzucić chociaż bramki czy ciekawsze zagrania?
 • "Do Xenon" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 22:26:32 napisał:
  Przyjdź chłopie na mecz i zobacz sam na żywo.
  R E K L A M A
 • "...." dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 22:41:16 napisał:
  Do "zmc" Tu nie tyle chodzi o managerów tylko o dwie podstawowe rzeczy. Zgodzę się że Hetman musi grać wyżej. Jeżeli chłopakami interesują się najlepsze kluby w Polsce to muszą prezentować odpowiedni poziom, z tego co wiem nikt z Fundacji nawet nie pytał o nich i ich planach na przyszłość. A inne klubu i owszem. Na co czekają u nas? Bo im się należy? AMSPN musi też z czegoś żyć. Po drugie gdzie są zawodnicy którzy przechodzili z AMSPN? Czy są gorsi od tych, którzy byli i już ich nie ma? Czy byli drożsi w utrzymaniu? Trzeba sobie powiedzieć jedno, nikt z armii zaciężnej nie chce "umierać" na boisku za Hetmana a takich nam trzeba by odnosić sukces.
 • "Anonim" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 0:41:30 napisał:
  do "...." brać to potoczne stwierdzenie, chodzi o sprowadzenie, przetransferowanie ich do Hetmana nie musisz od razu wyzywać od idiotów, trochę kultury.
 • "Kibic" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 7:49:10 napisał:
  Najlepsi z tego rocznika pójdą w Polskę. Hetman niestety nie ma im co zaoferować, a chłopcy są ambitni i utalentowani a przede wszystkim dobrze prowadzeni. Nie zepsuć tego proszę.
 • "." dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 12:57:42 napisał:
  Gratulacje chłopaki
 • "..." dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 14:09:37 napisał:
  "Idioci" to cytat z Twojego komentarza Anonimie ..... trochę kultury .... ja nikogo nie obrażam, chociaż czasem korci.
 • "..." dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 14:11:37 napisał:
  Dlatego pamiętaj gdzie co piszesz .... ciekawych odsyłam do tekstu Kasa na sport lodzielona .... tam właśnie w komentarzach Anonim błysnął kulturą ....
 • "zmc" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 14:53:14 napisał:
  Za Hetmana nie będą umierać ani Ci z armii zaciężnej ani z Ci z AMSPN. Solecki, Turczyn nie byli w ostatniej rundzie bardziej ambitni i zaangażowaniu w grę od przyjezdnych. W ubiegłym sezonie najbardziej ambitny i walczący był akurat "zaciężny" Kupisz, potem zbyt dobrze poznał "uroki miasta" i podejście do piłki tubylców i zszedł do ich poziomu, a momentami pooniżej. Ja uważam, że trzeba ściągać ludzi z zewnątrz ale nie może ich być większość w drużynie, ponadto muszą być wyraźnie lepsi od "naszych" . Niestety tak nie jest. Co do młodych z AMSPN to szczerze im gratuluję i jeśli mogę to radzę aby jak najdłużej grali w grupie w której się wzajemnie nakręcają i robią postęp. Niech mamona nie przesłoni zbyt szybko im i ich rodzicom celu jaki mogą osiągnąć.
 • "Anonim" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 16:58:57 napisał:
  do "...." pamiętam co piszę i w swoich komentarzach nikogo nie obrażam, a komentarz który wskazujesz nie jest mój. Zauważ że wystarczy zostawić puste miejsce w okienku "Podpis" i każdy może być "Anonimem".
 • "..." dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 18:04:59 napisał:
  No to ktoś się podszywa pod Anonima. Pozdrawiam
 • "HWK" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 21:43:37 napisał:
  Kolejny sukces zespołu Hetmana: https://web.facebook.com/AMSPN-Hetman-Zamość-rocznik-2003-1103531076338705/?hc_ref=ARQh1Km3AsS0Yuxi2AtNYhcwKfqk8avSjpqm6WW6SH5Lcf9zrh4OwNFH3dz3Ebn1Cjc
  R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat