Sport | ZamośćDaniel Czubara3 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość: Lublinianka – Hetman 2:0

Fot. Daniel Czubara

Na tarczy wracają piłkarze zamojskiego Hetmana z Lublina.

Awans Hetmanowi już nie grozi, więc trener Jacek Ziarkowski dał w Lublinie szansę kilku piłkarzom, którzy do tej pory najczęściej wchodzili na boisko jako zmiennicy. 

Gospodarzom by pokonać Hetmana wystarczyło de facto nieco ponad kwadrans czasu. W 10′ broniącego bramki Hetmana Wyłupka pokonał Wiktor Bogusz. W 26′ sędzia podyktował rzut karny dla Lublinianki. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Paweł Bielak. Zamościanie do końca próbowali szukać swojej szansy na choćby honorową bramkę, jednak bezskutecznie.

Hetman sezon 2017/2018 zakończy derbowym meczem z Kryształem Werbkowice. Jak zamościanie pożegnają się z kibicami ze stadionu przy Królowej Jadwigi? Przekonamy się 9 czerwca o godz. 17.30.

Lublinianka: Wrzosek – Kośka, Myszka, Ptaszyński, Stępień – Baran (60’ Skoczylas), Bogusz, Kuzioła, Sobiech (89’ Waszczyński), Duduś (70’ Morenkov) – Bielak.

Hetman: Wyłupek – Kanarek, Żmuda (30’ Kuśmierz), Świech, Luterek – Otręba, Solecki, Bednara, Stefański (73’ Daszek) – Myśliwiecki, Paluch.

Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 2:0 (2:0)

1:0 Bogusz 10′

2:0 Bielak 26′ (karny)

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "andrzej" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 12:26:32 napisał:
  Brak słów. Wnuk obiecał III ligę i co?
  R E K L A M A
  • "TORRES20400" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 12:40:36 napisał:
   Jak ty zostaniesz prezydentem, to Hetman zagra w Lidze Mistrzów.
 • "." dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 13:06:01 napisał:
  Chcecie mieć 3, 2 czy ekstraklasę to zapłaćcie za nią - jak ja czytam, że wyjazd na mecz z Ładą kosztował 10 zł - to się pytam co zawierała ta cena przejazdu, czy tylko przejazd czy coś więcej. Możliwości Hetmana są niewielkie, choć nowy zarząd dwoi się i troi. Czy jeden z drugim zastanowił się, skąd klub ma brać pieniądze na wzmocnienie i na utrzymanie?
 • "q" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 13:42:39 napisał:
  Wnuk tylko obiecuje i karmi .
 • "Ja" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 13:48:02 napisał:
  .... a JA wierzyłem w "Sportowego"....
 • "max" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 17:46:49 napisał:
  Hetmanowi potrzebny jest trener z haryzmą. To co grają obecnie to marność nadająca się do "A" klasy. Trener Ziarkowski niestety nie nadaje się bo zachowuje się jak "grzeczna dziewczynka"....niestety.
 • ""."" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 20:11:21 napisał:
  Nie wiem czy to ty, ale kiedyś taki JA niemiłosiernie psioczył na innych krytykujących Dyrektorka. I co teraz??? jak sie nie znasz na piłce to nie krytykuj bo tamci mieli rację.
 • "anty Hetman" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 20:39:46 napisał:
  ani grosza na ten nędzny klub!
 • "Kibic" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 20:45:37 napisał:
  Hetmanowi potrzebny jest napastnik, bo Ci pseudo potrafia strzelac tylko z cieniasami i niech P. Krupa nie opowiada bajek o statystykach. Potrzebnych jest wiecej takich ambitnych chlopakow jak Kycko, Turczyn, Otreba, Kanarek, Solecki. Jedyne dobre transfery zima to Nastalek i Kusmierz. Panowie trenerzy zlapcie sie za jaja i zrobcie cos z tym, bo to wstyd!!!!
 • "kibic" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 0:00:25 napisał:
  Mecz był słabiutki w wykonaniu obydwu drużyn, gole dla Lublinianki z niczego, pierwszy to fatalny błąd Wyłupka dobrze że w takim meczu o nic, może właśnie to było jego frycowe.Drugi gol to niepotrzebny faul w polu karnym. W drugiej połowie okazja Palucha i strzał w poprzeczkę Otręby i było po emocjach można się było zdrzemnąć do końca. Widać było że obie drużyny są na roztrenowaniu o nic nie walczą, pokopali sobie i poszli do domu. Wnioski: bez Kycki nie ma gry, nic się nie klei, bramkarz solidny za Skrzypka na nowy sezon bardzo by się przydał.
 • "z_boku" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 0:32:08 napisał:
  Napastnik, solidny bramkarz, pewnie by się przydali. Najpierw potrzebna jest jasna deklaracja o co w nowym sezonie gramy i kto personalnie jest odpowiedzialny za realizację wytyczonego celu...
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 20:20:59 napisał:
  Koniecznym wzmocnieniem zespołu jest natychmiastowe pozbycie się dyrektorka.
 • "." dnia 5 czerwca 2018 o godzinie 12:12:55 napisał:
  Hetman jest prowadzony dobrze, faktycznie potrzebne są wzmocnienia, tylko kto za to ma zapłacić. Ciężar utrzymania drużyny powinni na siebie wziąć kibice. Możliwości Hetmana są teraz jakie są. Awans sprzed trzech lat do 3 ligi i spadek Hetmana z 3 ligi z jednej strony był szczęśliwy, z drugiej strony to co pokazał Hetman w trzeciej lidze z której szybko spadł - z tego ca pamiętam porażka goniła porażkę a to był defacto czwarty poziom rozgrywek czyli trzecia liga. Tak sobie myślę, jeżeli Hetman za wszelką cenę ma awansować do trzeciej ligi i ma to być cel sam w sobie - to lepiej gra tam gdzie gra, przy czym radykalnie przyciąłbym finanse dla tego klubu. Każdy zgodzi się, że 2 czy 14 miejsce w trzeciej lidze to i tak zawsze będzie czwarta liga.
 • "." dnia 5 czerwca 2018 o godzinie 12:16:12 napisał:
  Albo Hetman będzie awansować aż do Ekstraklasy z możliwością gry w Pucharach Europejskich, albo niech pozostanie na tym poziomie rozgrywek co jest.
  Hetman jest prowadzony dobrze, faktycznie potrzebne są wzmocnienia, tylko kto za to ma zapłacić. Ciężar utrzymania drużyny powinni na siebie wziąć kibice. Możliwości Hetmana są teraz jakie są. Awans sprzed trzech lat do 3 ligi i spadek Hetmana z 3 ligi z jednej strony był szczęśliwy, z drugiej strony to co pokazał Hetman w trzeciej lidze z której szybko spadł - z tego ca pamiętam porażka goniła porażkę a to był defacto czwarty poziom rozgrywek czyli trzecia liga. Tak sobie myślę, jeżeli Hetman za wszelką cenę ma awansować do trzeciej ligi i ma to być cel sam w sobie - to lepiej gra tam gdzie gra czyli w czwartej lidze, przy czym radykalnie przyciąłbym finanse dla tego klubu. Każdy zgodzi się, że 2 czy 14 miejsce w czwartej lidze to i tak zawsze będzie czwarta liga.
 • "Kibol" dnia 6 czerwca 2018 o godzinie 9:53:50 napisał:
  Chełmianka i Stał Kraśnik awansowały do 3 ligi bez dyrektora sportowego czas na wielkie zmiany w Zamościu może wtedy się uda
  • "Xxx" dnia 6 czerwca 2018 o godzinie 15:14:18 napisał:
   Bo w obu przypadkach wystarczyli świetni trenerzy (Nie ujmując nic trenerowi Ziarkowskiemu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
max
Mogę dać rękę obciąć że nikt norm...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018