R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara21 listopada 2017 FACEBOOK | 4003 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 35 komentarzy

Zamość: Liść Demokracji na Rynku Wodnym [FOTO, VIDEO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Satyryczna instalacja”Liść Demokracji” zawitała dziś na Rynku Wodnym w Zamościu.

“Gąsienice Tour 2017” to wspólna akcja środowisk prodemokratycznych.

Chcemy przypomnieć Polkom i Polakom jak ważny jest udział w wyborach samorządowych, zjednoczenie wokół wartości demokratycznych i utrzymanie ładu konstytucyjnego. Nie pozwólmy zniszczyć demokracji odradzającym się w całej Europie ruchom populistycznym.– mówili organizatorzy.

Poniżej nasza relacja video oraz foto.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 15.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Adam z Lublina" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:12:37 napisał:
  Bardzo fajny happening. W obrazowy sposób, bez niepotrzebnych złych emocji, ukazuje co dzieje się w Europie i Polsce. Jak szkodliwe są populistyczne idea i jakie niosą zagrożenie. W Lublinie pewnie się wybiorę zobaczyć to z bliska.
  14
  18
  R E K L A M A
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:20:58 napisał:
  Kto szkodzi demokracji tego wskaże historia a nie autorzy tego wydarzenia. Moim subiektywnym odczuciem... to strasznie paskudna ta instalacja :)
  15
  11
 • "tomik" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:34:54 napisał:
  tylko nie zapomnijcie odwiedzić Madagaskar i TARGOWICĘ
  15
  6
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:40:54 napisał:
  Pojedziecie też do Berlina? Tam rząd strasznie ciśnie niezależne media.
  14
  5
 • "jonasz" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:42:49 napisał:
  Adam z Lublina - Ty nie jesteś z lublina tylko jezdzisz do lublina na marsze bo wstydzisz się pokazać swoje lico w Zamościu ..
  9
  4
 • "ana" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:46:21 napisał:
  Oj ciemnoto, ciemnoto stojąca za tym liściem... Włącz myślenie, ludzie!
  10
  8
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:51:00 napisał:
  Bardzo bym chciał poznać źródło finansowania tej akcji.
  12
  6
 • "..." dnia 21 listopada 2017 o godzinie 15:27:25 napisał:
  Spalić to gówno !
  9
  12
 • "Kandydat" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 15:42:56 napisał:
  Źródło finansowania? To oczywiste, że pieniądze idą zza Łaby. A po co? Żeby siać nieład w kraju.
  12
  8
 • "AB" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 15:58:26 napisał:
  Kaczyński jako robal zżerającego zielonego liścia razem z Putinem - SUPER ! Nie można było lepiej tego pokazać. Bardzo mi się podoba. Brawo dla nich za pomysł!
  15
  14
  R E K L A M A
 • "Patriota" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 16:35:46 napisał:
  W pis - du z taką demokracją, która wspiera naszymi pieniędzmi "toruńskie" inwestycje. Wszystko drożeje, począwszy od paliwa. Producenci i handel przejęci w większości przez zagraniczny kapitał np. "stonki' przez portugalczyków niszczą rodzimy Polski przemysł i handel pod oczami Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji. Pracownikom dają śmieszne umowy o pracę na 3/4 etatu a godzin więcej niż ma pełny etat, gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy ( siedzą w biurach za wejściami kodowanymi"). O co k...a chodzi w tym państwie? Jakie prawo taka sprawiedliwość? Znajomy prawnik powiedział kiedyś, że "sprawiedliwość" to słowo w języku wyrazów obcych...szukałem i też nie ma:(
  9
  7
 • "Janusz" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:15:04 napisał:
  Głupie popisy mniej niż ćwierćinteligentów dla odmóżdżonych lewacką propagandą lemingów. Żałosne pod każdym względem. Brawo Orban, Kaczor i Macierewicz!
  8
  10
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:29:54 napisał:
  Leśne - ubeckie DZIADKI - sio do Niemiec a jak wrócicie to Kaczyńskiego całować będziecie że do takiego "rozpierdzielu" nie dopuścił w Polsce. Komuchy pod przykrywką demokracji. Jak Tusk strzelał do górników gdzieście byli? Gdzie?
  24
  10
 • "z_boku" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:48:05 napisał:
  o, żesz urwał! Jaki mądry "wieśniak", w 15 minut na lokalnym portalu 12 łapek w górę! Pogratulować wyniku, który dowodzi że "peowskie trolle" są gorzej zorganizowane.
  4
  6
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:58:57 napisał:
  Odnosisz się do "łapek" bo tyle potrafisz? Odnieś się do argumentów "strzelania do górników" peowski z_boku. Czemu wtedy Twoich wpisów na tym "zacnym" portalu nie widziałem? Angelowska prowokacjo. Zabolały argumenty?
  8
  3
 • "z_boku" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:04:20 napisał:
  Do łapek? Nie,odnoszę się do zorganizowanej akcji propagandowej. Tyle w temacie.
  2
  5
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:17:28 napisał:
  Zorganizowanej akcji? Leczysz się czy dopiero zamierzasz? Zorganizowaliście to "Wy" akcję "przyczepa" obrażającą DEMOKRATYCZNIE wybrany rząd. Boli że w końcu komuchów i pachołków niemieckich Polacy odsunęli od decydowania? Boli? To maść na ból du..y proszę sobie kupić. Kto SPONSORUJE takie akcje? Sami, z ubeckich emerytur czy solorzo podobni wam przez "społeczne organizacje" kasę szmuglują? Macie Polaków za idiotów? A może zachód tak boi się przedsiębiorczych i zaradnych polskich obywateli? Całe życie wciskano nam że nie jesteśmy wydajni a jak zaczęliśmy odbijać się od dna ekonomicznego to nagle nagonka na polski rząd i naród. Sio do Niemiec - do muzułmanków - jak ci dupę zerż..ą to moment zmienisz myślenie.
  13
  6
 • "Kmicic" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:21:30 napisał:
  Demokracja to najgłupszy ustrój świata i to jest wiadome od wieków. Przez wieki na całym świecie rządziły monarchie nawet w Polsce, a dziś dzięki staraniom komunistów w całej europie rządzie demokracja. Jak twierdził Marks aby wprowadzić socjalizm należy wprowadzić demokrację. Socjalizm wiadomo jak się kończy, bo kończy się bankructwem jak to mamy w przypadku Wenezueli(przypominam że kraj stoi na dużych złożach ropy naftowej). Demokracja to rządy większości a jak nam wiadomo większość jest zawsze głupia. To jest tak jakby dwóch meneli spod sklepiku miało większą rację niż profesor uniwersytetu. W demokracji mamy wybory a wybory łatwo sfałszować, co zresztą widzieliśmy w 2014 roku. W demokracji rządzą słupki sondażowe ( pamiętacie magiczne 11% w czerwcu 2015 roku dla partii która jeszcze nie istniała,tak mowa tu o Nowoczesnej), głupim ludziom wmawiamy że ci i tamci mają szansę wejścia do sejmu a reszta się nie liczy bo są to rasiści/populiści/naziści/antysemici wybierz podpowiem że to zależy jaką telewizję włączysz. Wasi reprezentanci są teraz w sejmie i jaką ponoszą odpowiedzialność za swoje postępowania, żadną. Ta rasa panów jaką są posłowie lub senatorzy to żyją jak królowie, chociaż wiadomo skąd im nogi wyrosły (PZPR), kradną jak to w socjaliźmie bywa i nie kradną batonów ze sklepu za 5 zł tylko jeżeli już to kradną fabrykę batonów za kilka milionów złotych. Trzeba odejść od socjalizmu i demokracji bo jak nie rządy PIS( to nie jest partia prawicowa) to rządy partii Razem (ideowi komuniści 75-100% podatek od dochodu normalnie jak w Korei) zrujnują Polskę. Dobrobyt Polski nie bierze się od państwa, państwo niczego nie da to zwykły Kowalski tworzy ten dobrobyt a państwo powinno się od niego odpieprzyć. Niech zginie demokracja!
  7
  3
 • "ja" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:22:35 napisał:
  chyba lekkuchno nie odpaliło - pora dnia? może opatrzone już twarze?
  4
  0
 • "observer" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:23:51 napisał:
  zgadzam się z poprzednikiem, chociaż dla mnie to taki poziom "lepperowski".
  0
  0
  R E K L A M A
 • "ł_obok" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:31:02 napisał:
  Bo komuchy i pro niemieckie mendy wszystko co nie po ich myśli odbiją i obwinią drugą stronę. Typowa gebelsowsko putinowska propaganda.. Na pytanie co Tusk zrobił z górnikami protestującymi przeciwko biedzie kolega Z_BOKU odpowiedział "rzeczowo" -"TYLE W TEMACIE". Hipokryzja z domieszką cynizmu. A to już wybuchowa mieszanka.
  7
  5
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:42:01 napisał:
  "observer" nic do ciebie nie mam ale nie używaj zwrotu "lepperowski". Ze względu choć na pamięć o zmarłych. NIe znałeś człowieka, nic o nim nie wiedziałeś a uległeś jedynie propagandzie i nagonce na jak się okazało bogu ducha winnego człowieka. No chyba że jesteś słynną Anetką (dziwne że słuch po niej zaginął) i wiesz coś więcej? Tego człowieka ośmieszano i gnojono za to że walił "prawdę" prosto z mostu. Nie męcił i nie mamił i zawsze wychodziło na to że ma rację. Myślę że nie kontynuujesz propagandy "s_r_elit" dotychczasowych które poukładały siebie i całe rodziny a Polakom zostawiły szambo i ochłapy na ostatek. Osobiście popieram PIS jako program wyborczy ale żal mam do Kaczyńskiego że sam maczał palce w gnojeniu niewinnego człowieka.
  8
  3
 • "mieszkaniec" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 19:26:17 napisał:
  hahaha politycy tylko o społeczeństwie sobie przypominają jak idą wybory tak to mają demokracje w tyłku, a teraz gdy rządy poszły całkiem w inny kierunek to wszyscy stają na głowie i robią takie cyrki. Naprawdę trzeba albo być ślepy albo naiwnym aby widzieć, że te wszystkie akcje to tylko ból tyłka pewnych ludzi, bo postracili stołki i przywileje, a niestety ten niby ,,europejski lud" idzie za nimi za każdą cene tylko szkoda, że na dno
  3
  4
 • "Monteskiusz" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 20:37:51 napisał:
  Tak, tak ten liść to oznaka demokracji, tak jak czekoladowy orzeł, ten sam styl.....pozdrawiam tych nowoczesnych patriotów.
  5
  4
 • "racjonalizator" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:18:26 napisał:
  Wreszcie KOD coś wymyślił, zamiast zebrać na manifestacji garstkę swoich patriotów, to ta garstka jeździ lawetami z liściem, który ma oznaczać fundament demokracji, brawo ale marna ta demokracja i materiał lichy.....
  2
  3
 • "POdPIS" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:42:44 napisał:
  przecież to zwykły kibolski hejt a nie żaden happening,
  1
  3
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:45:41 napisał:
  teraz na wesoło, jak satyra to satyra: jak kornik drukarz zjada drzewa to go bronią, jak gąsienice zjadają liście to już źle? ajajaj a może to liść figowy co ukrywa czyjś interes? :)))
  7
  2
 • "Obserwator" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:50:38 napisał:
  Po ostatnich wyborach mówiłem znajomym 'nie straszcie PiSem' A teraz sie muszę tego wstydzić jak cholera. Całe szczęście, że zdecydowałem się na nich głosować, bo tak arogancka wladza to chyba tylko za komuny była. Aby do wyborów i pogonić tych misiewiczów w diably!
  5
  2
 • "Anonim" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 8:39:13 napisał:
  emeryturkę obniżyli ?
  3
  2
 • "Bapcia" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 9:12:40 napisał:
  Łoj, maluśka, aleś się zestarzała, ledwie cię poznałam. No, nie wykręcaj tak pysiaczka, bo wszystkie zmarszczki się uwydatniają. Już lepiej wygląda ten z końskim chwostem.
  2
  2
  R E K L A M A
 • "por.zUbek" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 10:52:52 napisał:
  Gdyby napis "DEMOKRACJA" na liściu zastąpić napisem: EUROPA to czyje nazwiska znalazłyby się na gąsienicach? Stawiam na pośrednich sponsorów tego "wydarzenia". Coś mało zdjęć , "żywioł demokratyzujący" nie dopisał?
  4
  1
 • "eagle eye" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 20:03:38 napisał:
  10/10
  1
  0
 • "tow.Gumiak vel Dioda" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 20:08:52 napisał:
  to gdzie teraz "LIŚĆ" straszy?
  1
  0
 • "Wieśniok" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 8:57:24 napisał:
  se wzionem liścia..A jakżem wracał kuniem z pola to mi się coś zakręciło w brzuchu, a że nie miołem papiru to
  1
  0
 • "macanas" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 10:18:26 napisał:
  ni to pokrzywa ni barszcz sosnowskiego @ Wieśniok -doopy żal!
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

@Kimicic
Kmicic ładne pranie mózgu przeszedłe...
Kmicic
Nie ma czegoś takiego jak wójt miasta ...
Marchlewski
Teraz Fundacja Róży Luksemburg przyst...
K.
Wstyd na cały świat. O popisie wójta ...
d
to co kasy ni ma? a projekt unijny??...
SC
Ale tylko stadion piłkarski a nie jaki...
Agnieszka
I teraz wszystkich przeciwników WOŚP i...
niech przekażą tak 1% firmy spoza Zamo...
Tir
Co wspólnego ma z tym Zamość , niech ...
ka
Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z...
ka
UKS KIKO Zamość 5741...
La La Land
Przeraża mnie to dziadowanie... już na...
9
A Watykan nie może się dołożyć ?...
Hm
Najważniejsze to utrzymywać ciemnotę ...
.
Ile kosztuje bilet BUS z Zamościa do Lu...
ad111
A już się martwiłem, że trochę dłu...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny