R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara21 listopada 2017

Zamość: Liść Demokracji na Rynku Wodnym [FOTO, VIDEO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Satyryczna instalacja”Liść Demokracji” zawitała dziś na Rynku Wodnym w Zamościu.

“Gąsienice Tour 2017” to wspólna akcja środowisk prodemokratycznych.

Chcemy przypomnieć Polkom i Polakom jak ważny jest udział w wyborach samorządowych, zjednoczenie wokół wartości demokratycznych i utrzymanie ładu konstytucyjnego. Nie pozwólmy zniszczyć demokracji odradzającym się w całej Europie ruchom populistycznym.– mówili organizatorzy.

Poniżej nasza relacja video oraz foto.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 15 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Adam z Lublina" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:12:37 napisał:
  Bardzo fajny happening. W obrazowy sposób, bez niepotrzebnych złych emocji, ukazuje co dzieje się w Europie i Polsce. Jak szkodliwe są populistyczne idea i jakie niosą zagrożenie. W Lublinie pewnie się wybiorę zobaczyć to z bliska.
  14
  18
 • R E K L A M A
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:20:58 napisał:
  Kto szkodzi demokracji tego wskaże historia a nie autorzy tego wydarzenia. Moim subiektywnym odczuciem... to strasznie paskudna ta instalacja :)
  15
  11
 • "tomik" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:34:54 napisał:
  tylko nie zapomnijcie odwiedzić Madagaskar i TARGOWICĘ
  15
  6
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:40:54 napisał:
  Pojedziecie też do Berlina? Tam rząd strasznie ciśnie niezależne media.
  14
  5
 • "jonasz" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:42:49 napisał:
  Adam z Lublina - Ty nie jesteś z lublina tylko jezdzisz do lublina na marsze bo wstydzisz się pokazać swoje lico w Zamościu ..
  9
  4
 • "ana" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:46:21 napisał:
  Oj ciemnoto, ciemnoto stojąca za tym liściem... Włącz myślenie, ludzie!
  10
  8
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 14:51:00 napisał:
  Bardzo bym chciał poznać źródło finansowania tej akcji.
  12
  6
 • "..." dnia 21 listopada 2017 o godzinie 15:27:25 napisał:
  Spalić to gówno !
  9
  12
 • "Kandydat" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 15:42:56 napisał:
  Źródło finansowania? To oczywiste, że pieniądze idą zza Łaby. A po co? Żeby siać nieład w kraju.
  12
  8
 • "AB" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 15:58:26 napisał:
  Kaczyński jako robal zżerającego zielonego liścia razem z Putinem - SUPER ! Nie można było lepiej tego pokazać. Bardzo mi się podoba. Brawo dla nich za pomysł!
  15
  14
 • R E K L A M A
 • "Patriota" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 16:35:46 napisał:
  W pis - du z taką demokracją, która wspiera naszymi pieniędzmi "toruńskie" inwestycje. Wszystko drożeje, począwszy od paliwa. Producenci i handel przejęci w większości przez zagraniczny kapitał np. "stonki' przez portugalczyków niszczą rodzimy Polski przemysł i handel pod oczami Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji. Pracownikom dają śmieszne umowy o pracę na 3/4 etatu a godzin więcej niż ma pełny etat, gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy ( siedzą w biurach za wejściami kodowanymi"). O co k...a chodzi w tym państwie? Jakie prawo taka sprawiedliwość? Znajomy prawnik powiedział kiedyś, że "sprawiedliwość" to słowo w języku wyrazów obcych...szukałem i też nie ma:(
  9
  7
 • "Janusz" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:15:04 napisał:
  Głupie popisy mniej niż ćwierćinteligentów dla odmóżdżonych lewacką propagandą lemingów. Żałosne pod każdym względem. Brawo Orban, Kaczor i Macierewicz!
  8
  10
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:29:54 napisał:
  Leśne - ubeckie DZIADKI - sio do Niemiec a jak wrócicie to Kaczyńskiego całować będziecie że do takiego "rozpierdzielu" nie dopuścił w Polsce. Komuchy pod przykrywką demokracji. Jak Tusk strzelał do górników gdzieście byli? Gdzie?
  24
  10
 • "z_boku" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:48:05 napisał:
  o, żesz urwał! Jaki mądry "wieśniak", w 15 minut na lokalnym portalu 12 łapek w górę! Pogratulować wyniku, który dowodzi że "peowskie trolle" są gorzej zorganizowane.
  4
  6
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 17:58:57 napisał:
  Odnosisz się do "łapek" bo tyle potrafisz? Odnieś się do argumentów "strzelania do górników" peowski z_boku. Czemu wtedy Twoich wpisów na tym "zacnym" portalu nie widziałem? Angelowska prowokacjo. Zabolały argumenty?
  8
  3
 • "z_boku" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:04:20 napisał:
  Do łapek? Nie,odnoszę się do zorganizowanej akcji propagandowej. Tyle w temacie.
  2
  5
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:17:28 napisał:
  Zorganizowanej akcji? Leczysz się czy dopiero zamierzasz? Zorganizowaliście to "Wy" akcję "przyczepa" obrażającą DEMOKRATYCZNIE wybrany rząd. Boli że w końcu komuchów i pachołków niemieckich Polacy odsunęli od decydowania? Boli? To maść na ból du..y proszę sobie kupić. Kto SPONSORUJE takie akcje? Sami, z ubeckich emerytur czy solorzo podobni wam przez "społeczne organizacje" kasę szmuglują? Macie Polaków za idiotów? A może zachód tak boi się przedsiębiorczych i zaradnych polskich obywateli? Całe życie wciskano nam że nie jesteśmy wydajni a jak zaczęliśmy odbijać się od dna ekonomicznego to nagle nagonka na polski rząd i naród. Sio do Niemiec - do muzułmanków - jak ci dupę zerż..ą to moment zmienisz myślenie.
  13
  6
 • "Kmicic" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:21:30 napisał:
  Demokracja to najgłupszy ustrój świata i to jest wiadome od wieków. Przez wieki na całym świecie rządziły monarchie nawet w Polsce, a dziś dzięki staraniom komunistów w całej europie rządzie demokracja. Jak twierdził Marks aby wprowadzić socjalizm należy wprowadzić demokrację. Socjalizm wiadomo jak się kończy, bo kończy się bankructwem jak to mamy w przypadku Wenezueli(przypominam że kraj stoi na dużych złożach ropy naftowej). Demokracja to rządy większości a jak nam wiadomo większość jest zawsze głupia. To jest tak jakby dwóch meneli spod sklepiku miało większą rację niż profesor uniwersytetu. W demokracji mamy wybory a wybory łatwo sfałszować, co zresztą widzieliśmy w 2014 roku. W demokracji rządzą słupki sondażowe ( pamiętacie magiczne 11% w czerwcu 2015 roku dla partii która jeszcze nie istniała,tak mowa tu o Nowoczesnej), głupim ludziom wmawiamy że ci i tamci mają szansę wejścia do sejmu a reszta się nie liczy bo są to rasiści/populiści/naziści/antysemici wybierz podpowiem że to zależy jaką telewizję włączysz. Wasi reprezentanci są teraz w sejmie i jaką ponoszą odpowiedzialność za swoje postępowania, żadną. Ta rasa panów jaką są posłowie lub senatorzy to żyją jak królowie, chociaż wiadomo skąd im nogi wyrosły (PZPR), kradną jak to w socjaliźmie bywa i nie kradną batonów ze sklepu za 5 zł tylko jeżeli już to kradną fabrykę batonów za kilka milionów złotych. Trzeba odejść od socjalizmu i demokracji bo jak nie rządy PIS( to nie jest partia prawicowa) to rządy partii Razem (ideowi komuniści 75-100% podatek od dochodu normalnie jak w Korei) zrujnują Polskę. Dobrobyt Polski nie bierze się od państwa, państwo niczego nie da to zwykły Kowalski tworzy ten dobrobyt a państwo powinno się od niego odpieprzyć. Niech zginie demokracja!
  7
  3
 • "ja" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:22:35 napisał:
  chyba lekkuchno nie odpaliło - pora dnia? może opatrzone już twarze?
  4
  0
 • "observer" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:23:51 napisał:
  zgadzam się z poprzednikiem, chociaż dla mnie to taki poziom "lepperowski".
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "ł_obok" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:31:02 napisał:
  Bo komuchy i pro niemieckie mendy wszystko co nie po ich myśli odbiją i obwinią drugą stronę. Typowa gebelsowsko putinowska propaganda.. Na pytanie co Tusk zrobił z górnikami protestującymi przeciwko biedzie kolega Z_BOKU odpowiedział "rzeczowo" -"TYLE W TEMACIE". Hipokryzja z domieszką cynizmu. A to już wybuchowa mieszanka.
  7
  5
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 18:42:01 napisał:
  "observer" nic do ciebie nie mam ale nie używaj zwrotu "lepperowski". Ze względu choć na pamięć o zmarłych. NIe znałeś człowieka, nic o nim nie wiedziałeś a uległeś jedynie propagandzie i nagonce na jak się okazało bogu ducha winnego człowieka. No chyba że jesteś słynną Anetką (dziwne że słuch po niej zaginął) i wiesz coś więcej? Tego człowieka ośmieszano i gnojono za to że walił "prawdę" prosto z mostu. Nie męcił i nie mamił i zawsze wychodziło na to że ma rację. Myślę że nie kontynuujesz propagandy "s_r_elit" dotychczasowych które poukładały siebie i całe rodziny a Polakom zostawiły szambo i ochłapy na ostatek. Osobiście popieram PIS jako program wyborczy ale żal mam do Kaczyńskiego że sam maczał palce w gnojeniu niewinnego człowieka.
  8
  3
 • "mieszkaniec" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 19:26:17 napisał:
  hahaha politycy tylko o społeczeństwie sobie przypominają jak idą wybory tak to mają demokracje w tyłku, a teraz gdy rządy poszły całkiem w inny kierunek to wszyscy stają na głowie i robią takie cyrki. Naprawdę trzeba albo być ślepy albo naiwnym aby widzieć, że te wszystkie akcje to tylko ból tyłka pewnych ludzi, bo postracili stołki i przywileje, a niestety ten niby ,,europejski lud" idzie za nimi za każdą cene tylko szkoda, że na dno
  3
  4
 • "Monteskiusz" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 20:37:51 napisał:
  Tak, tak ten liść to oznaka demokracji, tak jak czekoladowy orzeł, ten sam styl.....pozdrawiam tych nowoczesnych patriotów.
  5
  4
 • "racjonalizator" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:18:26 napisał:
  Wreszcie KOD coś wymyślił, zamiast zebrać na manifestacji garstkę swoich patriotów, to ta garstka jeździ lawetami z liściem, który ma oznaczać fundament demokracji, brawo ale marna ta demokracja i materiał lichy.....
  2
  3
 • "POdPIS" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:42:44 napisał:
  przecież to zwykły kibolski hejt a nie żaden happening,
  1
  3
 • "Kosh" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:45:41 napisał:
  teraz na wesoło, jak satyra to satyra: jak kornik drukarz zjada drzewa to go bronią, jak gąsienice zjadają liście to już źle? ajajaj a może to liść figowy co ukrywa czyjś interes? :)))
  7
  2
 • "Obserwator" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:50:38 napisał:
  Po ostatnich wyborach mówiłem znajomym 'nie straszcie PiSem' A teraz sie muszę tego wstydzić jak cholera. Całe szczęście, że zdecydowałem się na nich głosować, bo tak arogancka wladza to chyba tylko za komuny była. Aby do wyborów i pogonić tych misiewiczów w diably!
  5
  2
 • "Anonim" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 8:39:13 napisał:
  emeryturkę obniżyli ?
  3
  2
 • "Bapcia" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 9:12:40 napisał:
  Łoj, maluśka, aleś się zestarzała, ledwie cię poznałam. No, nie wykręcaj tak pysiaczka, bo wszystkie zmarszczki się uwydatniają. Już lepiej wygląda ten z końskim chwostem.
  2
  2
 • R E K L A M A
 • "por.zUbek" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 10:52:52 napisał:
  Gdyby napis "DEMOKRACJA" na liściu zastąpić napisem: EUROPA to czyje nazwiska znalazłyby się na gąsienicach? Stawiam na pośrednich sponsorów tego "wydarzenia". Coś mało zdjęć , "żywioł demokratyzujący" nie dopisał?
  4
  1
 • "eagle eye" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 20:03:38 napisał:
  10/10
  1
  0
 • "tow.Gumiak vel Dioda" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 20:08:52 napisał:
  to gdzie teraz "LIŚĆ" straszy?
  1
  0
 • "Wieśniok" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 8:57:24 napisał:
  se wzionem liścia..A jakżem wracał kuniem z pola to mi się coś zakręciło w brzuchu, a że nie miołem papiru to
  1
  0
 • "macanas" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 10:18:26 napisał:
  ni to pokrzywa ni barszcz sosnowskiego @ Wieśniok -doopy żal!
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

vb 11 minut temu
Na Prezydenta Zamościa tylko Ryszard Pe...
Thomas 50 minut temu
Czy blokada sejmu to jest zgodna z konst...
Jorg 50 minut temu
Dariusz Zagdański na prezydenta miasta ...
ad111 56 minut temu
Brawo dla Przedmówcy. Tak to wygląda ...
.
Jaka szopka? Czy coś więcej mógłbyś...
pacjent
Skoro obsługa na tym poziomie i jakoś...
observer
do roztoczanina - popieram, ja też jest...
roztoczanin
Co Pan Gowin ma wspólnego z Zamościem ...
antyGowin
BYŁ ministrem Sprawiedliwości za PO - ...
mieszkaniec
kodziarstwo nie potrafiło uszanować tr...
Zamościanin
Mam nadzieję, że nikt nie przyjdzie na...
Do
takich przygłupów faktycznie nie ma ni...
do Thomasa
Nowoczesna to nie jest tylko Petru. Zoba...
Thomas
Raczej Ryszard Petru to nie jest nikt n...
asd
Ludzie chyba chcą słyszeć o Nowoczesn...
pp
Jeszcze nie wszystko stracone, trzeba gr...
asd
PIS jeszcze kogoś wystawi i pewnie znow...
por.zUbek
Pani Wróblewska? Zabłysnęła.. Wszyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017