Edukacja | Zamośćtekst nadesłany11 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych w ZSP Nr 4

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

7 września 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu odbyło się podsumowanie realizowanych przez placówkę projektów unijnych, których celem była m.in. likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych.

W ramach dwóch projektów, tj.: „Likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu” realizowany w ramach projektu „Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B i „Udostępnianie obiektów szkolnych dla osób niepełnosprawnych oraz doposażenie pracowni dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 Oś priorytetowa 13 Infrastruktura społeczna, Działanie 13,7 Infrastruktura szkolna, dofinansowany z Europejskiego Funduszu Regionalnego w szkole wybudowano windę dla osób niepełnosprawnych zasilaną modułami fotowoltaicznymi, powstały nowoczesne sanitariaty dostosowane również dla osób niepełnosprawnych, całkowicie zmodernizowano infrastrukturę teleinformatyczną oraz doposażono 3 pracownie kształcenia ogólnego: biologii, geografii i informatyki. Kwota przyznanego dofinansowania to ponad 540 tys. złotych, z PFRON to ponad 127 tys. cały koszt to ponad 700 tys. złotych.

W spotkaniu uczestniczyli: Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk, v-ce Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Zastąpiło, Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Pan Jerzy Nizioł, Pani Iwona Osmałek z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Lublina, Sekretarz Miasta Zamość Pan Marcin Grabski, Dyrektor Zamojskiej Delegatury Kuratorium Pani Monika Żur i starszy wizytator Pan Stanisław Kowalczyk, Dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu Pani Agnieszka Kowal wraz z zastępcą, Dyrektor Wydziału Inwestycji Miejskich i Zamówień Publicznych Pan Stanisław Flis, Dyrektor MCPR Pani Halin Rycak wraz z Panią Grażyną Kot, ksiądz prałat doktor Wiesław Galant, proboszcza parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
nik
Głupota ludzka i Wszechświat nie mają...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018