R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Zamośćtekst nadesłany11 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych w ZSP Nr 4

fot. nadesłane

7 września 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu odbyło się podsumowanie realizowanych przez placówkę projektów unijnych, których celem była m.in. likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych.

W ramach dwóch projektów, tj.: „Likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu” realizowany w ramach projektu „Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B i „Udostępnianie obiektów szkolnych dla osób niepełnosprawnych oraz doposażenie pracowni dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 Oś priorytetowa 13 Infrastruktura społeczna, Działanie 13,7 Infrastruktura szkolna, dofinansowany z Europejskiego Funduszu Regionalnego w szkole wybudowano windę dla osób niepełnosprawnych zasilaną modułami fotowoltaicznymi, powstały nowoczesne sanitariaty dostosowane również dla osób niepełnosprawnych, całkowicie zmodernizowano infrastrukturę teleinformatyczną oraz doposażono 3 pracownie kształcenia ogólnego: biologii, geografii i informatyki. Kwota przyznanego dofinansowania to ponad 540 tys. złotych, z PFRON to ponad 127 tys. cały koszt to ponad 700 tys. złotych.

W spotkaniu uczestniczyli: Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk, v-ce Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Zastąpiło, Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Pan Jerzy Nizioł, Pani Iwona Osmałek z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Lublina, Sekretarz Miasta Zamość Pan Marcin Grabski, Dyrektor Zamojskiej Delegatury Kuratorium Pani Monika Żur i starszy wizytator Pan Stanisław Kowalczyk, Dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu Pani Agnieszka Kowal wraz z zastępcą, Dyrektor Wydziału Inwestycji Miejskich i Zamówień Publicznych Pan Stanisław Flis, Dyrektor MCPR Pani Halin Rycak wraz z Panią Grażyną Kot, ksiądz prałat doktor Wiesław Galant, proboszcza parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny