R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja16 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Liderka Nowoczesnej spotka się z mieszkańcami

Katarzyna Lubnauer; fot. Łukasz Kamiński, źródło: Wikipedia

Na zaproszenie posłanki Kornelii Wróblewskiej do Zamościa przyjedzie przewodnicząca partii Nowoczesna, Katarzyna Lubnauer.

Lubnauer to polska polityk, matematyk i nauczyciel akademicki, posłanka na Sejm VIII kadencji, od 2017 przewodnicząca partii Nowoczesna. Spotkanie z nią odbędzie się 24 maja o godz. 18 w Hotelu 77.

Na spotkanie zaprasza posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska, która w Zamościu, przy ul. Ormiańskiej prowadzi biuro poselskie.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Thomas" dnia 16 maja 2018 o godzinie 16:14:31 napisał:
  Prawda jest brutalna - na Wirtualnej Nowoczesna zanotowała kolejny sondażowy rekord - 2, albo trzy procent. Notowania Nowoczesnej osiągnęły krytyczny poziom będących na poziomie błędu statystycznego 3-4 procent. Tak źle chyba nigdy nie było. Gdyby liderem Nowoczesnej od samego początku był ktoś inny pokroju Lubnauer a nie Ryszard Petru ta partia miałaby świetne notowania, to PO miałaby ogromne problemy.
  PO POłknęło Nowoczesną, ograło ją - Schetynę tę partię szachów rozegrał perfekcyjnie praktycznie bez żadnych strat. Oczywiście Nowoczesna będzie dryfowała na politycznej scenie, aż do wyborów parlamentarnych. Wątpliwe aby do tego czasu zdoła poprawić swoje notowania, Szkoda, że dr Katarzyna Lubnauer nie wzięła sterów Nowoczesnej wcześniej ustępując miejsca takim posłankom jak Scheuring Wielgus, Joanna Schmidt. Nie mówiąc już o charyzmatycznym Ryszardzie Petru. Zmiany w nowoczesnej są spóźnione - po słynnym wyjeździe Ryszarda Petru i Schmidt w partii Nowoczesna powinno być trzęsienie ziemi skutkujące działaniami dyscyplinarnymi - to już wtedy Ryszard Petru powinien zostać usunięty z Nowoczesnej, tak samo jak teraz usunięty, a nie honorowe odejście. Zresztą los Nowoczesnej wydaje się być już przesądzony, cokolwiek zrobi nowa przewodnicząca nie da rady. Bardzo prawdopodobne jest to, że niektórym politykom uda się przejść do platformy, ale tylko niektórym. Tak więc uważam, że jest to koniec.
  R E K L A M A
 • "oneb - wspólna lista" dnia 16 maja 2018 o godzinie 19:34:57 napisał:
  Poparcie w Zamościu dla .Nowoczesnej może spaść z 0,01% do 0,009%. Co się stanie z marzeniem o wspólnej liście?
 • "observer" dnia 16 maja 2018 o godzinie 19:59:17 napisał:
  biuro jest - tylko zamknięte
  • "Biuro" dnia 17 maja 2018 o godzinie 10:33:36 napisał:
   Biuro otwarte jest w poniedziałki od 14:00 do 17:00 we wtorki i środy od 9:00 do 12:00. Serdecznie zapraszam.
 • "Spostrzegawczy" dnia 16 maja 2018 o godzinie 21:41:27 napisał:
  Kiedy w Seszelowie powalczą o głosy? Ich już nie ma, rysiu uciekł a słupeczki też ostro w dół. Tylko skąd te miliony wezmą zeby oddać? ;) zapewne niedługo powstanie nowy twór... Przy okazji, ta pani z tym mocno polskim nazwiskiem to w ilu partiach już była? Polecam sprawdzić ;)
 • "kjm" dnia 16 maja 2018 o godzinie 21:49:12 napisał:
  spostrzegawczy, nie spostrzegłeś, że pani z tym mocno polskim nazwiskiem tj. WASSERMANN jest w PiS-ie...
 • "observer" dnia 18 maja 2018 o godzinie 17:38:50 napisał:
  do kjm - trochę kultury, bo być może popełniłeś tzw.literówkę i powinieneś podpisać się "kim" - a to też nie jest polskie imię.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny