Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja16 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Liderka Nowoczesnej spotka się z mieszkańcami

Katarzyna Lubnauer; fot. Łukasz Kamiński, źródło: Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Na zaproszenie posłanki Kornelii Wróblewskiej do Zamościa przyjedzie przewodnicząca partii Nowoczesna, Katarzyna Lubnauer.

Lubnauer to polska polityk, matematyk i nauczyciel akademicki, posłanka na Sejm VIII kadencji, od 2017 przewodnicząca partii Nowoczesna. Spotkanie z nią odbędzie się 24 maja o godz. 18 w Hotelu 77.

Na spotkanie zaprasza posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska, która w Zamościu, przy ul. Ormiańskiej prowadzi biuro poselskie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Thomas" dnia 16 maja 2018 o godzinie 16:14:31 napisał:
  Prawda jest brutalna - na Wirtualnej Nowoczesna zanotowała kolejny sondażowy rekord - 2, albo trzy procent. Notowania Nowoczesnej osiągnęły krytyczny poziom będących na poziomie błędu statystycznego 3-4 procent. Tak źle chyba nigdy nie było. Gdyby liderem Nowoczesnej od samego początku był ktoś inny pokroju Lubnauer a nie Ryszard Petru ta partia miałaby świetne notowania, to PO miałaby ogromne problemy.
  PO POłknęło Nowoczesną, ograło ją - Schetynę tę partię szachów rozegrał perfekcyjnie praktycznie bez żadnych strat. Oczywiście Nowoczesna będzie dryfowała na politycznej scenie, aż do wyborów parlamentarnych. Wątpliwe aby do tego czasu zdoła poprawić swoje notowania, Szkoda, że dr Katarzyna Lubnauer nie wzięła sterów Nowoczesnej wcześniej ustępując miejsca takim posłankom jak Scheuring Wielgus, Joanna Schmidt. Nie mówiąc już o charyzmatycznym Ryszardzie Petru. Zmiany w nowoczesnej są spóźnione - po słynnym wyjeździe Ryszarda Petru i Schmidt w partii Nowoczesna powinno być trzęsienie ziemi skutkujące działaniami dyscyplinarnymi - to już wtedy Ryszard Petru powinien zostać usunięty z Nowoczesnej, tak samo jak teraz usunięty, a nie honorowe odejście. Zresztą los Nowoczesnej wydaje się być już przesądzony, cokolwiek zrobi nowa przewodnicząca nie da rady. Bardzo prawdopodobne jest to, że niektórym politykom uda się przejść do platformy, ale tylko niektórym. Tak więc uważam, że jest to koniec.
  R E K L A M A
 • "oneb - wspólna lista" dnia 16 maja 2018 o godzinie 19:34:57 napisał:
  Poparcie w Zamościu dla .Nowoczesnej może spaść z 0,01% do 0,009%. Co się stanie z marzeniem o wspólnej liście?
 • "observer" dnia 16 maja 2018 o godzinie 19:59:17 napisał:
  biuro jest - tylko zamknięte
  • "Biuro" dnia 17 maja 2018 o godzinie 10:33:36 napisał:
   Biuro otwarte jest w poniedziałki od 14:00 do 17:00 we wtorki i środy od 9:00 do 12:00. Serdecznie zapraszam.
 • "Spostrzegawczy" dnia 16 maja 2018 o godzinie 21:41:27 napisał:
  Kiedy w Seszelowie powalczą o głosy? Ich już nie ma, rysiu uciekł a słupeczki też ostro w dół. Tylko skąd te miliony wezmą zeby oddać? ;) zapewne niedługo powstanie nowy twór... Przy okazji, ta pani z tym mocno polskim nazwiskiem to w ilu partiach już była? Polecam sprawdzić ;)
 • "kjm" dnia 16 maja 2018 o godzinie 21:49:12 napisał:
  spostrzegawczy, nie spostrzegłeś, że pani z tym mocno polskim nazwiskiem tj. WASSERMANN jest w PiS-ie...
 • "observer" dnia 18 maja 2018 o godzinie 17:38:50 napisał:
  do kjm - trochę kultury, bo być może popełniłeś tzw.literówkę i powinieneś podpisać się "kim" - a to też nie jest polskie imię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman 22 minuty temu
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam 33 minuty temu
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018