R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara8 grudnia 2017 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Zamość: Lewica o OZE

R E K L A M A    B O A R D

Rada Miejska Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Zamościu zaprasza na otwarty panel informacyjno-dyskusyjny „Odnawialne źródła energii – znaczącym elementem rozwoju gospodarczego oraz poprawy czystości powietrza i otoczenia”.

Spotkanie poprowadzi Janusz Usidus – energetyk, wynalazca, inżynier, członek założyciel PTPiREE, przewodniczący sekcji naukowo-technicznej zamojskiego oddziału Stowarzyszeń Elektryków Polskich, wieloletni Dyrektor Zakładu Energetycznego. Obecnie współpracujący w zespołach ds. wdrożeń nowych rozwiązań w zakresie energetyki w Instytucie Chemii i Techniki Jądrowej – czego efektem jest Złoty Laur Innowacyjności 2017.

Ma w swoim dorobku 8 wynalazków i  4 świadectwa patentowe. Zdobywca szeregu nagród  międzynarodowych i krajowych za opatentowane nowoczesne i innowacyjne rozwiązania wytwarzania energii elektrycznej, energii cieplnej, paliw i nawozów ekologicznych.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia (wtorek) o godz. 16.00 w Zamościu przy ul. Sadowej 6 w siedzibie zamojskiego SLD.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "por.zUbek" dnia 8 grudnia 2017 o godzinie 13:05:06 napisał:
  SLD w awangardzie odnowy ?! Panowie dobrze kombinujecie... ale tu będzie mowa o ODNAWIALNYCH źródłach energii, a waszą partię to tylko młodsze pesele ODNOWIĄ...
  6
  1
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 11 grudnia 2017 o godzinie 1:59:57 napisał:
  Faktycznie SLD przeżywa bardzo poważny kryzys tożsamości. Aczkolwiek nigdy nie byłem zwolennikiem tej partii, ale u szczytu potęgi był to swoisty monolit programowy, ideowy z jasno określonym przywództwem z wyrazistym liderem. To co stanowiło o sile SLD to zaplecze kadrowe.
  0
  0
 • "por.zUbek" dnia 11 grudnia 2017 o godzinie 12:00:47 napisał:
  Jeszcze ze dwa lata ściskania steru przez tow.dziadków i odtrąbimy naturalne zejście tej formacji ze sceny.. I zaplecze kadrowe pozostanie w czarnej d..ziurze.
  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny