R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara8 grudnia 2017

Zamość: Lewica o OZE

R E K L A M A    B O A R D

Rada Miejska Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Zamościu zaprasza na otwarty panel informacyjno-dyskusyjny „Odnawialne źródła energii – znaczącym elementem rozwoju gospodarczego oraz poprawy czystości powietrza i otoczenia”.

Spotkanie poprowadzi Janusz Usidus – energetyk, wynalazca, inżynier, członek założyciel PTPiREE, przewodniczący sekcji naukowo-technicznej zamojskiego oddziału Stowarzyszeń Elektryków Polskich, wieloletni Dyrektor Zakładu Energetycznego. Obecnie współpracujący w zespołach ds. wdrożeń nowych rozwiązań w zakresie energetyki w Instytucie Chemii i Techniki Jądrowej – czego efektem jest Złoty Laur Innowacyjności 2017.

Ma w swoim dorobku 8 wynalazków i  4 świadectwa patentowe. Zdobywca szeregu nagród  międzynarodowych i krajowych za opatentowane nowoczesne i innowacyjne rozwiązania wytwarzania energii elektrycznej, energii cieplnej, paliw i nawozów ekologicznych.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia (wtorek) o godz. 16.00 w Zamościu przy ul. Sadowej 6 w siedzibie zamojskiego SLD.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "por.zUbek" dnia 8 grudnia 2017 o godzinie 13:05:06 napisał:
  SLD w awangardzie odnowy ?! Panowie dobrze kombinujecie... ale tu będzie mowa o ODNAWIALNYCH źródłach energii, a waszą partię to tylko młodsze pesele ODNOWIĄ...
  6
  1
 • R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 11 grudnia 2017 o godzinie 1:59:57 napisał:
  Faktycznie SLD przeżywa bardzo poważny kryzys tożsamości. Aczkolwiek nigdy nie byłem zwolennikiem tej partii, ale u szczytu potęgi był to swoisty monolit programowy, ideowy z jasno określonym przywództwem z wyrazistym liderem. To co stanowiło o sile SLD to zaplecze kadrowe.
  0
  0
 • "por.zUbek" dnia 11 grudnia 2017 o godzinie 12:00:47 napisał:
  Jeszcze ze dwa lata ściskania steru przez tow.dziadków i odtrąbimy naturalne zejście tej formacji ze sceny.. I zaplecze kadrowe pozostanie w czarnej d..ziurze.
  0
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Prezes - hejterzy byli, są i będą, he...
Prezes
Wiele osób tak jedzie dyr P Welczu, a j...
Stasieniek zza ...
Nowoczesna i Nowoczesna, a co tam u mist...
Ja słuchałem tylko ostatnie 15 min to ...
Winny hejter
Co tam Pan Welcz mądrego powiedział w ...
Jak ktoś jest zimą do wzięcia, to zna...
viki
Skomentowałem - gdzie treść? Cenzura ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny