Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara1 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy

Zamość: Kto zbuduje hub komunikacyjny przy ul. Peowiaków?

Wizualizacja hubu komunikacyjnego przy ul. Peowiaków
R E K L A M A    B O A R D

Miasto Zamość ogłosiło przetarg na budowę węzła komunikacyjnego integrującego transport publiczny – miejski, BUS, PKP, samochody osobowe i rowery przy ul. Peowiaków (tereny od Ronda Europy do ul. Partyzantów).

Hub komunikacyjny ma powstać w ramach projektu „Budowa zrównoważonego systemu transportu publicznego na terenie Miasta Zamość, Gminy Zamość oraz gmin ościennych”. Wartość całkowita projektu to: 16 415 635,5 zł. Na jego realizację miasto pozyskało wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego w wysokości 10 975 805,17 złotych.

Chętni do udziału w przetargu maja czas na złożenie swoich ofert do 12 lutego do godz. 10. Przedtem muszą jednak wpłacić wadium w wysokości 120 tysięcy złotych. Kryteriami oceny ofert są: cena (60), doświadczenie kierownika budowy (30) i okres gwarancji (10).

Hub powstanie w miejscu, gdzie funkcjonuje przystanek dla szynobusów. Zgodnie z założeniami miejsce ma integrować transport publiczny jak MZK, czy PKP z prywatnym transportem samochodowym oraz rowerami. Hub ma być ułatwieniem w poruszaniu się po mieście zarówno dla mieszkańców Zamościa, osób pracujących w mieście, jak również przybywających do Hetmańskiego Grodu turystów. Ważną rolę w hubie odgrywać ma parking. Podróżni będą mogli zostawić na nim swoje auto i następnie przesiąść się do busa, szynobusu, czy autobusu, lub na rower.

W centrum komunikacyjnym poza parkingiem i przystankiem dla szynobusów znajdą się m.in. stanowiska dla przewoźników prywatnych oraz MZK, poczekalnia, czy przechowalnia na rowery.

Autorami projektu hubu przy ul. Peowiaków są: mgr inż. arch Franciszek Łasocha, mgr inż. Liliana Fiołek-Jędruszczak, mgr inż. Ireneusz Wentlandt, mgr inż. Paweł Gmyz, mgr inż. Bogdan Kwieciński.

Poniżej prezentujemy wizualizację hubu. Jak Wam się podoba?

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tomek" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 14:48:01 napisał:
  Droga ta inwestycja
  R E K L A M A
 • "magnar" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 14:53:36 napisał:
  Bo obejmuje jeszcze zakup nowych autobusów do komunikacji miejskiej.
 • "zenek" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 15:15:07 napisał:
  jak przejść z wózkiem przez stanowiska [ wcięcia w chodniku ] brawo projektant .
 • "ak" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 16:30:00 napisał:
  Przestańcie już z tym HUB-em,bo to brzmi jak aglomeracja Sitaniec.
 • "Ex pert" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 17:30:49 napisał:
  Wy tam na Płoskiem macie kompleks Sitańca? A słusznie, bo to starsza wieś niż Zamość...
 • "Czytelnik" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 17:53:15 napisał:
  Hub to dobry pomysł, popieram. Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na inną rzecz. W artykule "Brawurowy początek roku", pod którym wyłączono możliwość dyskusji, podajecie państwo 34 628 unikalnych użytkowników w styczniu 2018 r. Chciałem zapytać, skąd ten "brawurowy" spadek w stosunku do listopada i pozostałych miesięcy? Maj - 41 681, listopad - 36 867, styczeń już tylko 34 628. Jeszcze mała prośba. Poprawcie stronke bo bardzo niewygodnie ogląda sie na komórkach, a banery reklamowe wystają poza ekran i z tego powodu często klika się w nie przypadkowo.
 • "agn" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 18:09:13 napisał:
  Brakuje biletomatu MZK.
 • "hehe" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 18:29:10 napisał:
  A dlaczego takiego węzła nie zrobić przy ul. Szczebrzeskiej, naprzeciwko ZOO, w miejscu dworca kolejowego?
 • "becker" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 19:30:51 napisał:
  pomysł dobry ale kompletnie nie potrzebny w Zamościu a już na pewno nie w tym miejscu. To nie jest duże miasto na tego typu inwestycje. Po za tym na tym przystanku (MZK, busy) prawie nikt nie wsiada/nie wysiada ....
 • "ad111" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 19:58:15 napisał:
  Brawo "becker". A przy tzw. dworcu PKS na orzeciwko dalej slams w postaci zajezdni dla busów. Czy zrobicie w końcu coś dla podróżnych, czy tylko dla lansu?
  R E K L A M A
 • "jajco" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 21:49:35 napisał:
  :> ale kryterium 30% za doświadczenie kierownika budowy ? ... grubo ... może za grubo :))
 • "zgadzam się z jajcem" dnia 1 lutego 2018 o godzinie 22:41:06 napisał:
  Też zwróciłem uwagę na te 30% za kierownika budowy. Bo faktycznie inwestycja prawie jak terminal gazowy skomplikowana. I firmy dookoła same huby komunikacyjne budują.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Natasha
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Jurij
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Slavko
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Nigga
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Victor
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Barbie
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
John
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Girls
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat