R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja12 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 20 komentarzy

Zamość: Kto najlepszym przewodniczącym? [SONDA]

Zamość - mapa miasta; źródło: Wikipedia

Kto spośród 16 przewodniczących zarządów osiedli w Zamościu był najlepszym gospodarzem i najaktywniej dbał o interesy mieszkańców swojego osiedla? Zapraszamy do udziału w plebiscycie.

Miasto Zamość podzielone jest na 16 osiedli. O porządek i rozwój każdego z nich dba Przewodniczący Zarządu Osiedla, który pełnie rolę takiego “sołtysa” w mieście. Przewodniczący występuje na sesjach rady miasta, jak również reprezentuje swoje osiedle w kontaktach z różnymi wydziałami magistratu. Stara się załatwiać ważne interesy społeczne mieszkańców swojego osiedla.

Przypomnijmy, że minionym roku w naszej sondzie zwyciężyła Katarzyna Szkałuba z osiedla Partyzantów.

Który z 16 zamojskich przewodniczących najlepiej dba o swoje osiedle? Które z zamojskich osiedli najlepiej Waszym zdaniem się rozwija? Zapraszamy do plebiscytu.

W zestawieniu ujęli 16 przewodniczących, należy jednak zaznaczyć, że Anna Kopeć z osiedla Zamczysko 30 listopada 2017 r. zrezygnowała z piastowanego stanowiska. Do końca stycznia mają odbyć się wybory na nowego przewodniczącego.

Głosy oddawać można w sondzie pod tekstem. Głosować można do końca stycznia. Głos można oddać raz na 24h.

 

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tekst nadesłany" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 8:42:45 napisał:
  durna sonda. Kto niby to ma ocenić ? Skąd mieszkaniec osiedla X wie co robi na osiedlu T ? Z tych 15 nazwisk słyszałem do tej port tylko o jednym. I to w niekorzystnym kontekście. No i do tego czemu jedno nazwisko się powtarza ? Jak zwykle coś jest sugerowane ?
  R E K L A M A
 • "hehe" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 8:46:48 napisał:
  Zobaczmy kto ma szacun na dzielni :)
 • "magnar" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 8:57:37 napisał:
  Zdecydowanie ciekawszy plebiscyt niż ten świecidełkowy.
 • "kosma" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 11:50:33 napisał:
  najlepszejszym przewodniczącym był Rysiek z Nuwoczesnej- tyle wesołości i uśmiechu wprowadzał.
 • "Iga" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 13:31:35 napisał:
  a jak oddać głoś na antyprzewodniczącego?
 • "ricardo" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 14:06:23 napisał:
  Tylko Anna Kopeć
 • "123" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 15:59:39 napisał:
  Szkoda że nie można głosować na gospodarza Stanisława Anioła.
 • "Coś w tym jest" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 16:48:56 napisał:
  Chyba każdy jest już zmęczony tymi sondami.
 • "Do tekst nadesłany" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 16:59:56 napisał:
  Nazwiska nie powtarzają się, jest Figiel i Fugiel. Pozdrawiam wszystkich☺
 • "Tekst nadesłany" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 18:54:23 napisał:
  do "Do tekst nadesłany" - teraz już nie, zostało zmienione.I nie chodziło o tych na F. Powtarzało się: Maria Stręciwilk-Gościcka
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 0:06:36 napisał:
  Ja bym zagłosował na Rysia Gawrona z Barw Szczęścia. Ostatnio latał z żabcią za głosami i nic nie uzbierał :( a taki fajny jest.
 • "Mieszkaniec osiedla" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 0:56:04 napisał:
  Panu Przewodniczącemu Wyrostkowi zamiast liczyć głosy w sondażu proponiję aby ruszył swoje cztery litery i przeszedł się po osiedlu a wówczas może zobaczy tan nieustanny brud w koło sklepu Biedronka ( przy ul Świerkowej ) Może pan Przewodniczący w końcu zainteresuje się tą sprawą . Inni przewodniczący potrafią skutecznie interweniować w takich sprawach - niestety pan Wyrostek nie potrafi tego robić
 • "Adam" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 2:22:22 napisał:
  A ja zagłosuje ma Ankę Kopeć Fajna dziewczyna wie czego chce Tak dużo dla osiedla zrobiła Powinna dostać Oscara
 • "Zamościanin" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 7:49:26 napisał:
  Szanowna Redakcjo, sonda była by może bardziej miarodajna, gdyby była na zasadzie głosów pozytywnych i negatywnych tak jak "dłonie zielone lub czerwone" pod komentarzami.
 • "Turysta" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 22:47:10 napisał:
  Chyba nigdzie nie ma takiego syfu w otoczeniu sklepu jak ten koło tej Biedronki . Wystarczy odwiedzić ten sklep idąc ulicą Zaremby ( boczna ul. Przemysłowej) Zarówno pan Przewodniczący Osiedla jak i Straż Miejska powinni się tym zająć
 • "XYZ" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 16:54:19 napisał:
  Że zapytam: funkcja przewodniczącego ma charakter społeczny, czy jest za jakieś friko pieniężne?
 • "eryk" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 16:58:25 napisał:
  najbardziej niedopilnowane i skostniałe to oś. Partyzantów; zamiast sobie klikać plusy lepiej zrobić coś dla ludzi a ich wdzięczność jest bardziej warta niż łapki w górę !!!!
 • "patrzę i widzę" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 8:21:25 napisał:
  witam, a może trzeba rozruszać tę ankietę, proszę tylko dodać możliwość oddania głosu w formie dobry/zły. Sprawa wydaję się prosta , ne każdy wie nawet kto jest Przewodniczącą lub Przewodniczącym, ale widzi efekty ich pracy.
 • "mieszkaniec" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 11:15:01 napisał:
  niech pani z osiedla Partyzantów się nie błaźni sztucznym nabijaniem głosów tylko się weźmie do roboty; docenimy to wtedy bardziej niż zakłamane głosowanie, dobrze radzę
 • "Do mieszkaniec." dnia 31 stycznia 2018 o godzinie 8:59:21 napisał:
  To nie Pani z osiedla Partyzantów błaźni się sztucznym nabijaniem głosów tylko organizator tej pseudo sondy. Nie można robić sondy umożliwiając codzienne głosowanie z tego samego konta. Głosować powinno się raz. Niestety roztocze was drodzy czytelnicy podpuszcza. Tu nie chodzi o pokazanie poparcia tylko zarabianie na waszych kliknięciach. Dajecie się wrabiać jak dzieci.
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny