Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja12 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 20 komentarzy

Zamość: Kto najlepszym przewodniczącym? [SONDA]

Zamość - mapa miasta; źródło: Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Kto spośród 16 przewodniczących zarządów osiedli w Zamościu był najlepszym gospodarzem i najaktywniej dbał o interesy mieszkańców swojego osiedla? Zapraszamy do udziału w plebiscycie.

Miasto Zamość podzielone jest na 16 osiedli. O porządek i rozwój każdego z nich dba Przewodniczący Zarządu Osiedla, który pełnie rolę takiego “sołtysa” w mieście. Przewodniczący występuje na sesjach rady miasta, jak również reprezentuje swoje osiedle w kontaktach z różnymi wydziałami magistratu. Stara się załatwiać ważne interesy społeczne mieszkańców swojego osiedla.

Przypomnijmy, że minionym roku w naszej sondzie zwyciężyła Katarzyna Szkałuba z osiedla Partyzantów.

Który z 16 zamojskich przewodniczących najlepiej dba o swoje osiedle? Które z zamojskich osiedli najlepiej Waszym zdaniem się rozwija? Zapraszamy do plebiscytu.

W zestawieniu ujęli 16 przewodniczących, należy jednak zaznaczyć, że Anna Kopeć z osiedla Zamczysko 30 listopada 2017 r. zrezygnowała z piastowanego stanowiska. Do końca stycznia mają odbyć się wybory na nowego przewodniczącego.

Głosy oddawać można w sondzie pod tekstem. Głosować można do końca stycznia. Głos można oddać raz na 24h.

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tekst nadesłany" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 8:42:45 napisał:
  durna sonda. Kto niby to ma ocenić ? Skąd mieszkaniec osiedla X wie co robi na osiedlu T ? Z tych 15 nazwisk słyszałem do tej port tylko o jednym. I to w niekorzystnym kontekście. No i do tego czemu jedno nazwisko się powtarza ? Jak zwykle coś jest sugerowane ?
  R E K L A M A
 • "hehe" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 8:46:48 napisał:
  Zobaczmy kto ma szacun na dzielni :)
 • "magnar" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 8:57:37 napisał:
  Zdecydowanie ciekawszy plebiscyt niż ten świecidełkowy.
 • "kosma" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 11:50:33 napisał:
  najlepszejszym przewodniczącym był Rysiek z Nuwoczesnej- tyle wesołości i uśmiechu wprowadzał.
 • "Iga" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 13:31:35 napisał:
  a jak oddać głoś na antyprzewodniczącego?
 • "ricardo" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 14:06:23 napisał:
  Tylko Anna Kopeć
 • "123" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 15:59:39 napisał:
  Szkoda że nie można głosować na gospodarza Stanisława Anioła.
 • "Coś w tym jest" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 16:48:56 napisał:
  Chyba każdy jest już zmęczony tymi sondami.
 • "Do tekst nadesłany" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 16:59:56 napisał:
  Nazwiska nie powtarzają się, jest Figiel i Fugiel. Pozdrawiam wszystkich☺
 • "Tekst nadesłany" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 18:54:23 napisał:
  do "Do tekst nadesłany" - teraz już nie, zostało zmienione.I nie chodziło o tych na F. Powtarzało się: Maria Stręciwilk-Gościcka
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 0:06:36 napisał:
  Ja bym zagłosował na Rysia Gawrona z Barw Szczęścia. Ostatnio latał z żabcią za głosami i nic nie uzbierał :( a taki fajny jest.
 • "Mieszkaniec osiedla" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 0:56:04 napisał:
  Panu Przewodniczącemu Wyrostkowi zamiast liczyć głosy w sondażu proponiję aby ruszył swoje cztery litery i przeszedł się po osiedlu a wówczas może zobaczy tan nieustanny brud w koło sklepu Biedronka ( przy ul Świerkowej ) Może pan Przewodniczący w końcu zainteresuje się tą sprawą . Inni przewodniczący potrafią skutecznie interweniować w takich sprawach - niestety pan Wyrostek nie potrafi tego robić
 • "Adam" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 2:22:22 napisał:
  A ja zagłosuje ma Ankę Kopeć Fajna dziewczyna wie czego chce Tak dużo dla osiedla zrobiła Powinna dostać Oscara
 • "Zamościanin" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 7:49:26 napisał:
  Szanowna Redakcjo, sonda była by może bardziej miarodajna, gdyby była na zasadzie głosów pozytywnych i negatywnych tak jak "dłonie zielone lub czerwone" pod komentarzami.
 • "Turysta" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 22:47:10 napisał:
  Chyba nigdzie nie ma takiego syfu w otoczeniu sklepu jak ten koło tej Biedronki . Wystarczy odwiedzić ten sklep idąc ulicą Zaremby ( boczna ul. Przemysłowej) Zarówno pan Przewodniczący Osiedla jak i Straż Miejska powinni się tym zająć
 • "XYZ" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 16:54:19 napisał:
  Że zapytam: funkcja przewodniczącego ma charakter społeczny, czy jest za jakieś friko pieniężne?
 • "eryk" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 16:58:25 napisał:
  najbardziej niedopilnowane i skostniałe to oś. Partyzantów; zamiast sobie klikać plusy lepiej zrobić coś dla ludzi a ich wdzięczność jest bardziej warta niż łapki w górę !!!!
 • "patrzę i widzę" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 8:21:25 napisał:
  witam, a może trzeba rozruszać tę ankietę, proszę tylko dodać możliwość oddania głosu w formie dobry/zły. Sprawa wydaję się prosta , ne każdy wie nawet kto jest Przewodniczącą lub Przewodniczącym, ale widzi efekty ich pracy.
 • "mieszkaniec" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 11:15:01 napisał:
  niech pani z osiedla Partyzantów się nie błaźni sztucznym nabijaniem głosów tylko się weźmie do roboty; docenimy to wtedy bardziej niż zakłamane głosowanie, dobrze radzę
 • "Do mieszkaniec." dnia 31 stycznia 2018 o godzinie 8:59:21 napisał:
  To nie Pani z osiedla Partyzantów błaźni się sztucznym nabijaniem głosów tylko organizator tej pseudo sondy. Nie można robić sondy umożliwiając codzienne głosowanie z tego samego konta. Głosować powinno się raz. Niestety roztocze was drodzy czytelnicy podpuszcza. Tu nie chodzi o pokazanie poparcia tylko zarabianie na waszych kliknięciach. Dajecie się wrabiać jak dzieci.
  R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat