R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara15 września 2017 FACEBOOK | 5159 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: Kosiniak-Kamysz, Hetman i Bratkowski na konferencji

R E K L A M A    B O A R D

W najbliższą sobotę (16 września) do Zamościa przyjadą czołowi działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wezmą oni udział w konferencji poświęconej byłemu premierowi Stanisławowi Mikołajczykowi.

Swój udział w uroczystościach zapowiedzieli szef PSL, były minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz, Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu Województwa Lubelskiego, szef PSL w województwie lubelskim europoseł Krzysztof Hetman.

Oprócz konferencji ludowcy wezmą również udział w odsłonięciu tablicy upamiętniającej byłego premiera RP Stanisława Mikołajczyka.

Program:

godz. 10.00 – Msza święta z udziałem pocztów sztandarowych w Katedrze Zamojskiej,

godz. 11.00 – Przemarsz na skwer przy ul. Partyzantów 2 i odsłonięcie tablicy poświęconej Stanisławowi Mikołajczykowi,

godz. 11.30 – Sympozjum poświęcone myśli politycznej Stanisława Mikołajczyka – Ratusz, sala Consulatus.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "chochoł" dnia 15 września 2017 o godzinie 9:48:54 napisał:
  Co wspólnego ma tzw. "PSL" Kamysza, wcześniej Pawlaka, do PSL Mikołajczyka ??? To tzw "PSL" przyczyniło się walnie do obalenia rządu Olszewskiego. Pamiętajcie o tym. Patronem tzw. "PSL" powinien być raczej niejaki Józef Niećko. Argument? Potrafił "konstruować" koalicje. Brzmi znajomo?
  R E K L A M A
 • "stary" dnia 15 września 2017 o godzinie 18:36:20 napisał:
  To na tej mszy wyspowiadajcie się u księdza ( może biskupa) dlaczego przez tyle lat pozwalacie na to, że polski rolnik bierze 3 razy mniej dotacji niż bauer w Niemczech. I nie szukajcie elektoratu. Ile już partii zaliczyliście aby tylko być bliżej koryta? Mikołajczyk czy Witos tylko z uwagi na to, że Św. Piotr ich nie puszcza, wrócili by na Ziemię i obili was po ryjach.
 • "eva" dnia 16 września 2017 o godzinie 18:27:28 napisał:
  Koryto ucieka? Tyle stołków zagrożonych! Towarzysze z peesel - kiedy mieliście widły w dłoniach, traktor prowadziliście, ściernisko widzieli, ziemniaki zbierali? Wasze inicjatywy?.. Koń uśmiałby się.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny