R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara15 września 2017 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Zamość: Kosiniak-Kamysz, Hetman i Bratkowski na konferencji

R E K L A M A    B O A R D

W najbliższą sobotę (16 września) do Zamościa przyjadą czołowi działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wezmą oni udział w konferencji poświęconej byłemu premierowi Stanisławowi Mikołajczykowi.

Swój udział w uroczystościach zapowiedzieli szef PSL, były minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz, Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu Województwa Lubelskiego, szef PSL w województwie lubelskim europoseł Krzysztof Hetman.

Oprócz konferencji ludowcy wezmą również udział w odsłonięciu tablicy upamiętniającej byłego premiera RP Stanisława Mikołajczyka.

Program:

godz. 10.00 – Msza święta z udziałem pocztów sztandarowych w Katedrze Zamojskiej,

godz. 11.00 – Przemarsz na skwer przy ul. Partyzantów 2 i odsłonięcie tablicy poświęconej Stanisławowi Mikołajczykowi,

godz. 11.30 – Sympozjum poświęcone myśli politycznej Stanisława Mikołajczyka – Ratusz, sala Consulatus.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "chochoł" dnia 15 września 2017 o godzinie 9:48:54 napisał:
  Co wspólnego ma tzw. "PSL" Kamysza, wcześniej Pawlaka, do PSL Mikołajczyka ??? To tzw "PSL" przyczyniło się walnie do obalenia rządu Olszewskiego. Pamiętajcie o tym. Patronem tzw. "PSL" powinien być raczej niejaki Józef Niećko. Argument? Potrafił "konstruować" koalicje. Brzmi znajomo?
  6
  1
  R E K L A M A
 • "stary" dnia 15 września 2017 o godzinie 18:36:20 napisał:
  To na tej mszy wyspowiadajcie się u księdza ( może biskupa) dlaczego przez tyle lat pozwalacie na to, że polski rolnik bierze 3 razy mniej dotacji niż bauer w Niemczech. I nie szukajcie elektoratu. Ile już partii zaliczyliście aby tylko być bliżej koryta? Mikołajczyk czy Witos tylko z uwagi na to, że Św. Piotr ich nie puszcza, wrócili by na Ziemię i obili was po ryjach.
  9
  0
 • "eva" dnia 16 września 2017 o godzinie 18:27:28 napisał:
  Koryto ucieka? Tyle stołków zagrożonych! Towarzysze z peesel - kiedy mieliście widły w dłoniach, traktor prowadziliście, ściernisko widzieli, ziemniaki zbierali? Wasze inicjatywy?.. Koń uśmiałby się.
  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny