Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara5 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 35 komentarzy

Zamość: Konwój Wstydu na Rynku Wielkim

Fot. Facebook/Platforma Obywatelska

Jutro (6 kwietnia) do Zamościa przyjedzie laweta tzw. #KonwojuWstydu informująca o nagrodach i premiach jakie zostały przyznane członkom rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Konwój Wstydu to akcja Platformy Obywatelskiej, która w połowie marca rozpoczęła się w Warszawie, teraz rozszerza się na teren całego kraju. Plakaty przedstawiające 50 polityków i działaczy związanych z partią rządzącą zawierają informacje o premiach finansowych, jakie otrzymali oni z budżetu państwa. Jutro (6 kwietnia) konwój przyjedzie do Zamościa. Bohaterem tego eventu będzie Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa.

Tego samego dnia w Zamościu o godz. 11.00 na Rynku Wielkim zorganizowana będzie konferencja prasowa.

Organizatorem wydarzenia jest poseł Stanisław Żmijan (PO).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ja" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 13:41:54 napisał:
  Szkoda, że PO nie zrobiło podobnych tablic jak sami rządzili. To jest jedna wielka hipokryzja. Jedni lepsi od drugich....
  R E K L A M A
  • "Seiken" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 14:17:38 napisał:
   Gdyby było o czym te tablice robić, to PiS na pewno nie przegapiłby okazji.
  • "Jasiek" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 18:47:45 napisał:
   Jeśli rząd sumiennie i aktywnie usprawnia państwo i wspiera rozwój gospodarczy to nawet duże nagrody dla ministrów nie są skandalem. Dużo gorsze jest podejście do rządzenia typu: ”kamieni kupa", "robienie l**** sojusznikom" "ch** z Polską wschodnią", "siedzenie, picie i lulek palenie", " wiedzieliśmy, że AG to lipa"...
 • "marek" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 13:44:43 napisał:
  Ciekawe czy zamojska PO da radę zebrać wszystkich 30 członków na rynku żeby wstydu nie było przed Grzechem S?
 • "antypis" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 14:15:27 napisał:
  wstyd to brac takie nagrody
 • "Mietek" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 14:29:24 napisał:
  Nagrody dla członków rządu, to tylko czubek góry lodowej tego "legalnego, zgodnego z prawem" skoku na kasę.
 • "Dyrektor" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 14:34:24 napisał:
  Ojciec Dyrektor, ten to się dopiero obłowił...
 • "K." dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 14:37:32 napisał:
  Pokaz Konwoju Wstydu na Rynku Wielkim w Zamościu też jest wielkim wstydem dla miasta.
  • "Dyrektor" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 14:50:27 napisał:
   Dlaczego?
 • "pp" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 14:55:05 napisał:
  PO zamiast przedstawić jakiś swój program wyborczy i tym zjednać sobie wyborców to posuwa się do takiej żenującej akcji. Ale jak się nie ma nic do zaoferowania to chociaż tak trzeba zaistnieć.
 • "Józef Bąk" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 15:33:31 napisał:
  Pac wart pałaca, a pałac paca, czyli przyganiał kocioł garnkowi.
 • "Zamość" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 16:25:46 napisał:
  Cóż, oddadzą nagrody na jedyny słuszny cel, czyli na...tacę.
 • "cyanide3" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 17:05:44 napisał:
  A Miro, Rycho, Zbycho, teoretyczny Sienkiewicz, Nowak - zegarek z promilem - zablokowałem to , Ewa - kłamczucha - zawzięta kopaczka, aferzyści; Amber Gold, NIK, informatycznej, gazowej, autostradowej, węglowej, paliwowej, VAT, Mucha vel Madonna, Grabarczyk - vel pistolet, Graś vel cieć, Józef Bąk oraz ........, et consortes zielona sitwa - rodzina na swoim, na czele z TW Oskarem.
  R E K L A M A
 • "Joanna" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 17:18:18 napisał:
  Szkoda ,że tak późno dostrzegli wszyscy tę pseudo "dobrą zmianę:. Koryto to koryto a świnia to zawsze świnia. Kasa,kasa,kasa,kasa,kasa ot wszystko.
 • "Tede" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 17:23:18 napisał:
  Mamy to co chcieliśmy. Przecież PiS wygrało wybory zgodnie z wolą suwerena. Wart pac pałaca. Długo nie nacieszyliśmy się to pis-owską uczciwością i skromnoscią.
 • "Obatel" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 17:26:13 napisał:
  A ja tam lubię PiS za ich chciwość. Niech grabią ile się da a poźniej będą mieli zajęcie prokuratorzy i sędziowie. Będzie się działo!!!!!!
 • "by żyło się lepiej...." dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 17:29:38 napisał:
  Wstyd to kraść, ekipa platformy i psl to za darmo będzie w rządzie "pracować" i spółkach ale zapomnijcie o 500+ , wszystkie spółki pójdą za pól darmo np: LOT już bankrutował, vat zwracano firmom z wyposażeniem: drukarka do faktur, zapomnijcie o wzroście gospodarczym i faktycznie pozostaje lot, na zieloną wyspę to im wyszło....chcecie tego to będziecie wyborcy mieć bo póki co to totalna opozycja nawet skrawka programu nie ma, bo po co, patrz wyżej.
 • "I.C" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 20:01:51 napisał:
  Każda akcja, która przyspieszy odejście tej "władzy " jest warta zainteresowania i pomocy.Będziemy mieli mnóstwo pracy,żeby posprzątać i wrócić do Europ. Cz
 • "Spostrzegawczy" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 20:37:56 napisał:
  Przypomniał sobie o Zamościu? Niech weźmie kumpla, "specjalistę" od Polski Wschodniej ;)
  • "Seiken" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 8:01:53 napisał:
   Kumpel od "Polski Wschodniej", to akurat cytował inną osobę wypowiadając słynne już zdanie " a ch...j z tą Polską Wschodnią". I to wcale nie na zasadzie, że podobało mu się takie podejście. Polecam sięgnąć po nieco większy fragment rozmowy zamiast bezmyślnie wyrywać z kontekstu.
 • "Anonim" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 21:20:00 napisał:
  Czy Goście z Restauracji Sowa i przyjaciele zapłacili za ekskluzywne ośmiornice ?
 • "polska w ruinie" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 22:19:38 napisał:
  Tomasz Lis napisał "Wiedzieliśmy do dziś, że PIS - owcy są strasznie pazerni. Po dzisiejszym wygłupie Kaczyńskiego wiemy też, że stali się absolutnie śmieszni. PIŚ - Pazerni i Śmieszni" brawo celnie panie Tomku. Naczelnik raz nakazuje pokazać pazurki a teraz je chowa świetne "Pazerni i Śmieszni"
  • "Seiken" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 8:10:23 napisał:
   Jarosław nie ma problemu z wystawianiem na pośmiewisko swoich ludzi. Najpierw rozkaz dla Pani vc-premier żeby twardo bronić nagród dla ministrów, a potem kiedy się okazało, że "ciemny lud tego jednak nie kupi" (parafrazując słowa Pana prezesa od propagandy Kurskiego), odwrócenie wszystkiego o 180 stopni i zrobienie z niej idiotki. Nieładnie oj nieładnie.
 • "Max" dnia 5 kwietnia 2018 o godzinie 22:55:31 napisał:
  ( na melodię „Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało”) „Pokaż pazurki, Beata, pokaż pazurki, pokaż pazurki, Beata, pokaż pazurki”
 • "oooooooooooo" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 7:27:48 napisał:
  pełowcy tylko krytykują, żadnego programu, porażka, oby padało dziś :D
  R E K L A M A
  • "oooooooooooo" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 7:29:25 napisał:
   niech zrobia bilbordy o amber, o warszwce i tak dalej o tytoniach lubelskich .............
  • "hoł" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 7:30:09 napisał:
   niech zrobia bilbordy o amber, o warszwce i tak dalej o tytoniach lubelskich .............
  • "łoh - oooooooooo" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 8:17:20 napisał:
   OOOOOOOOOO - hoł ;-) gratuluję polotu. Samo komentuje swój komentarz, dwa razy tym samym tekstem, używając dwóch różnych nick'ów.
 • ""łoh - oooooooooo"" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 8:50:06 napisał:
  widzę że nic nie ujdzie twojej uwadze :D
 • "Konwój Bezwstydu" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 9:18:46 napisał:
  Brawo panie prezesie Kaczyński!!!!!! Na konferencji prasowej poinformował Pan, że szczekaniom opozycji stanie się zadość, bo rząd ma służyć narodowi i z szacunku dla narodu i wyborców nagrodzeni przekażą swoje nagrody dla "Caritas", a poza tym wszyscy posłowie czyli też z opozycji będą mieli obniżone gratyfikacyjki pieniężne, a i samorządowcy oraz wójtowie też- nareszcie ten znany w okolicy też straci many many. I co na to Konwój Bezwstydu? Zapewne też POprze tę inicjatywę, wszak zależy wam z Peło żeby było po sprawiedliwości- jak wszystkim to wszystkim,także wam, nie?
 • "Obatel" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 9:22:58 napisał:
  PiS-owi nic już nie pomoże. Koniec koryta już bliski, czas dopuścić do władzy uczciwych polityków.
 • "Nikt" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 9:27:23 napisał:
  Widać po komentarzach jak się pisiorom w d...ach się zagotowało. !!!!! Boli co? Będzie jeszcze bardziej bolało jak wyjdą na jaw inne nieuczciwe zagrania, powołania do koryt bez konkursów, skoki na kasę, kolesiostwo, itd.itd. Przebiliście Platformę po wielokroć i jesteście mistrzami obłudy ale do czasu. Przyjdzie i po was sprawiedliwość. Boli co?
  • "Dokładnie panie/pani Nikt" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 10:00:53 napisał:
   Po nowelizacji ustawy o służbie cywilnej (za rządów PiS), znoszącej konkursy na wyższe stanowiska i zastępującej je powołaniem, awans na stanowisko kierownicze jest praktycznie niemożliwy bez poparcia politycznego. W urzędach wojewódzkich ludzie spoza korpusu służby cywilnej (a więc z tzw. ulicy, czyli pojęcia nie mający o funkcjonowaniu urzędu) stanowią blisko połowę nowych dyrektorów, podobnie w ministerstwach. Lawinowo przybywa kierowników: o ile pod koniec 2016 r. było ich 2 103, to rok później już 3 197. Nowi kierownicy często zarabiają ponad 10 tys. zł brutto. Ciekawe, czy im też obetną?
 • "biurwa" dnia 6 kwietnia 2018 o godzinie 10:20:12 napisał:
  A potem pojawiają się bzdurne informacje, że średnia pensja w urzędzie to 5000 zł. Tymczasem szeregowi pracownicy budżetówki często zarabiają gorzej niż kasjer w dyskoncie. Przykładowe ogłoszenie, które można znaleźć na stronie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie pokazuje jakie są realne stawki zwykłego pracownika biurowego: Ogłoszenie o naborze nr 22715 z dnia 21 lutego 2018 r. na stanowisko starszy inspektor. Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: ok. 2 200 – 2 600 zł/mies. (co w praktyce oznacza 2200 zł brutto, bo te 2600 to tylko po to, żeby więcej chętnych zgłosiło się na rekrutację). W praktyce pensja rzadko przekracza 1800 zł na rękę. Także dobrze zarabiający urzędnicy państwowi (którzy odwalają całą papierkową robotę) to mit. A wierzcie mi przy tak spapranym prawodawstwie jakie w Polsce mamy(gdzie dwa różne sądy potrafią inaczej zinterpretować te same przepisy), to naprawdę czarna robota. Oczywiście tacy kierownicy i dyrektorzy z politycznego nadania mają się całkiem dobrze.
 • "Anonim" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 0:01:41 napisał:
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/24-mln-zl-dla-zony-ministra/ntmrxs9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd 49 minut temu
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
Dziękujemy za ten komentarz. I My i Ty ...
Redakcja
To tymczasowa strona. Dostęp zostanie w...
Redakcja
To tymczasowa strona....
.
Czy zostanie zachowany dostęp do archiw...
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
MS
Panowie ale sukces oddaj tez diety!...
KL
Poseł Sławomir Zawiślak najlepszym ka...
Karierowiczom S...
Nie dziwię się że Mucha patrzy w drug...
jan
Kurcze, a już myślałem, że padliści...
KL
Nowa strona jest ja papier toaletowy. Do...
Drozd
jAmen!!!...
Stanisław
Gdzie i kiedy wystąpi Pablopavo i Ludzi...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018