R E K L A M A

Z I P

Galerie | Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara27 lipca 2017 FACEBOOK | 5159 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Konkurs “Rady na odpady”

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Pod takim hasłem w Filii Nr 1 Książnicy Zamojskiej odbył się dziś konkurs, zorganizowany we współpracy z Zarządem Osiedla Zamoyskiego oraz PGK w Zamościu.

Przychodząc jako czytelniczka i jako przewodnicząca zarządu osiedla dowiedziałam się, że wzorem lat ubiegłych panie z Filii Nr 1 organizują w okresie wakacji zajęcia plastyczno-edukacyjne dla dzieci z osiedla Zamoyskiego. Przygotowałam nagrody dla dzieci. Zorganizowaliśmy konkurs dotyczący segregacji śmieci. Poprzez naukę przygotowujemy dzieci do życia w społeczeństwie i dbania o środowisko, by wszystkim nam żyło się zdrowiej, lepiej i przyjemniej. – powiedziała nam Maria Stręciwilk-Gościcka, radna miejska i przewodnicząca zarządu osiedla Zamoyskiego.

W organizację konkursu włączyło się także Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu. Spółka ufundowała nagrody, a przedstawicielki PGK odbyły z dziećmi pogadankę dotyczącą segregacji śmieci i dbania o środowisko. Następnie dzieci odpowiadały na pytania dotyczące ekologii. Odbył się także konkurs plastyczny.

Zajęcia biblioteczne “Rady na odpady” realizowane są we współpracy z panią Marią Stręciwilk-Goscicką oraz PGK Zamość w ramach programu “Rozczytane Miasto” finansowanego przez miasto Zamość. Cele zajęć to: rozbudzenie zainteresowań literatura dziecięcą, dostarczenie dzieciom kreatywnej rozrywki podczas wakacji , stworzenie alternatywy dla używek i zachowań zagrażających zdrowiu młodych ludzi.- poinformowała nas Jadwiga Kucharska, kierownik Filii Nr 1 Książnicy Zamojskiej.
 
Poniżej nasza fotorelacja z wydarzenia.
 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny