R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | Top | ZamośćDaniel Czubara19 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Koniec “koziołków” i potykaczy

Rynek Wielki. Zamość. Fot. R. Moteka

Władze Zamościa wzywają właścicieli stojaków reklamowych – koziołków, potykaczy i sztalug – do usunięcia takich reklam z terenów użytku publicznego stanowiących własność Miasta Zamość.

Takie ogłoszenie opublikowano 19 kwietnia na łamach Biuletynu Informacji Publicznej zamojskiego magistratu. Na usunięcie potykaczy i koziołków właściciele mają czas do 27 kwietnia. Po tym czasie, przed świętami majowymi reklamy usunie Straż Miejska. Odnośnie reklam w postaci szyldów i tablic na Starym Mieście władze miasta przypominają, że na ich lokalizację należy uzyskać zgodę służb konserwatorskich.

Problem potykaczy na Starym Mieście wytknął swego czasu menadżer lubelskiego Śródmieścia, Marek Poznański. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Poniżej publikujemy treść ogłoszenia władz miasta, pod którym podpisał się zastępca prezydenta Zamościa, Andrzej Zastąpiło. Wiceprezydent podaje w nim podstawy prawne do podejmowanych działań.

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "haha" dnia 19 kwietnia 2018 o godzinie 20:59:00 napisał:
  Straż Miejska będzie się popisywać szukając koziołków, wykazując swoją wątpliwą przydatność.
  R E K L A M A
 • "eRPe" dnia 19 kwietnia 2018 o godzinie 21:54:17 napisał:
  I co z tego, że powstanie sztuczny zakaz stawiania tych szkaradnych potykaczy skoro nie będzie komu go egzekwować? Już teraz Stare Miasto jest pełne znaków B-36 za którymi stoją całe rzędy smrodowozów (o dziwo im bliżej siedziby Straży Miejskiej tym większe zagęszczenie samochodów na zakazie) z którymi nikt nic nie robi. Proponuję redakcji Roztocza codzienne spacerki z aparatem wzdłuż boxów na Łukasińskiego najlepiej z rekwizytem w postaci wózka dziecięcego i pokazowa foto/video relacja z próby pokonania odcinka Nadszaniec - Ekonomik. Podpowiem, że może być trudno pokonać tą trasę, gdyż DEBILE nie potrafią parkować równolegle a skośnie zajmując jednocześnie cały chodnika dla pieszych. Nie wiem jak jest z egzekwowaniem mandatów w tym miejscu ale wylawetowanie kilku takich "miszczów" parkowania pewnie przyniosło by jakiś efekt. Receptą byłoby też zainstalowanie w tym miejscu słupków albo donic z kwiatami na granicy chodnika/zatoczki.
 • "Eeee" dnia 19 kwietnia 2018 o godzinie 23:13:10 napisał:
  Zamość bardzo zdziadział. Parkingowa anarchia jest wszędzie!
 • "K." dnia 20 kwietnia 2018 o godzinie 6:28:38 napisał:
  Kiedy wrócą ławki na ryneczek? Była zakupione.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny