R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | Top | ZamośćDaniel Czubara19 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4464 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Zamość: Koniec “koziołków” i potykaczy

Rynek Wielki. Zamość. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Władze Zamościa wzywają właścicieli stojaków reklamowych – koziołków, potykaczy i sztalug – do usunięcia takich reklam z terenów użytku publicznego stanowiących własność Miasta Zamość.

Takie ogłoszenie opublikowano 19 kwietnia na łamach Biuletynu Informacji Publicznej zamojskiego magistratu. Na usunięcie potykaczy i koziołków właściciele mają czas do 27 kwietnia. Po tym czasie, przed świętami majowymi reklamy usunie Straż Miejska. Odnośnie reklam w postaci szyldów i tablic na Starym Mieście władze miasta przypominają, że na ich lokalizację należy uzyskać zgodę służb konserwatorskich.

Problem potykaczy na Starym Mieście wytknął swego czasu menadżer lubelskiego Śródmieścia, Marek Poznański. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Poniżej publikujemy treść ogłoszenia władz miasta, pod którym podpisał się zastępca prezydenta Zamościa, Andrzej Zastąpiło. Wiceprezydent podaje w nim podstawy prawne do podejmowanych działań.

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "haha" dnia 19 kwietnia 2018 o godzinie 20:59:00 napisał:
  Straż Miejska będzie się popisywać szukając koziołków, wykazując swoją wątpliwą przydatność.
  5
  6
  R E K L A M A
 • "eRPe" dnia 19 kwietnia 2018 o godzinie 21:54:17 napisał:
  I co z tego, że powstanie sztuczny zakaz stawiania tych szkaradnych potykaczy skoro nie będzie komu go egzekwować? Już teraz Stare Miasto jest pełne znaków B-36 za którymi stoją całe rzędy smrodowozów (o dziwo im bliżej siedziby Straży Miejskiej tym większe zagęszczenie samochodów na zakazie) z którymi nikt nic nie robi. Proponuję redakcji Roztocza codzienne spacerki z aparatem wzdłuż boxów na Łukasińskiego najlepiej z rekwizytem w postaci wózka dziecięcego i pokazowa foto/video relacja z próby pokonania odcinka Nadszaniec - Ekonomik. Podpowiem, że może być trudno pokonać tą trasę, gdyż DEBILE nie potrafią parkować równolegle a skośnie zajmując jednocześnie cały chodnika dla pieszych. Nie wiem jak jest z egzekwowaniem mandatów w tym miejscu ale wylawetowanie kilku takich "miszczów" parkowania pewnie przyniosło by jakiś efekt. Receptą byłoby też zainstalowanie w tym miejscu słupków albo donic z kwiatami na granicy chodnika/zatoczki.
  7
  1
 • "Eeee" dnia 19 kwietnia 2018 o godzinie 23:13:10 napisał:
  Zamość bardzo zdziadział. Parkingowa anarchia jest wszędzie!
  4
  0
 • "K." dnia 20 kwietnia 2018 o godzinie 6:28:38 napisał:
  Kiedy wrócą ławki na ryneczek? Była zakupione.
  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Marian
To kupuj, przecież to otwarty przetarg....
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K.
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny