Edukacja | Zamośćtekst nadesłany22 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Konferencja „Wolni od przemocy”

Fot. pixabay.com/Alexas_Fotos
R E K L A M A    B O A R D

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Zamościu organizuje konferencję zatytułowaną „Wolni od przemocy”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 23 listopada 2018 roku w sali Consulatus Urzędu Miasta Zamość w godzinach 8.00-14.30.

W konferencji uczestniczyć będą pedagodzy, psychologowie, pracownicy socjalni, dzielnicowi, kuratorzy sądowi, przedstawiciele Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i inne osoby pracujące w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Podczas konferencji swoje wykłady poprowadzą specjaliści zajmujący się pracą z osobami uwikłanymi w przemoc, uzależnienie, znajdującymi się w trudnych sytuacjach życiowych, znakomici teoretycy i praktycy.

Dr Krzysztof Ciepliński przeprowadzi wykład pt. „Czy jesteśmy Wolni? Perspektywa psychologa i psychoterapeuty”.

Dr n. med. Artur Kochański poprowadzi wykład pt. „Uzależnienia a inne zaburzenia psychiczne”.

Dr Piotr Szczukiewicz zaprezentuje wykład pt. „Jak pomagać szanując wolność klienta?”

Konferencja będzie okazją zweryfikowania swojej postawy wobec procesu pomagania, w relacji z osobą potrzebującą, jak również wymiany spostrzeżeń i doświadczeń w zakresie podejmowanych zagadnień.

Informacja o konferencji „Wolni od przemocy”

Data: 23 listopad 2018 roku

Miejsce: sala Consulatus Urzędu Miasta w Zamościu, ul. Rynek Wielki 13

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018