R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja18 października 2017

Zamość: Kolejna próba wyłudzenia pieniędzy

Pieniądze. Fot. Fotolia

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Wczoraj (17 października) od 5-ciu starszych zamościan znowu próbowano wyłudzić pieniądze tzw. metodą na wnuczka. Na szczęście starsze osoby są coraz bardziej świadome zagrożeń i nie dały się oszukać.

Wczoraj w godzinach południowych do pięciu mieszkańców Zamościa na telefony stacjonarne dzwonił mężczyzna, który podając się za członka rodziny informował, że spowodował wypadek drogowy i grozi mu kara pozbawienia wolności. Następnie mówił, że aktualnie jest na policji i funkcjonariusze poradzili mu jak może uniknąć więzienia. Musi wpłacić określoną kwotę pieniędzy jako odszkodowanie dla osób pokrzywdzonych w wypadku. Wówczas sprawa zostanie załatwiona. Tutaj padała prośba o pożyczkę i granie na uczuciach osoby do której dzwonił. Na szczęście oszustom nie udało się wyłudzić pieniędzy.
Mieszkańcy Zamościa okazali się jednak bardzo czujni i szybko zorientowali się że może chodzić o próbę wyłudzenia.
O sprawie niezwłocznie poinformowali też Policję.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "mieszkaniec" dnia 20 października 2017 o godzinie 7:48:30 napisał:
  Widzę, że roztocze.net wzoruje się na rasowych brukowcach, fake-news w pełni. 1. Nie ma tu mowy o oszuście, tylko o dwóch oszustkach. 2. W związku z powyższym była to próba oszustwa na "wnuczkę" 4. Z niedoszłymi poszkodowanymi nie rozmawiał ani wnuczek, ani - prawidłowo - wnuczka, tylko druga oszustka podająca się za policjantkę. 3. Nie wszyscy "starsi mieszkańcy" okazali się czujni, jedna mądra pani już siedziała w banku i była w trakcie wypłacania gotówki, na szczęście pracownica banku okazała się nieporównywalnie bardziej inteligentna i nie doszło do wypłaty, a w efekcie przekazania gotówki dwóm oszustkom. 4. Policja faktycznie została niezwłocznie poinformowana ale jej czynności ograniczyły się do spisania raportu. Billingi, lokalizacja itp. już niestety ich przerasta :(
  1
  1
 • R E K L A M A
 • "Bapcia" dnia 20 października 2017 o godzinie 11:36:14 napisał:
  Coś żeś mocno zorientowany w tej sprawie wnusiu, znasz wiele szczegółów.Nie masz przypadkiem jakichś kłopotów? Chętnie ci pomogę, tylko zadzwoń do mnie.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
ConceptOfPower
Kiedy i gdzie kolejny mecz? Dlaczego tej...
Agnieszka
Post może nie jest na temat ale może p...
zuk to czy kó...
Elektorat peło: rodziny działaczy, pog...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017