R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar7 stycznia 2018 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: Kolędowanie Zamojskie za nami

XI Kolędowaniem Zamojskie, foto: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B O A R D


Już po raz 11. zamościanie spotkali się dzisiaj (7 grudnia) na zamojskim Rynku Wielkim, aby wspólnie kolędować.

W tym roku oprócz wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek mieszkańcy Hetmańskiego Grodu mogli także wspólnie potańczyć. Najpierw zgromadzonych do Poloneza poprowadziła Jolanta Kalinowska – Obst z Zespołu Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”, potem o choreografię zadbali Marta Czerwieniec z Zamojskiego Domu Kultury oraz ksiądz. Jerzy Frankiewicz z Kościoła Rektoralnego pw. św. Katarzyny.
Wspaniałej zabawie nie przeszkodził nawet deszcz i chłód.

Przedsięwzięcie kolejny już raz wspólnie zorganizowali Zamojski Dom Kultury oraz Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Zamościu, który tradycyjnie już przygotował ogniska przy których można było się ogrzać.

W tym roku kolędowali:
zespół z Zamojskiego Domu Kultury,
Chór Polskiego Związku Łowieckiego „Knieja”,
zespół złożony z pracowników Urzędu Miasta Zamość,
dzieci ze Szkoła Podstawowa nr 8 ,
dzieci z Przedszkola Słoneczko,
Akademia Rozwoju Talentu VIOLINKI,
Szkoła Muzyczna YAMAHA,
Kresowe Bractwo Motocyklowe „Biały Kruk”,
Dzienny Dom Senior +,
Koło Przewodników Terenowych PTTK Zamość,
Przewodniczący Zarządów Osiedli, Zespół OGRODNICZKI
oraz Zamojski Klub Rotariański.

Imprezę poprowadziła Kasia Figura z Zamojskiego Domu Kultury.

Dla tych, którzy przybyli kolędować przygotowano niespodziankę, którą był widowiskowo podany pieczony dzik.

Fotorelacja z wydarzenia

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny