nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara14 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Klub PiS przedstawił listę zadań do budżetu

Logo partii Prawo i Sprawiedliwość

„Pokładamy głęboką nadzieję, że Prezydent Miasta Zamość umieści nasze propozycje w budżecie 2018 roku. Należy wspomnieć, że w latach poprzednich Prezydent Andrzej Wnuk ignorował prośby Klubu Radnych PiS RM Zamość.” – piszą zamojscy radni PiS i przedstawiają listę 26 zadań do przyszłorocznego budżetu.

Poniżej prezentujemy pełną treść stanowiska Klubu Radnych PiS RM Zamość.

Uprzejmie informujemy, że Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości Rady Miasta Zamość wzorem lat poprzednich, w porozumieniu z mieszkańcami ustalił listę zadań, które powinny być zrealizowane w ramach budżetu 2018 roku.

Pokładamy głęboką nadzieję, że Prezydent Miasta Zamość umieści nasze propozycje w budżecie 2018 roku. Należy wspomnieć, że w latach poprzednich Prezydent Andrzej Wnuk ignorował prośby Klubu Radnych PiS RM Zamość.

           Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości Rady Miasta Zamość zwrócił się z prośbą do Prezydenta Miasta o umieszczenie w budżecie Zamościa 2018 roku niżej wymienionych zadań:

 

 1. Utrzymać na poziomie roku 2017 wysokość stawek podatków  od nieruchomości.

 2. Zagwarantować środki finansowe na podwyżkę wynagrodzeń pracowników jednostek kultury w Zamościu oraz pracowników administracji i obsługi zamojskich jednostek oświaty o kwotę 250 zł. miesięcznie.

 3. Utworzyć inkubator przedsiębiorczości na rzecz rozwoju miasta Zamościa oraz powołać fundację rozwoju lokalnego.

 4. Realizować program profilaktyki zakażeń pneumokokowych.

 5. Kontynuować szczepienia HPV. 

 6. Uruchomić Centrum Integracji Społecznej.

 7. Budować mieszkania socjalne dla osób będących w trudnej sytuacji materialnej.

 8. Wesprzeć działalność grup senioralnych działających na terenie miasta Zamościa.

 9.  Dokonać remontu ulicy Krzywej oraz Kmicica.

 10.  Rozważyć wcześniejszą budowę ulicy Cichej.

 11.  Odwodnić i wyremontować ulicę Włościańską /150 m /.

 12.  Zabezpieczyć środki finansowe na działalność Fundacji Klubu Sportowego Hetman Zamość, udział w rozgrywkach seniorów piłki nożnej.

 13.  Dofinansować działalność Międzyszkolnego Klubu Sportowego Padwa Zamość, udział drużyny seniorów w II lidze piłki ręcznej.

 14. Przystąpić do budowa boiska wielofunkcyjnego przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Zamościu.

 15.  Dokonać rozbudowy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego o niezbędną bazę rehabilitacyjną i sportową.

 16. Opracować dokumentację i wdrożyć do realizacji budowę obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu .

 17. Zbudować boisko do gry w piłkę nożną dla uczniów Szkoły Podstawowej nr  10 oraz mieszkańców osiedla Peowiaków.

 18. Uruchomić poczekalnię dla pasażerów kolei w budynku dawnego dworca kolejowego.

 19.  Dokonać obniżki opłat za wodę, ścieki, wywóz śmieci oraz bilety MZK poprzez obniżenie kosztów działania spółek.

 20. Wykonać oświetlenie na ulicy Koszary od Hotelu Koronny do Kościoła Pw. Świętego Michała Archanioła.          

 21. Dokonać remontu budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu  /termomodernizacja/. 

 22.  Rozwiązać problem wyjazdu z ul. Granicznej na ul. Lubelską.

 23. Budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Żdanowska – ul. Sienkiewicza.

 24. Zbudować  łącznik  pomiędzy ul. Milejewa a ul. Sikorskiego.

 25. Zbudować  łącznik pomiędzy  ul. Brzozowa i ul. Dwernickiego.

 26. Budowa chodnika miedzy ul. Sowińskiego a ul. Akacjową.

              Realizacja wyżej wymienionych zadań przyczyni się do podniesienia standardów życia mieszkańców Zamościa.

 

                                                                           Z poważaniem

                                                                           Klub Radnych

                                                                           Prawa i Sprawiedliwości

                                                                           Rady Miasta Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Józef" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 11:48:45 napisał:
  To radni nie znają ustaw i procedur związanych z budżetem? Wstyd. Więc podpowiem - nad budżetem pracuje się w komisjach i na sesji, zgłasza się wnioski i przegłosowuje. Jeśli się nie umie w politykę, to żal.
  R E K L A M A
 • "@yhy" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 12:01:46 napisał:
  te józfa pitolisz jak potłuczony, nie masz racji.
 • "Beka" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 12:38:06 napisał:
  Fajny argument. PiS by się weźmie do roboty, bo wstyd. Przypomnę tylko sprawę placu do workoutu, za późno złożyli wniosek i ledwie prezydent zdążył plac zbudować.
 • "ad111" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 13:36:19 napisał:
  Projekt budżetu przedstawia Prezydent Radzie więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Co do inicjatywy PiS, to są to pobożne życzenia bez wizji rozwoju miasta. Takie jednostkowe wnioski, to można zrealizować w wiekszości w ramach "budżetu obywatelskiego" oraz w ramach wniosków Rad osoedlowych. Przedstawicieli jakby nie było partii rządzącej chyba stać na więcej.
 • "Anonim" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 14:30:54 napisał:
  PiS w Zamościu nie rządzi. Więc nie łżyj. Mimo, że to twoja natura
 • "Zmiana za rok" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 18:07:05 napisał:
  Spokojnie odsuniemy te ryza farbowana ekipę od władzy.
 • "miłek" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 21:07:18 napisał:
  zapomnieli dodać jeszcze jednego punktu : budowa duuużej piaskownicy żeby się w niej pomieścili w czasie zabawy i nie nasypali sobie piasku w oczy bo teraz widać że mają i źle widzą rzeczywistość
 • "Osiedle Rataja" dnia 14 listopada 2017 o godzinie 21:40:23 napisał:
  Osiedle Rataja pominięte znowu w zadaniach do budżetu. Nie na darmo mówi się, że to osiedle za granicą ( Graniczną) miasta. Kilkanaście ulic czeka na wykonanie, brak placu zabaw, brak boiska, ławek... PiS startował w wyborach 2014 z hasłem "Słuchać mieszkańców zmieniać Zamość". Chyba słuchają, kogo chcą słuchać a wskazane ulice prawdopodobnie pod drodze działaczy PiS jak i pozostałe zadania. Gratulacje dla tzw. "dobra zmiana"... dla lojalnych.
 • "mieszkaniec Rataja" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 12:24:48 napisał:
  Na terenie osiedla Rataja nie ma wolnych działek miejskich, jedyna lokalizacja jaka byłaby możliwa nie uzyskała zgody mieszkańców, były liczne sprzeciwy z tego co wiem. Jeśli ktoś "odda" wolną działkę, to może powstanie i plac zabaw i ławeczki itp w ramach budżetu obywatelskiego.
 • "do mieszkaniec " Rataja" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 15:41:07 napisał:
  Ciekawe, czy Pan by oddał? Samorządowiec jest dla diety czy dla Mieszkańców, którzy go wybrali? Pomyłka 2010, 2014? Do trzech razy sztuka?! Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Chcieć to znaczy móc a nie, że się nie da.
  R E K L A M A
 • "do mieszkaniec Rataja" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 15:49:01 napisał:
  Działki, są ( na odcinku drogi Witosa pomiędzy Pszeniczną i Miodową,tylko trzeba podjąć działania, aby zmienić plan zagospodarowania z drogi, (która tam jest nie potrzebna na teren wypoczynkowo-rekreacyjny). Był złożony projekt do BO w 2105, mieszkańcy go poparli tao jakie "sprzeciwy"? Miesiąc przeleci, czy się stoi, czy się leży "dieta" się należy i jest sukces?
 • "mieszkaniec" dnia 16 listopada 2017 o godzinie 8:36:06 napisał:
  Moja propozycja do budżetu PiS Zabezpieczyć środki do zorganizowania wycieczki szkoleniowej radnym do PACANOWA i WĄCHOCKA w celu uzyskania doświadczeń związanych z radością i śmiechem z zaprezentowanej twórczości samorządowca.
 • "TORRES20400" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 13:12:18 napisał:
  Punkt 10: "Rozważyć wcześniejszą budowę ulicy Cichej.". Ul. Cicha ma być realizowana z Budżetu Obywatelskiego. Na Oś. św. Piątka nie ma innego projektu. No to jak jest? Się Panowie z PiSu pod Budżet Obywatelski podpinają? No to pełen sukces.... ;-))))

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama