nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja11 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: Klub Batalionowy doceniony

Fot. Klub 3 bz w Zamościu

Klub 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu został laureatem Konkursu Klubów Wojskowych.

W dniach 5-8 grudnia, Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej zorganizował, w gościnnym Klubie 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Wędrzynie, szkolenie dla kierowników klubów wojskowych, którego celem jest doskonalenie zawodowych kwalifikacji kierowników klubów w poszczególnych dziedzinach działalności kulturalnej oraz co szczególnie cenne, wymiana doświadczeń służąca wzbogaceniu i unowocześnieniu oferty kulturalnej kierowanej do środowiska wojskowego.
W trakcie szkolenia podsumowano również Konkurs Klubów Wojskowych szczebla batalionu/dywizjonu, w którym o tytuł laureata rywalizowało dziewięć klubów wojskowych wskazanych przez Dowódcę Generalnego RSZ. Po zapoznaniu się
z poziomem działalności kulturalnej prowadzonej w klubach, komisja konkursowa postanowiła przyznać

tytuł:
„Laureata I stopnia konkursu klubów wojskowych” Klubowi 3. Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu;
„Laureata II stopnia konkursu klubów wojskowych” Klubowi 12. Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie (klub batalionowy);
„Laureata III stopnia konkursu klubów wojskowych” Klubowi 5. Batalionu Saperów w Krośnie Odrzańskim.

Nagrodę przyznaną przez Dyrektora Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa z rąk Szefa Oddziału Kultury i Tradycji Orężnych cz.p.p pułkownika Mariusza Maciuszka dla klubu wojskowego w Zamościu odebrała kierownik klubu Agnieszka Biernacka.

Klub 3 batalionu zmechanizowanego w nowych strukturach działa od 2011 roku. Na funkcję kierownika klubu została wyznaczona Agnieszka Biernacka, która pełni tę funkcję do dziś. Wraz z pracownikami klubu: bibliotekarzem Anetą Wiater, instruktorem scen muzycznych i teatralnych mgr Miłoszem Ferencem, instruktorem plastyki i rękodzieła artystycznego Klaudią Lipczewską –Strycharz, nauczycielem śpiewu Katarzyną Będą ,instruktorem tańca nowoczesnego z elementami akrobatyki Anetą Lechowicz oraz Konradem Pańczykiem technikiem –operatorem, realizują misję Klubu 3 batalionu zmechanizowanego. Tworzą warunki do rozwoju osobowego żołnierzy, pracowników Resortu Obrony Narodowej, członków ich rodzin w wymiarze społecznym i intelektualnym. Poprzez edukację obywatelską kształtują patriotyczne postawy w środowisku wojskowym. Umacniają współpracę  i więź wojska ze społeczeństwem. W klubie wojskowym działają następujące koła zainteresowań; Koło szachowe, koło wokalne, koło plastyczne i rękodzieła artystycznego, koło taneczne, koło recytatorskie i teatralne oraz biblioteka oświatowa.

Przy klubie działa również chór Ziemi Zamojskiej ,,Contra’’ oraz Nieetatowa Orkiestra Wojskowa prowadzona przez Stowarzyszenie ,,Jesteśmy z Tobą ,Bądź z Nami’ .Przy klubie działa również wojskowe koło PTTK „Iskra”, które popularyzuje turystykę i krajoznawstwo jako źródło poznania miejsc pełnienia służby i pracy.

Klub to również miejsce spotkań dzieci ,młodzieży , emerytów i kombatantów garnizonu Zamość którzy uczęszczają do kół zainteresowań prowadzonych w klubie.

 Przez to Klub tworzy warunki zapewniające rozwój zainteresowań indywidualnych , możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego od służby i pracy. W klubie wojskowym odbywają się liczne koncerty, wystawy, konkursy  oraz szkolenia i odprawy wojskowe na różnym szczeblu. Klub kształtuje pozytywny wizerunek Sił Zbrojnych i promuje służbę wojskową środowisku lokalnym.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama