R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja11 grudnia 2017 FACEBOOK | 4434 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Zamość: Klub Batalionowy doceniony

Fot. Klub 3 bz w Zamościu
R E K L A M A    B O A R D

Klub 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu został laureatem Konkursu Klubów Wojskowych.

W dniach 5-8 grudnia, Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej zorganizował, w gościnnym Klubie 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Wędrzynie, szkolenie dla kierowników klubów wojskowych, którego celem jest doskonalenie zawodowych kwalifikacji kierowników klubów w poszczególnych dziedzinach działalności kulturalnej oraz co szczególnie cenne, wymiana doświadczeń służąca wzbogaceniu i unowocześnieniu oferty kulturalnej kierowanej do środowiska wojskowego.
W trakcie szkolenia podsumowano również Konkurs Klubów Wojskowych szczebla batalionu/dywizjonu, w którym o tytuł laureata rywalizowało dziewięć klubów wojskowych wskazanych przez Dowódcę Generalnego RSZ. Po zapoznaniu się
z poziomem działalności kulturalnej prowadzonej w klubach, komisja konkursowa postanowiła przyznać

tytuł:
„Laureata I stopnia konkursu klubów wojskowych” Klubowi 3. Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu;
„Laureata II stopnia konkursu klubów wojskowych” Klubowi 12. Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie (klub batalionowy);
„Laureata III stopnia konkursu klubów wojskowych” Klubowi 5. Batalionu Saperów w Krośnie Odrzańskim.

Nagrodę przyznaną przez Dyrektora Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa z rąk Szefa Oddziału Kultury i Tradycji Orężnych cz.p.p pułkownika Mariusza Maciuszka dla klubu wojskowego w Zamościu odebrała kierownik klubu Agnieszka Biernacka.

Klub 3 batalionu zmechanizowanego w nowych strukturach działa od 2011 roku. Na funkcję kierownika klubu została wyznaczona Agnieszka Biernacka, która pełni tę funkcję do dziś. Wraz z pracownikami klubu: bibliotekarzem Anetą Wiater, instruktorem scen muzycznych i teatralnych mgr Miłoszem Ferencem, instruktorem plastyki i rękodzieła artystycznego Klaudią Lipczewską –Strycharz, nauczycielem śpiewu Katarzyną Będą ,instruktorem tańca nowoczesnego z elementami akrobatyki Anetą Lechowicz oraz Konradem Pańczykiem technikiem –operatorem, realizują misję Klubu 3 batalionu zmechanizowanego. Tworzą warunki do rozwoju osobowego żołnierzy, pracowników Resortu Obrony Narodowej, członków ich rodzin w wymiarze społecznym i intelektualnym. Poprzez edukację obywatelską kształtują patriotyczne postawy w środowisku wojskowym. Umacniają współpracę  i więź wojska ze społeczeństwem. W klubie wojskowym działają następujące koła zainteresowań; Koło szachowe, koło wokalne, koło plastyczne i rękodzieła artystycznego, koło taneczne, koło recytatorskie i teatralne oraz biblioteka oświatowa.

Przy klubie działa również chór Ziemi Zamojskiej ,,Contra’’ oraz Nieetatowa Orkiestra Wojskowa prowadzona przez Stowarzyszenie ,,Jesteśmy z Tobą ,Bądź z Nami’ .Przy klubie działa również wojskowe koło PTTK „Iskra”, które popularyzuje turystykę i krajoznawstwo jako źródło poznania miejsc pełnienia służby i pracy.

Klub to również miejsce spotkań dzieci ,młodzieży , emerytów i kombatantów garnizonu Zamość którzy uczęszczają do kół zainteresowań prowadzonych w klubie.

 Przez to Klub tworzy warunki zapewniające rozwój zainteresowań indywidualnych , możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego od służby i pracy. W klubie wojskowym odbywają się liczne koncerty, wystawy, konkursy  oraz szkolenia i odprawy wojskowe na różnym szczeblu. Klub kształtuje pozytywny wizerunek Sił Zbrojnych i promuje służbę wojskową środowisku lokalnym.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ewqa
Czy będą śpiewać o księżach pedofi...
antyklerykał
A sukienkowi wszędzie się pchają, a t...
antyklerykał
Jak dla mnie zbyt dużo katolickiej indo...
Czesław
Dobrze, że nikomu do chałupy nie wjech...
Ciekawe...
do czego ludzie są zdolni, by przysposo...
Witek
brawo dla operatora kamery że potrafi z...
x
Chyba ostatnio to Ziaro jeszcze w II lid...
Kibic lat 80
Próbuje sobie przypomnieć napastnika z...
izolator
... Michał Kciuk z FC Kacze Doły ......
z_boku
Cały ten "artykuł", albo jak kto woli ...
x
W następnym sezonie nie będzie już Pa...
kibic
Paluch 23 bramki strzelił nie 22....
Zdziwiona
Chętnie poznałabym nazwiska tych zdoln...
K.
Najpewniej oddelegowany do wolontariatu....
Flagowiec
Jeden z artykułów na stronie roztocze....
por.zUbek
Jak widać po ilości komentarzy najlepi...
heh
nawet nie napisali o ktorej godzinie to ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny