R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara28 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4431 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Zamość: Kłos Chełm – Hetman 1:3

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Udanie zakończył się wyjazd do oddalonego o 11 km od Chełma Rożdżałowa. Zamościanie wygrali z drużyną Kłosa Gmina Chełm. Bramkowym łupem podzielili się Bednara, Kanarek i Myśliwiecki.

Pierwszą okazję do zdobycia prowadzenia Hetman miał już w 9′, jednak Paluch przegrał pojedynek z bramkarzem Kłosa, Porzycem. W odpowiedzi w 27′ na bramkę Hetmana uderzał Drzewicki z Kłosa, ale Skrzypek był na posterunku. W 33′ ponownie szansę na zmianę wyniku miał Paluch, jednak nie udało mu się strzelić bramki.

Po zmianie stron Hetmanowi udało się w końcu zdobyć upragnionego gola, a strzelcem został młody Jakub Bednara. W 70′ Paluch zdobył drugą bramkę dla Hetmana, jednak sędzia jej nie uznał. Minutę później Kłos doprowadził do wyrównania za sprawą Pawła Króla, który zaskoczył Skrzypka golem bezpośrednio z rzutu rożnego.

Od tego momentu Hetman zaczął napierać na gospodarzy. W efekcie po trójkowej akcji Daszkiewicz-Paluch-Kanarek gola zdobył ten ostatni. Pięć minut później wynik mógł być wyższy jednak strzała Kanarka minął bramkę Kłosa. Sztuka ta udała się Myśliwieckiemu, który w doliczonym czasie gry ustanowił wynik na 3:1 dla Hetmana.

Hetman zdobył kolejne trzy punkty i kontynuuje pogoń za liderującą w lubelskiej grupie IV ligi Stalą Kraśnik.

Hetman: Skrzypek – Dudek, Bednara, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki, Kanarek, Kycko, Solecki (60′ Otręba), Stefański (67′ Nastałek) – Paluch.

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:3 (0:0)

Bramka:

0:1  Bednara 56′

1:1 Król 71′

1:2 Kanarek 79′

1:3 Myśliwiecki 90’+3

 

(źródło: kshetman.pl)

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Kiko
Jak można było zacząc wcześniej, jak...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny