R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara28 kwietnia 2018 FACEBOOK | 5245 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Kłos Chełm – Hetman 1:3

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Udanie zakończył się wyjazd do oddalonego o 11 km od Chełma Rożdżałowa. Zamościanie wygrali z drużyną Kłosa Gmina Chełm. Bramkowym łupem podzielili się Bednara, Kanarek i Myśliwiecki.

Pierwszą okazję do zdobycia prowadzenia Hetman miał już w 9′, jednak Paluch przegrał pojedynek z bramkarzem Kłosa, Porzycem. W odpowiedzi w 27′ na bramkę Hetmana uderzał Drzewicki z Kłosa, ale Skrzypek był na posterunku. W 33′ ponownie szansę na zmianę wyniku miał Paluch, jednak nie udało mu się strzelić bramki.

Po zmianie stron Hetmanowi udało się w końcu zdobyć upragnionego gola, a strzelcem został młody Jakub Bednara. W 70′ Paluch zdobył drugą bramkę dla Hetmana, jednak sędzia jej nie uznał. Minutę później Kłos doprowadził do wyrównania za sprawą Pawła Króla, który zaskoczył Skrzypka golem bezpośrednio z rzutu rożnego.

Od tego momentu Hetman zaczął napierać na gospodarzy. W efekcie po trójkowej akcji Daszkiewicz-Paluch-Kanarek gola zdobył ten ostatni. Pięć minut później wynik mógł być wyższy jednak strzała Kanarka minął bramkę Kłosa. Sztuka ta udała się Myśliwieckiemu, który w doliczonym czasie gry ustanowił wynik na 3:1 dla Hetmana.

Hetman zdobył kolejne trzy punkty i kontynuuje pogoń za liderującą w lubelskiej grupie IV ligi Stalą Kraśnik.

Hetman: Skrzypek – Dudek, Bednara, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki, Kanarek, Kycko, Solecki (60′ Otręba), Stefański (67′ Nastałek) – Paluch.

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:3 (0:0)

Bramka:

0:1  Bednara 56′

1:1 Król 71′

1:2 Kanarek 79′

1:3 Myśliwiecki 90’+3

 

(źródło: kshetman.pl)

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Hm" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 19:55:22 napisał:
    Brawo drużyna. Bardzo szkoda potraconych punktów w rundzie jesiennej. Awansu niestety nie bedzie.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny