R E K L A M A

Z I P

Prawo i Biznes | Tekst sponsorowany | ZamośćGabriela Korkosz11 września 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Kawiarnia na Starówce do wzięcia

fot. pixabay.com
Biorąc przykład z Mariusza Świtalskiego polskiego przedsiębiorcy, twórcy takich marek jak: Biedronka, Żabka, Małpka Express, Eurocash, właścicielka jednej z Zamojskich kawiarni wystawia swoje know how wraz z marką którą budowała od 2014 roku na sprzedaż.

Do wzięcia jest kawiarnia z rewelacyjną lokalizacją, położona w obrębie Renesansowego Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zaledwie 50 m od Rynku Wielkiego przy ulicy Kolegiackiej 8.

Kawiarnia słynie z pysznej włoskiej kawy Attibassi oraz napojów Bubble Tea i naturalnych lodów gałkowych. Wypiekane calzonetki i gniazdka są jedynymi w swoim rodzaju w okolicy, a naleśniki zadowoliły już niejedno podniebienie.

Od niespełna 4 miesięcy na pierwszym piętrze działa również shot&drink bar pod ciekawą nazwą “Jeden Głębszy”. W swojej ofercie ma niepowtarzalne shoty i drinki.

Co więcej ogromnym atutem dla przyszłego właściciela będzie również możliwość dowolnego zaadoptowania 3 piętra i wysokiej piwnicy. Łącznie, w niedawno remontowanym budynku, do dyspozycji jest ponad 300 m2 powierzchni.

Cena wywoławcza to 120 000 złotych netto. Z uwagi na lokalizację i popularność kawiarni można spodziewać się dużego zainteresowania. Jeszcze w tym roku mogą pojawić się pierwsi chętni.
 
Więcej informacji znaleźć można na stronie www kawiarni.
 
Autor: Gabriela Korkosz
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny