R E K L A M A

Z I P

Prawo i Biznes | Tekst sponsorowany | ZamośćGabriela Korkosz11 września 2017 FACEBOOK | 4297 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: Kawiarnia na Starówce do wzięcia

fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Biorąc przykład z Mariusza Świtalskiego polskiego przedsiębiorcy, twórcy takich marek jak: Biedronka, Żabka, Małpka Express, Eurocash, właścicielka jednej z Zamojskich kawiarni wystawia swoje know how wraz z marką którą budowała od 2014 roku na sprzedaż.

Do wzięcia jest kawiarnia z rewelacyjną lokalizacją, położona w obrębie Renesansowego Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zaledwie 50 m od Rynku Wielkiego przy ulicy Kolegiackiej 8.

Kawiarnia słynie z pysznej włoskiej kawy Attibassi oraz napojów Bubble Tea i naturalnych lodów gałkowych. Wypiekane calzonetki i gniazdka są jedynymi w swoim rodzaju w okolicy, a naleśniki zadowoliły już niejedno podniebienie.

Od niespełna 4 miesięcy na pierwszym piętrze działa również shot&drink bar pod ciekawą nazwą “Jeden Głębszy”. W swojej ofercie ma niepowtarzalne shoty i drinki.

Co więcej ogromnym atutem dla przyszłego właściciela będzie również możliwość dowolnego zaadoptowania 3 piętra i wysokiej piwnicy. Łącznie, w niedawno remontowanym budynku, do dyspozycji jest ponad 300 m2 powierzchni.

Cena wywoławcza to 120 000 złotych netto. Z uwagi na lokalizację i popularność kawiarni można spodziewać się dużego zainteresowania. Jeszcze w tym roku mogą pojawić się pierwsi chętni.
 
Więcej informacji znaleźć można na stronie www kawiarni.
 
Autor: Gabriela Korkosz
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
wyborca 7 minut temu
Na 100% najdroższa drużyna w tej klasi...
jasność 34 minuty temu
Panie Zwolak teraz macie już jasnośc ...
widz 43 minuty temu
a ten facet łysy, chyba radny to co tak...
K. 43 minuty temu
Następna stara wiadomość. Portale lub...
z_boku 44 minuty temu
Niech się szanowny "redachtor" zdecyduj...
kasa 46 minut temu
Nie wiem czy dobrze szukałem, ale coś ...
Ewqa 58 minut temu
Ale mało ludzi. Dlaczego prawie nikt ni...
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
K.
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny