R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara13 października 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Zamość: Karta Seniora będzie wprowadzona

Seniorzy, foto: freeimages.com
R E K L A M A    B O A R D

Władze miasta Zamość doszły do porozumienia ze stowarzyszeniem “Zamość – nasz wspólny dom” odnośnie kształtu Zamojskiej Karty Seniora – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Karta Seniora to system ulg, preferencji i świadczeń dla uczestników programu. Z inicjatywą wprowadzenia takiej karty wyszło w lutym tego roku stowarzyszenie “Zamość – nasz wspólny dom”.  Spotkanie to zakończyło się jednak bez jakiegokolwiek rezultatu.

Osiem miesięcy od tamtej wymiany zdań obie strony ponownie usiadły do rozmów, bogatsze o wnioski i spostrzeżenia. Spotkanie władz stowarzyszenia “Zamość – nasz wspólny dom” i władz miasta odbyło się wczoraj (12.10) w zamojskim ratuszu. Jak poinformowała nas Diana Sawicka z ZNWD, jest porozumienie w sprawie zniżek dla seniorów mieszkających w Hetmańskim Grodzie.

Zebraliśmy ponad 800 podpisów pod projektem uchwały Zamojska Karta Seniora, a w wyniku owocnej współpracy z zamojskim ratuszem program zostanie wprowadzony w drodze zarządzenia prezydenta, bądź uchwały już na listopadowej sesji Rady Miasta. Karta Seniora uprawnia do korzystania z systemu zniżek oferowanych na różnego rodzaju dobra i usługi przez jednostki organizacyjne Miasta i podmioty niepowiązane organizacyjnie z Urzędem Miasta, które będą chciały uczestniczyć w tym programie. Posiadanie Karty umożliwi seniorom korzystanie z szerokiego wachlarza usług z zakresu kultury, sportu, rekreacji, nauki i zdrowia na preferencyjnych warunkach. Planujemy wprowadzenie zniżek 25% w opłatach za korzystanie z oferty miejskich instytucji takich jak: OSiR (basen,siłownia, hala tenisowa), ZOO, Centrum Kultury Filmowej “Stylowy”, Muzeum Zamojskie, Zamojski Dom Kultury, Orkiestra Włościańska. Karta na pewno zwiększy aktywność seniorów oraz dostęp do usług publicznych, dóbr kultury i imprez sportowych.– mówi Diana Sawicka. –Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, lekarzy oraz wszystkie inne osoby i podmioty, które są zainteresowane przyłączeniem się do tego programu. – dodaje.

Szczegóły Zamojskiej Karty Seniora poznamy niebawem.

Przypomnijmy, że Karta Seniora funkcjonuje już m.in. w Biłgoraju oraz Tomaszowie Lubelskim.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
perła 15 minut temu
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
apel
Kiedyś na łamach tego portalu prezento...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny