R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara13 października 2017 FACEBOOK | 3989 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Zamość: Karta Seniora będzie wprowadzona

Seniorzy, foto: freeimages.com

R E K L A M A    B O A R D

Władze miasta Zamość doszły do porozumienia ze stowarzyszeniem “Zamość – nasz wspólny dom” odnośnie kształtu Zamojskiej Karty Seniora – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Karta Seniora to system ulg, preferencji i świadczeń dla uczestników programu. Z inicjatywą wprowadzenia takiej karty wyszło w lutym tego roku stowarzyszenie “Zamość – nasz wspólny dom”.  Spotkanie to zakończyło się jednak bez jakiegokolwiek rezultatu.

Osiem miesięcy od tamtej wymiany zdań obie strony ponownie usiadły do rozmów, bogatsze o wnioski i spostrzeżenia. Spotkanie władz stowarzyszenia “Zamość – nasz wspólny dom” i władz miasta odbyło się wczoraj (12.10) w zamojskim ratuszu. Jak poinformowała nas Diana Sawicka z ZNWD, jest porozumienie w sprawie zniżek dla seniorów mieszkających w Hetmańskim Grodzie.

Zebraliśmy ponad 800 podpisów pod projektem uchwały Zamojska Karta Seniora, a w wyniku owocnej współpracy z zamojskim ratuszem program zostanie wprowadzony w drodze zarządzenia prezydenta, bądź uchwały już na listopadowej sesji Rady Miasta. Karta Seniora uprawnia do korzystania z systemu zniżek oferowanych na różnego rodzaju dobra i usługi przez jednostki organizacyjne Miasta i podmioty niepowiązane organizacyjnie z Urzędem Miasta, które będą chciały uczestniczyć w tym programie. Posiadanie Karty umożliwi seniorom korzystanie z szerokiego wachlarza usług z zakresu kultury, sportu, rekreacji, nauki i zdrowia na preferencyjnych warunkach. Planujemy wprowadzenie zniżek 25% w opłatach za korzystanie z oferty miejskich instytucji takich jak: OSiR (basen,siłownia, hala tenisowa), ZOO, Centrum Kultury Filmowej “Stylowy”, Muzeum Zamojskie, Zamojski Dom Kultury, Orkiestra Włościańska. Karta na pewno zwiększy aktywność seniorów oraz dostęp do usług publicznych, dóbr kultury i imprez sportowych.– mówi Diana Sawicka. –Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, lekarzy oraz wszystkie inne osoby i podmioty, które są zainteresowane przyłączeniem się do tego programu. – dodaje.

Szczegóły Zamojskiej Karty Seniora poznamy niebawem.

Przypomnijmy, że Karta Seniora funkcjonuje już m.in. w Biłgoraju oraz Tomaszowie Lubelskim.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 13.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Gabriela Korkos...
Szukamy najlepszego rozwiązania dla pro...
Gabriela Korkos...
Ciekawy pomysł :)...
Gabriela Korkos...
"Niektóre kontrowersyjne ale komentowan...
Gabriela Korkos...
"poprawny merytorycznie komentarz" zosta...
ja
ciekawe kto wystartuje w konkusie...
Czesław
Dobrze, że ćwiczą. A co mają robić ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny