Sport | ZamośćDaniel Czubara9 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 18 komentarzy

Zamość: Kamil Stachyra w Hetmanie?

R E K L A M A    B O A R D

Blisko gry w Hetmanie jest Kamil Stachyra – poinformował dziś nieoficjalny serwis klubu kshetman.pl . Czy piłkarza z doświadczeniem w Ekstraklasie zobaczymy wiosną w Zamościu?

Zdaniem nieoficjalnego klubowego serwisu były zawodnik m.in. Górnika Łęczna i Floty Świnoujście jest już po wstępnych rozmowach z klubem i najpóźniej w poniedziałek (12.03) powinna wyjaśnić się jego przyszłość.

Zależy nam na nim. Wierzę, że Kamil dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w walce o ligowe punkty – komentuje sprawę pozyskania 30-letniego pomocnika Jacek Ziarkowski, trener Hetmana.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Prezes" dnia 9 marca 2018 o godzinie 15:17:15 napisał:
  Dobry pomysł trenera Ziarkowskiego i p Dyrektora Welcza.Zawodnik z doświadczeniem powyżej 4 ligi.Oby transfer wypalił
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 9 marca 2018 o godzinie 19:11:06 napisał:
  O Stachyrze i Prędocie mówiło się już na początku sezonu transferowego. Prędotę podebrała Avia, a Stachyrę też pewnie ktoś podbierze tak jak Krupę i Michalaka.
 • "hehe" dnia 9 marca 2018 o godzinie 19:27:24 napisał:
  Nikt go wam nie podkupi nie bojcie żaby gosc nie gra i nie trenuje i biega gdzie tylko sie da za kasa bo jest bez klubu.I co taki klient moze wam pomoc?! Owszem wydoi baranow i pojdzie na jesien dalej doic innych.Wzmocnienie jak cholera.Myslalem ze ten caly Ziaro madrzejszy a on taki sam jak Dyr z Miaczyna.
 • "Kibic" dnia 9 marca 2018 o godzinie 19:45:49 napisał:
  Kilka klas lepszy zawodnik niż Kupisz. Jakby trafił do Zamościa byłby sporym wzmocnieniem. Lepszy niż Król w Kraśniku.
 • "ligowiec" dnia 9 marca 2018 o godzinie 21:57:55 napisał:
  Zawodnik z taką przeszłością musiałby dostać bardzo duże pieniądze jak na 4 ligę, żeby przyjść do Hetmana, który jakby nie było nadal traci 11 pkt do lidera...
 • "He he" dnia 9 marca 2018 o godzinie 22:14:49 napisał:
  A czemu przygłup z Trójmiasta nie pisze jeszcze nic o Fundakowskim? On tak pięknie cmokał emblemat! I jak pięknie się wypowiadał na temat swojej miłości do Hetmana!
 • "." dnia 9 marca 2018 o godzinie 23:09:03 napisał:
  Może Neymara YR? Nie czuje się za dobrze w PSG.... tak skromnie podpowiadam.
 • "Pigmalion" dnia 10 marca 2018 o godzinie 0:08:13 napisał:
  Jeśli zawodnik z taką przeszłością by tu chciał przyjść można się domyślić, że lata swojej świetności ma już za sobą. Gdyby walczyli o awans taki transfer miałby sens a jeśli przyjdzie sobie pograć pół roku i pojedzie dalej to chyba mija się z celem. Fundacja stała się już trochę przytułkiem dla zawodników z Lublina i okolic. Miało by to ręce i nogi gdyby przynosiło wymierne efekty a trzecie miejsce na piątym poziomie rozgrywkowym to kompromitacja. Boisko wszystko zweryfikuje tylko boję się, że jak nic z tego nie wyjdzie połowy tych piłkarzy już tu nie ujrzymy i wszystko od nowa. Pozdrawiam.
 • "Hm" dnia 10 marca 2018 o godzinie 10:18:28 napisał:
  Polityka klubu wygląda tak jakby działacze nie mieli pojęcia co robić.Zobacznie jak rozwija się Chełmianka. A u nas tragedia. Bez składu i ładu. Brak słów. A dyrektorek jak Tytanic.niezatapialny.Mam nadzieję.że po przegranym sezonie popłynie ...do Miączyna.
 • "Zm" dnia 10 marca 2018 o godzinie 12:58:13 napisał:
  Nie grał dziś w sparingu czyli z transferu nic nie bedzie szkoda
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 10 marca 2018 o godzinie 13:38:57 napisał:
  Wróciłem ze sparingu z Świdniczanką Hetman wygrał 6:1, Stachyry nie było ale jeszcze nic straconego jeszcze się zastanawia jest zainteresowany i w poniedziałek ma dać ostateczną odpowiedź i jeszcze ktoś nowy ma być w przyszłym tygodniu.
 • "Hetman" dnia 10 marca 2018 o godzinie 18:41:16 napisał:
  Stachyra nie był przewidziany do gry w sparingu ze Świdniczanką.
 • "lola" dnia 11 marca 2018 o godzinie 18:00:04 napisał:
  Jeszcze kupić 10 i może jakoś Hetman będzie kwitł.hehehehe. Tylko kupują a gdzie szkolenie!!!??????. to naszych nie ma?????
 • "AMSPN" dnia 11 marca 2018 o godzinie 23:37:49 napisał:
  Śmieszy mnie zarzucanie Hetmanowi, że nie stawia na swoich zawodników. W kadrze Hetmana są obecnie tylko i wyłącznie piłkarze z woj. lubelskiego. Lublin, Chełm, Tomaszów Lubelski, Zamość - jeżeli to nie jest stawianie na "naszych", to jak ktoś tak twierdzi, to musi być kompletnym idiotą. Lada moment rusza SMS Hetman, szkółka, którą uruchomi AMSPN. Logiczne jest, że ponad połowa zawodników w takiej szkółce będzie pochodziła spoza Zamościa. Tak, jak to jest w każdym innym klubie. Zresztą, kto ma grać w tym naszym Hetmanie z piłkarzy z Zamościa? Przy całym szacunku do zawodników, którzy wylecieli za picie, za gadanie głupot, albo po prostu wybrali walkę o Ligę Mistrzów w Huczwie, to kto ma grać? Jedynie Rafał Kycko miał na tyle odwagi i chęci, że wrócił do Zamościa i chce powalczyć dla Hetmana. To samo zresztą w sumie Przemek Kanarek, Rafał Turczyn i inni, którzy zdecydowali się pozostać w Zamościu. Oprócz tego w kadrze Hetmana jest dwóch bramkarzy z Zamościa, kilku obrońców i pomocników z Zamościa i jeden napastnik z Zamościa. To wszystko chłopaki 16-18 letni. Za rok, dwa, to oni będą grali w pierwszym składzie. Wolicie, żeby przegrali z Powiślakiem 0-10 i żeby grali jedenastoma juniorami, czy żeby Hetman wygrał i zbliżył się do Stali? Dla mnie i pewnie dla wielu osób, piłkarze tzw. stąd, to gracze z woj. lubelskiego. Jak daj Bóg uda im się awansować, bez względu czy z pierwszego czy drugiego miejsca, to za pół roku nikt nie będzie gadał, że awans zrobili chłopaki z Lublina, tylko, że awans wywalczył Hetman. Jeżeli do Zamościa trafi Kamil Stachyra, to trzeba tylko się cieszyć, że ktoś, kto może spokojnie na dzisiaj grać nawet i w pierwszej lidze, będzie chciał pomóc Hetmanowi wrócić na właściwe miejsce. Do zobaczenia w niedzielę w Końskowoli.
 • "kibic" dnia 12 marca 2018 o godzinie 0:27:08 napisał:
  Mądrze napisałeś, brawo Ty.
 • "do AMSPN" dnia 12 marca 2018 o godzinie 7:32:17 napisał:
  Skoro wszyscy zawodnicy z województwa lubelskiego są ,,nasi" to trzeba zrobić jedną drużynę w województwie...przynajmniej będzie taniej. Pozdrawiam
 • "Kibol" dnia 12 marca 2018 o godzinie 8:52:14 napisał:
  Dobry pomysł grajmy jako zespół wojewódzki i dyrektorem koniecznie kolega z Miączyna
 • "..." dnia 13 marca 2018 o godzinie 14:20:18 napisał:
  Jak może spokojnie grać w pierwszej lidze .... to co on tu szuka ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018