Sport | ZamośćDaniel Czubara2 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 29 komentarzy

Zamość: Kadrowe przymiarki w Hetmanie

Nazar Melnyczuk; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Zamojska drużyna przygotowuje się do rundy wiosennej. Kto z testowanych piłkarzy jest bliżej Hetmana?

Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu Hetman pokonał innego IV-ligowca, Kłosa Chełm 2:0. W meczu tym wystąpił pozyskany z Orląt Radzyń Podlaski napastnik Paweł Myśliwiecki. Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się strzelcy obu bramek junior Patryk Miedźwiedź oraz Kacper Nastałek z Tomasovii Tomaszów Lubelski. Wszystko wskazuje Miedźwiedź dostanie szansę by wiosną grać w drużynie seniorów. Klub zdecydowany jest za to na transfer Kacpra Nastałka. Młody piłkarz Tomasovii pokazuje, że wiosną będzie nie tyle uzupełnieniem, co faktycznym wzmocnieniem ataku zamojskiej drużyny.

Wszystko wskazuje na to, że Hetman pozyska jeszcze jednego piłkarza z Tomaszowa. Mowa o pomocniku Nazarze Melnyczuku. Podobnie sprawa ma się z jego rodakiem stoperem Vadimem Alochinem, grającym w lidze ukraińskiej. Trener Jacek Ziarkowski chce im jeszcze przyjrzeć się dokładniej w kolejnym sparingu i wtedy dopiero zapadną ostateczne decyzje. W podobnej sytuacji jest trenujący z Hetmanem Paweł Daszek, który ostatnio występował w Roztoczu Szczebrzeszyn.

Zamojska drużyna musi się też zmierzyć z problemem kontuzji. Z powodu choroby nie wystąpił ostatnio młody bramkarz Jakub Wyłupek. Do połowy lutego zakaz trenowania ma Rafał Turczyn. Damian Otręba kończy rehabilitację. Z kolei Szymon Solecki i Maciej Markowski przebywają na przeszkoleniu wojskowym. 

W Hetmanie na pewno wiosną nie zobaczymy ukraińskiego napastnika Adama Jurga z Heliosu Czempiń. Na testach w Podlasiu Biała Podlaska przebywa z kolei pomocnik Damian Iwańczuk i zamojscy trenerzy oraz działacze musza czekać na rozwój wydarzeń i decyzję zawodnika.

Najbliższe spotkanie kontrolne Hetman rozegra u siebie z Kryształem Werbkowice. Początek o godz. 11.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018