R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara2 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 29 komentarzy ()

Zamość: Kadrowe przymiarki w Hetmanie

Nazar Melnyczuk; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Zamojska drużyna przygotowuje się do rundy wiosennej. Kto z testowanych piłkarzy jest bliżej Hetmana?

Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu Hetman pokonał innego IV-ligowca, Kłosa Chełm 2:0. W meczu tym wystąpił pozyskany z Orląt Radzyń Podlaski napastnik Paweł Myśliwiecki. Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się strzelcy obu bramek junior Patryk Miedźwiedź oraz Kacper Nastałek z Tomasovii Tomaszów Lubelski. Wszystko wskazuje Miedźwiedź dostanie szansę by wiosną grać w drużynie seniorów. Klub zdecydowany jest za to na transfer Kacpra Nastałka. Młody piłkarz Tomasovii pokazuje, że wiosną będzie nie tyle uzupełnieniem, co faktycznym wzmocnieniem ataku zamojskiej drużyny.

Wszystko wskazuje na to, że Hetman pozyska jeszcze jednego piłkarza z Tomaszowa. Mowa o pomocniku Nazarze Melnyczuku. Podobnie sprawa ma się z jego rodakiem stoperem Vadimem Alochinem, grającym w lidze ukraińskiej. Trener Jacek Ziarkowski chce im jeszcze przyjrzeć się dokładniej w kolejnym sparingu i wtedy dopiero zapadną ostateczne decyzje. W podobnej sytuacji jest trenujący z Hetmanem Paweł Daszek, który ostatnio występował w Roztoczu Szczebrzeszyn.

Zamojska drużyna musi się też zmierzyć z problemem kontuzji. Z powodu choroby nie wystąpił ostatnio młody bramkarz Jakub Wyłupek. Do połowy lutego zakaz trenowania ma Rafał Turczyn. Damian Otręba kończy rehabilitację. Z kolei Szymon Solecki i Maciej Markowski przebywają na przeszkoleniu wojskowym. 

W Hetmanie na pewno wiosną nie zobaczymy ukraińskiego napastnika Adama Jurga z Heliosu Czempiń. Na testach w Podlasiu Biała Podlaska przebywa z kolei pomocnik Damian Iwańczuk i zamojscy trenerzy oraz działacze musza czekać na rozwój wydarzeń i decyzję zawodnika.

Najbliższe spotkanie kontrolne Hetman rozegra u siebie z Kryształem Werbkowice. Początek o godz. 11.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamościanin
Ja tylko przypomnę, że przed poprzedni...
Daniel Czubara
Ale zawsze ciekawiej jak jest co najmnie...
Oneb
Kolejni kandydaci z góry skazani na por...
KL.
Niestety, ale niektórzy nie mogą zrozu...
niestety
przeszkadza mi to co pis robi z krajem...
Oneb
Wyobrażam sobie, z przyjemnością i u...
@tak jest
Myślisz się. To, co było, jest nieist...
roadrunner
Pienkna i mondra. Kampania dotknie probl...
Daniel Czubara
Zamojska polityka przeszła spore trzęs...
observer
o co w tym wszystkim chodzi? kampania wy...
Tak jest
Wielka porażka posła Zawiślaka i jego...
TORRES20400 14 minut temu
Oprócz tego, że popierany przez PiS, t...
TORRES20400 27 minut temu
No to szachownica się wywróciła. Był...
SC 29 minut temu
O właśnie. Dlatego tak Polska wygląda...
niestety 40 minut temu
jakby nie byl z PIS to bym na niego glos...
ownet 49 minut temu
Niezależnie od treści komentarzy 10 os...
Oneb@Noname 55 minut temu
Piszesz tak od 4 lat o tej pysze kroczą...
Oneb 58 minut temu
Będzie wygrana w I turze. Już słyszę...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny