R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara25 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Jutro sesja Rady Miasta. Zobacz o czym będą dyskutować radni

Zamość. Ratusz. Fot. R. Moteka

Bezrobocie i aktywizacja lokalnego rynku pracy, stan bezpieczeństwa i porządku, czy dotacje dla oświaty – to tylko część tematów, jakie będą podjęte podczas jutrzejszej (26 luty) sesji Rady Miasta Zamość.

Poniżej publikujemy porządek obrad Rady.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Rydzyk" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 9:05:29 napisał:
  Kolejny dzień lansu pani z doniczką na głowie w telewizji hejterskiej. Bardzo dobrze, że prezydent już na tych sesjach się nie pojawia. Szkoda czasu i zdrowia pytanie Prezydencie, ta rada już nic mądrego nie uradzi.
  R E K L A M A
 • "abc" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 9:31:38 napisał:
  Będziemy świadkami kolejnych kłótni o pietruszkę. Niech tak kadencja tzn. farsa jak najszybciej się zakończy i wybierzmy ludzi którzy będą pracować dla Zamościa i jej mieszkańców.
 • "ciekawy" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 21:08:24 napisał:
  to stare czy nowe? kiedy to bylo? http://www.wiocha.pl/1497517,Program-BALERON
 • "Normals" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 21:50:41 napisał:
  Należy zmienić 100% składu rady na ludzi o szerszych horyzontach w postrzeganiu przyszłości dla młodego pokolenia.
 • "Kudelek" dnia 25 lutego 2018 o godzinie 23:20:43 napisał:
  o czym? o pierdołach. bezrobotna weterynarka będzie robić kampanię, wuefista będzie się gloryfikować,pisiorki jak zwykle wyskoczą z jakimś projektem oderwanym od życia. aaa... jeszcze coś powinno być o przejściach dla pieszych, bo to wina wnuka, że był wypadek na przejściu.
 • "He he" dnia 28 lutego 2018 o godzinie 23:44:46 napisał:
  Do "abc": Ty taki głupi jesteś czy zamierzasz gdzieś kandydować i przygotowujesz grunt?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny