nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | ZamośćDaniel Czubara17 września 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 98 komentarzy

Zamość: „Jestem totalnie zawiedziony. Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość”

Marek Motyka; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Jestem totalnie zawiedziony tym spotkaniem i pozostałymi dwoma. Nie dziwię się komentarzom kibiców. Sam zachodzę w głowę jak mogliśmy ten mecz przegrać. Te wyniki biorę na swoją klatę i jako trener przyznaję, ze to moja osobista porażka. Nie wiem jaka będzie moja przyszłość, przypuszczam, że już pewne decyzje zapadły.– powiedział klubowemu serwisowi internetowemu po przegranym meczu trener Marek Motyka. 

Przypomnijmy, że wczoraj Hetman uległ Kłosowi Gmina Chełm 0:1, w środę w Pucharze Polski Huczwie Tyszowce 1:3, a tydzień temu Stali w Kraśniku 1:3. Więcej o meczu można przeczytać TUTAJ. Wygląda na to, że wyniki podłamały nie tylko kibiców, ale także i samego trenera Marka Motykę, który po ostatniej porażce po raz kolejny przepraszał kibiców za blamaż na boisku, a następnie stwierdził, że nie jest pewien swoje przyszłości w zamojskim klubie.

Jestem totalnie zawiedziony tym spotkaniem i pozostałymi dwoma. Nie dziwię się komentarzom kibiców. Sam zachodzę w głowę jak mogliśmy ten mecz przegrać. Te wyniki biorę na swoją klatę i jako trener przyznaję, ze to moja osobista porażka. Nie wiem jaka będzie moja przyszłość, przypuszczam, że już pewne decyzje zapadły.– powiedział klubowemu serwisowi internetowemu po przegranym meczu trener Marek Motyka. 

Więcej w materiale, który publikujemy dzięki uprzejmości klubowego serwisu kshetman.zamosc.pl .

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "A" dnia 17 września 2017 o godzinie 10:02:13 napisał:
  Panie Marku nieraz obserwowałem treningi i wiem, że wkładał pan w pracę całe serce. Niestety Hetman to taki klub, gdzie nie wystarczy doświadczenie i umiejętności. Dziękujemy za wszystko, ale też trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Mam nadzieję, że poda się pan do dymisji i nie będzie obciążać klubowego budżetu. Swoją drogą przydałoby się też odejście "starszyzny" z drużyny.
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 17 września 2017 o godzinie 11:04:26 napisał:
  Klubowego budżetu trener raczej nie obciąża, wypłatę dostaje od prywatnego sponsora firmy Oskar.
 • "O.K." dnia 17 września 2017 o godzinie 11:06:11 napisał:
  A ja jestem zdania, ze problem tkwi w zupełnie innym miejscu aniżeli trener czy zawodnicy. Zawodnicy to żywy materiał z którym trzeba pracować. Ciągle wszędzie słyszę, że MUSI być awans, NIE MA INNEJ OPCJI, MA BYĆ AWANS i w mojej ocenie to jest zasadniczy problem Hetmana. Dodatkowo ciągle słyszymy że Hetman dostał kasę i MUSI zrobić awans bo to kompromitacja. Czasy niewolnictwa mamy za sobą, a za pracę każdy powinien otrzymywać wynagrodzenie, więc to bardzo dobrze, że zawodnicy otrzymują pieniądze za świadczoną pracę, zaś problem MUSI i ma być to problem prymitywów. Naturalną reakcją obronną organizmu jest to, że broni się przed nakazem i rozkazem. Podświadomie głowy zawodników nie wytrzymują i ich morale zaczynają odpadać jaki piłeczki do ping-ponga. Chcemy awansu i zastąpmy słowo MUSIMY słowem CHCEMY, a chcemy, bo Hetman zasługuje na awans, chcemy, bo jesteśmy dobrzy, bo na niego zasługujemy. Chcemy bo Hetman to jest potęga, Hetman najlepszy jest, Hetman trzeba szanować ..... . Chcemy awansu i trzeba zrealizować to marzenie, ale nic nie musimy!!!!
 • "ss" dnia 17 września 2017 o godzinie 11:11:30 napisał:
  Zawodnicy hetmanka to pizdeczki
 • "Anonim" dnia 17 września 2017 o godzinie 11:17:56 napisał:
  Reaktywacja Hetmana, kolejna porażka ratusza. Mam takie wrażenie że trzeba podwyższyć podatki, podnieść cenę za wodę (przecież są nowe filtry UV - tylko po co), zwolnić trochę nauczycieli żeby rozłożyć koszty tego i kolejnych pomysłów "ekipy"
 • "Anonim" dnia 17 września 2017 o godzinie 11:35:20 napisał:
  tak, tak Marcinku
 • "Wypierdalać" dnia 17 września 2017 o godzinie 11:39:12 napisał:
  SOLECKI!! CO??? WYPIERDALAJ!!! ZERO HONORU, AMBICJI. BUNTOWNIK.
 • "Azaliż" dnia 17 września 2017 o godzinie 11:41:27 napisał:
  Z tego co wiem tylko część wypłaty daje Oscar. Ile procent daje Hetman? To zasadnicza kwestia.
 • "Pigmalion" dnia 17 września 2017 o godzinie 11:52:54 napisał:
  Panie Trenerze, mam nadzieję, że pan zostanie do końca. Pan jest człowiekiem honorowym i na pewno kurczowo stołka się nie będzie trzymał. Pokazał Pan na czym polega ciężki trening to niektóre piłkarzyki się buntują bo woleliby mieć kumpla za trenera. W tym miejscu z tą zamojską mentalnością ciężko będzie cokolwiek zrobić. Mam nadzieję do zobaczenia na meczu na zamojskim stadionie nadal. Dla mnie Marek Motyka= ogromny szacunek. Oczywiście w polskich warunkach najłatwiej zwolnić trenera. A chyba nie tutaj tkwi problem. Pozdrawiam.
 • "Lukas" dnia 17 września 2017 o godzinie 12:23:29 napisał:
  Nie jest winny trener tylko część piłkarzyków, którzy nieprofesjonalnie podchodzą do sprawy. Ostatnio kolega dzień przed meczem wydział dwóch piłkarzy Hetmana kupujących alkohol, nazwisk wymieniać nie będe, ale czy tak sie zachowuje profesjonalny piłkarz?
  R E K L A M A
 • "rafi" dnia 17 września 2017 o godzinie 13:24:34 napisał:
  Popieram "Pigmalion", niestety problem w tym że trener Motyka odpowiada za ten nieudany zaciąg piłkarzy.
 • "INF" dnia 17 września 2017 o godzinie 13:27:43 napisał:
  MS, PB, JM. Kandydaci na trenera.
 • "zamościak" dnia 17 września 2017 o godzinie 13:41:50 napisał:
  czas skończyć marzyć o III lidze, zredukować liczbę obcych i zgrywać skład z wychowankami
 • "He he" dnia 17 września 2017 o godzinie 13:48:14 napisał:
  Jakie piękne chwytające za serce wpisy :) !!! Biedny trener, wstrętni piłkarze :( !!!! Zmowa i spisek (pewnie z inspiracji UE lub Rosji) !!! Jak tu się opędzić przed tymi spiskowcami!!! Jak żyć!!! Jak żyć!!!!! Najpierw było cacy tylko Kierepka zawalił mecz z Chełmianką. Jak go zdemaskowali i wysłali do Krasnobrodu, to pojawili się kolejni sabotażyści: Rodewicz, Lucyk, Fidler, Mazur, Czady, Kamiński, Drozd, Bubeła, Tomczyszyn i inni a teraz Solecki (i to pewnie nie sam)!!! Czy takiej nawale spiskowców można się przeciwstawić? W życiu!!!! Macki spiskowców z UE lub Rosji albo masonerii są wszędzie!!!!! :) Czy w związku z tym można winić trenera lub działaczy? A skąd!! Przecież oni są cacy!!! Proponuję wyrzucić wszystkich piłkarzy (żeby nie miał już kto spiskować) zwiększyć dotację (żeby starczyło na wiązanie końca z końcem) i wystawić do gry w lidze halowej działaczy i sztab szkoleniowy (będzie jak znalazł - 5 na boisku i kilku na ławce)!!!! :)
 • "do INF" dnia 17 września 2017 o godzinie 13:59:20 napisał:
  Mógłbyś rozwinąć te inicjały bo tylko JM rozszyfrowałem jako Jose Mourinho :-)
 • "He he" dnia 17 września 2017 o godzinie 14:00:24 napisał:
  Zapomniałem dodać, że jak nie szło drużynie na wiosnę to WINNY BYŁ TRENER RYSAK. Potem przyszedł trener Motyka, wymienił w lecie prawie cały skład i teraz jak drużynie nie idzie to WINNA JEST DRUŻYNA :) To dopiero kwadratura koła :)
 • "Nieoficjalnie" dnia 17 września 2017 o godzinie 14:02:24 napisał:
  W poniedziałek trening poprowadzi Jan Złomańczuk. Obejmie on posadę trenera koordynatora.
 • "..." dnia 17 września 2017 o godzinie 14:09:16 napisał:
  Ciekawe jak długo trzeba płacić trenerowi po rozwiązaniu kontraktu ? I ciekawe czy wtedy też płaci grupa Oskar ? I ciekawe co grupa Oskar ma za płacenie trenerowi ?
 • "LO" dnia 17 września 2017 o godzinie 14:23:32 napisał:
  Jeżeli trenerem Hetmana zostanie JZ bojkotuje mecze tego klubu
 • "zamościak" dnia 17 września 2017 o godzinie 15:04:11 napisał:
  jak nieoficjalnie to znaczy plotka, a jak prawda to znaczy że są przecieki czyli ktoś kabluje czyli jak ten zarząd ma funkcjonować
  R E K L A M A
 • "Hm" dnia 17 września 2017 o godzinie 15:10:16 napisał:
  Babiarz i Sadowski
 • "hałer" dnia 17 września 2017 o godzinie 15:17:12 napisał:
  Waldek Sękowski już jest dogadany, Od wtorku zaczyna pracę w FKS
 • "Anonim" dnia 17 września 2017 o godzinie 15:29:29 napisał:
  gdzie jest dyzma ?
 • "ss" dnia 17 września 2017 o godzinie 15:59:16 napisał:
  Pizdeczki zawodnicy hetmana heheh. Widzieliście jak oni chodzą? Pewnie nie jednego przyjeli.
 • "Anonim" dnia 17 września 2017 o godzinie 16:50:33 napisał:
  Tylko nie Złomańczuk on tu nie jest potrzebny, dawać Ziaro albo Sadowskiego z Tomasovii
 • "Anonim" dnia 17 września 2017 o godzinie 16:52:14 napisał:
  Zostawcie Motykę, pogońcie pseudo piłkarzy i będzie dobrze.
 • "kibic" dnia 17 września 2017 o godzinie 17:05:24 napisał:
  Zrobić Motykę koordynatorem a Ziaro trenerem. I tym sposobem Motyka nie będzie brał kasy za darmo.
 • "..." dnia 17 września 2017 o godzinie 18:57:18 napisał:
  Cecherz jest do wzięcia
 • "Asd" dnia 17 września 2017 o godzinie 19:04:54 napisał:
  Skarżycie się na pijaństwo zawodników a chcecie Cecherza. Przecież w jego drużynach jedno i drugie to norma. Tak było w Hetmanie. To co wtedy piłkarze wyrabiali np. w "10" to głowa mała. Później afera w Turze Turek. Na pewno on nad pijańswem nie zapanuje.
 • "..." dnia 17 września 2017 o godzinie 19:17:08 napisał:
  Ale chociaz nie bedzie wojny miedzy soba wszyscy popija a potem razem na mecz moze po alkoholu bedzie im sie lepiej gralo ;)
  R E K L A M A
 • "Asd" dnia 17 września 2017 o godzinie 19:23:27 napisał:
  Heh, to na pewno:) Cecherz lubi się kolegować z piłkarzami. Ale to trener raczej na kolejny zaciąg podstarzałych gwiazdeczek niż do pracy z młodzieżą. Zresztą sezon w Widzewie też zaczął od kompromitacji i nie czekali tylko podziękowali mu:)
 • "Kibic lat 80" dnia 17 września 2017 o godzinie 20:25:20 napisał:
  Panie Marku. Na Pana miejscu usiadlbym z prezesem i szczerze pogadal na temat zespolu. Co ja bede amator ocenial. Pana oko widzialo nie jedno wiec wie co jest grane. Ale trzeba byc szczerym. Tu chodzi o dobro zamojskiej pilki. Tu kibice czekaja na 2 lige a nawet 4 tą kaleczymy
 • "Co tu dużo gadać..." dnia 17 września 2017 o godzinie 20:25:53 napisał:
  Niestety Panowie kwestię awansu należy odłożyć na przyszłe lata i jeżeli nie zmieni się mentalność a zarazem podejście zarządu do prowadzenia klubu to z tego nic nie wyjdzie. Po pierwsze nie można patrzeć tylko i wyłącznie pod pryzmatem pieniędzy względem funkcjonowania klubu. Oczywiście pieniądze są ważne, lecz klubem powinna zarządzać osoba z Zamościa ( a nie z Miączyna - z pełnym szacunkiem do P. Welcza za jego kontakty biznesowe) z serduchem i pasją do tego wszystkiego. Szkółki piłkarskie mnożą się jak grzyby po deszczu, lecz nieustannie stawiamy na armię zaciężną, która nie sprawdziła się i nie sprawdzi, gdyż podchodzą do gry w Hetmanie jako produktu, a nie jako pasji... Kończy się mecz pakują torby i jadą w swoją stronę... Totalny jest brak atmosfery w klubie, zero integracji itp. Po drugie uważam , że za duże jest ciśnienie na awans, a chłopakom to paraliżuje nogi. Powinno się o tym wogle nie wspominać, a wynik powinien sam przyjść. Po trzecie profesjonalizm. Słowo modne w Hetmanie, lecz nieobecne. Piłkarze niestety bardzo kiepsko się prowadzą pod kątem stylu życia, żywieniowego, suplementacyjnego i mentalnego. Szkoda, że P. Welcz obrał taktykę nie dawania drugiej szansy piłkarzom z Zamojszczyzny. Bardzo chętnie bym z nim porozmawiał i tą konstruktywną krytykę przedstawił prosto w twarz. Pozdrawiam
 • "Anonim" dnia 17 września 2017 o godzinie 21:18:37 napisał:
  Cecherz byłby dobry zna zamojskie środowisko, ma doświadczenie brać go jak zechce.
 • "Lacazette" dnia 17 września 2017 o godzinie 21:37:13 napisał:
  Nie ma futbolu bez alkoholu :)
 • "kibic" dnia 17 września 2017 o godzinie 21:45:49 napisał:
  Cecherz, Ziarkowski, Sadowski, Magiera , Złomańczuk, Sękowski takie padają tu nazwiska a może wrócą do Rysaka.
 • "LO" dnia 17 września 2017 o godzinie 22:49:22 napisał:
  Jacek Magnuszewski.
 • "ktoś" dnia 17 września 2017 o godzinie 23:13:03 napisał:
  A moim zdaniem Paweł Babiarz trener juniorów Tomasovii, miał sukcesy z juniorami, mógłby poustawiać szkolenie juniorów w Hetmanie, sprowadzić młodych piłkarzy z regionu, pogonić tych gwiazdorów. Awansu i tak w tym sezonie nie będzie jest czas na pracę z juniorami.
 • "+" dnia 17 września 2017 o godzinie 23:35:23 napisał:
  Jutrzejszy dzień na pewno przyniesie jakieś decyzje. Mnie zastanawia fakt, że ostatnie dwa mecze Hetman zagrał bez loga Grupy Oscar na klatce. Jakiś zgrzyt? Swoją drogą jakbym chciał pobawić się w proroka... Myślę, że Welcz zostanie. To najsmutniejsze. Nie ma szans na zatrudnienie Magnuszewskiego, Sawy, ani żadnego z wysokobudżetowych trenerów. Motyce chyba trzeba będzie zapłacić wysokie odszkodowanie. Jeśli zostanie, to mam nadzieję na odsunięcie od treningów "Rady Druzyny". Jedno jest pewne - ktoś musi ustąpić.
 • "ktoś" dnia 17 września 2017 o godzinie 23:45:48 napisał:
  Tylko Skrzypek miał koszulkę z logo Oscar. Jeśli ten sponsor się wycofa to pozamiatane.
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 18 września 2017 o godzinie 0:15:22 napisał:
  Andrzej Orzeszek jest wolny, ostatni trener dawnego Hetmana, w Pucharze wtedy daleko doszli nawet z Wisłą Kraków grali.
 • "zamosc kurwa" dnia 18 września 2017 o godzinie 0:17:49 napisał:
  Jak zobaczę jakiegoś to mu wpier... olę. Pizdeczki jeb...
 • "..." dnia 18 września 2017 o godzinie 9:45:45 napisał:
  Wiadomo juz cos o ktorej spotkanie ?
 • "asa" dnia 18 września 2017 o godzinie 10:20:48 napisał:
  nie byłem za tym Babiarzem z Tomaszowa, ale w sumie to chyba nie najgorsza opcja. Legia teraz tak zaryzykowała. tu właśnie trzeba kogoś kto się maksymalnie poświęci...
 • "+" dnia 18 września 2017 o godzinie 11:04:37 napisał:
  Informujcie na bieżąco o wszelkich newsach.
 • "Anonim" dnia 18 września 2017 o godzinie 12:54:39 napisał:
  O której i gdzie dziś trening Hetmana wie ktoś ?
 • "Kb" dnia 18 września 2017 o godzinie 13:45:59 napisał:
  Nie wiadomo czy jeszcze treningi beda
 • "Anonim" dnia 18 września 2017 o godzinie 14:07:42 napisał:
  A dlaczego ? Najwyżej ten Krupa poprowadzi jak nie mają jeszcze trenera.
 • "LO" dnia 18 września 2017 o godzinie 14:42:58 napisał:
  Najprawdopodobniej teraz na czas rozmów z nowym trenerem, będzie trener tymczasowy.
 • "kibic" dnia 18 września 2017 o godzinie 14:43:58 napisał:
  Już 15-ta dochodzi, było to zebranie ? Dali jeszcze szanse Motyce ?
  R E K L A M A
 • "Czarek to ja" dnia 18 września 2017 o godzinie 15:49:18 napisał:
  Obstawiam zmiany .... Motyka rozwiazanie umowy, Welcz rozwiazanie umowy... Trener nowy dopiero we czwartek i nazwisko nie związane z Zamosciem
 • "LO" dnia 18 września 2017 o godzinie 17:24:32 napisał:
  Marek Motyka nie poprowadzi dziś treningu bo przebywa w Krakowie
 • "Anonim" dnia 18 września 2017 o godzinie 17:48:26 napisał:
  Jak w czwartek to znaczy trener z daleka jedzie może Wesołowski albo Cecherz a może Magiera ? :)
 • "Agent" dnia 18 września 2017 o godzinie 17:53:49 napisał:
  Dan Petrescu
 • "Anonim" dnia 18 września 2017 o godzinie 18:01:48 napisał:
  Rumak i Wdowczyk są na wylocie może na nich czekają ?:)
 • "x" dnia 18 września 2017 o godzinie 21:41:18 napisał:
  To co dziś wymyślili na tym zebraniu wie ktoś ?
 • "Agent" dnia 19 września 2017 o godzinie 13:24:49 napisał:
  Motyka zwolniony.
 • "x" dnia 19 września 2017 o godzinie 14:36:37 napisał:
  Kto za niego ?
 • "Agent" dnia 19 września 2017 o godzinie 14:48:15 napisał:
  Prowadzone są rozmowy. Człowiek spoza Zamojskich układów.
 • "Prezes" dnia 19 września 2017 o godzinie 14:49:49 napisał:
  Kandydatów jest kilku jednym z nich były napastnik Hetmana :) Możliwe, ze w czwartek będzie znane nazwisko nowego trenera
  R E K L A M A
 • "+" dnia 19 września 2017 o godzinie 18:32:05 napisał:
  Ja słyszałem o młodym Złomańczuku. Raczej nie ma co słuchać plotek i debilnych komentarzy. Motyka dziś nie prowadził treningu. Rozstali się, czy trzeba będzie mu płacić do 2019?
 • "-" dnia 19 września 2017 o godzinie 19:09:24 napisał:
  Brać Błonkę z gryfa awans do "O" murowany
 • "Marcin" dnia 19 września 2017 o godzinie 20:13:33 napisał:
  Babiarz z Tomasovii z juniorów, zobaczycie.
 • "Hm" dnia 19 września 2017 o godzinie 20:35:31 napisał:
  Ziarkowski Jacek
 • "oh" dnia 19 września 2017 o godzinie 20:41:34 napisał:
  zmiana trenera w trakcie IV ligi? ha ha Wygląda to na ustawkę pod Łysia.
 • "Anonim" dnia 19 września 2017 o godzinie 20:52:05 napisał:
  Bohdan Bławacki.
 • "Mourinho" dnia 19 września 2017 o godzinie 21:07:59 napisał:
  Krzysiu Krupa zostaje 1 trenerem i jazdaaa!!!
 • "??" dnia 19 września 2017 o godzinie 21:25:17 napisał:
  Jazda ale do okręgówki.
 • "asa" dnia 19 września 2017 o godzinie 22:40:09 napisał:
  i teraz zobaczcie. Co nam daje dalej pozyskanie jakiegoś trenerka z zewnątrz? nie ma ani grama pewności że on się postara aby coś tu było. tutaj trzeba kogoś młodego co będziemy pewni że zapierd**a na maksa, aby hetman grał i wygrywał. albo krupa, albo szczyrba, albo babiarz. kropka.
 • "kibic lat 80" dnia 19 września 2017 o godzinie 22:43:01 napisał:
  sam jesteś kropka
  R E K L A M A
 • "oh" dnia 19 września 2017 o godzinie 23:04:00 napisał:
  zamojskie TRENERY boją się że ktoś z zewnątrz ich demaskuje ha ha ha
 • "..." dnia 20 września 2017 o godzinie 12:15:20 napisał:
  Kiedy beda jakies informacje co dalej w sobote mecz jak przegramy to juz po wszystkim .
 • "Agent" dnia 20 września 2017 o godzinie 12:29:03 napisał:
  Dziś raczej nie poznamy nazwiska nowego trenera. Radzę poczekać do jutra.
 • "+" dnia 20 września 2017 o godzinie 15:27:30 napisał:
  Skoro jesteście tacy poinformowani to dajcie znać jak przebiegło rozstanie z Motyką. Czy Hetman będzie musiał mu płacić i jeśli nie to ile wyniosła odprawa?
 • "..." dnia 20 września 2017 o godzinie 16:15:37 napisał:
  Trenera wybiora pewnie dopiero w sobote rano i znow mecz bedzie z 3:0 w plecy
 • "Daniel Czubara" dnia 20 września 2017 o godzinie 17:47:17 napisał:
  Jeśli wszystko pójdzie sprawnie to jutro powinniśmy wiedzieć kto poprowadzi Hetmana. Więcej informacji będzie jutro mniej więcej o tej porze.
 • "..." dnia 20 września 2017 o godzinie 20:32:28 napisał:
  Jacy kandydaci sa na trenera ?
 • "Wiesy" dnia 20 września 2017 o godzinie 20:57:36 napisał:
  Szczyrba,Ziarkowski,Makarewicz,Boguszewski .
 • "Daniel Czubara" dnia 20 września 2017 o godzinie 21:02:43 napisał:
  Nie ma co gdybać jutro będziemy wiedzieli :)
 • "Informator" dnia 20 września 2017 o godzinie 21:07:57 napisał:
  Moim zdaniem będzie to Dariusz Kmiecik.
  R E K L A M A
 • "Agent" dnia 20 września 2017 o godzinie 21:20:05 napisał:
  Stawiam na Makarewicza
 • "Hm" dnia 20 września 2017 o godzinie 21:33:02 napisał:
  Stawiam na Jacka Ziarkowskiego.Ktoś przyjmuje zaklady? :)
 • "Marcin" dnia 20 września 2017 o godzinie 22:14:26 napisał:
  Nie rozumiem tylko jednego, od dłuższego czasu było wiadome że piłkarze nie dogadują się z Motyką i swoją postawą na boisku to prezentowali jakby na złość. Po przegranym meczu w Kraśniku mieli spotkanie w którym postanowili że nie zależnie od wyniku w Tyszowcach trener zostaje, 3 dni później przegrywają kolejny mecz ligowy i trener idzie w odstawkę. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie mianowicie czy piłkarze byli w ogóle świadomi że odpadając z PP i tracąc kolejne cenne punkty ligowe tylko po to żeby zarząd sam go zwolnił??? Przecież to jest jakiś bezsens, nawet jak wygrają wszystkie mecze do końca muszą liczyć na potknięcia Stali która ma 8 pkt przewagi i w obecnej formie ciężko będzie żeby coś przegrała. Po co było to całe przedstawienie, prezentacje, zapowiedzi, deklaracje i ten wielki szum jakby to była 1 liga. Chełmianka siedziała cicho, na boisku robili swoje wywalczyli awans i zajmują wysokie miejsce w 3 lidze, Stal tak samo nikt nie trąbił o awansie chłopaki robią na boisku swoje i widać jakie miejsce zajmują. Brak mi słów do obecnej sytuacji jaka panuje w naszym klubie. Hetman jest wyśmiewany na każdej wiosce...
 • "LOL" dnia 20 września 2017 o godzinie 22:46:22 napisał:
  Zobaczcie kto obserwuje konto Makarewicza na Twitterze
 • "anonin" dnia 21 września 2017 o godzinie 0:48:18 napisał:
  Do :Marcin: z ciebie się nie śmiali jak miałeś swoją szansę. Swoją drogą jesteś wybitnie zorientowany co działo się w szatni. Czyżby pan dyrektor.sport. ci donosił czy miałeś swoje ucho wśród piłkarzy? Coś śmierdzi.
 • "trener" dnia 21 września 2017 o godzinie 1:44:05 napisał:
  No i co to niby ma znaczyć? Ja też obserwuje Makarewicza. I co?
 • "Ujadam" dnia 21 września 2017 o godzinie 11:03:47 napisał:
  Dyrektor Welcz obserwuje Jacka Magierę i Donalda Trumpa. Odpowiednio przyszły trener Hetmana i sponsor strategiczny klubu? Odpowiedź poznamy na dniach.
 • "..." dnia 21 września 2017 o godzinie 12:08:26 napisał:
  Chyba dzis nic sie nie dowiemy
 • "Anonim" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:53:45 napisał:
  Ziaro trenerem :)
 • "Anonim" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:55:15 napisał:
  W zimie jak Ziaro sprowadzi zawodników których chce to awans może być jeszcze w tym sezonie.
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 23 września 2017 o godzinie 21:42:08 napisał:
  Ziaro dziś udany debiut oby tak dalej.
 • "Anonim" dnia 24 września 2017 o godzinie 21:47:40 napisał:
  Motyka w debiucie wygrał 5:1 a Ziaro tylko 2:0
 • "kibic" dnia 25 września 2017 o godzinie 21:17:59 napisał:
  Motyka z juniorami Legii wygrał 6:0 a Ziaro z juniorami Górnika tylko 2:0
 • "ktoś" dnia 26 września 2017 o godzinie 21:48:08 napisał:
  Bo Motyka to lepszy trener
 • "Anonim" dnia 27 września 2017 o godzinie 16:32:01 napisał:
  Ciekawe gdzie Motyka teraz znajdzie zatrudnienie, może w Cracovii ? :)
 • "kibic" dnia 30 września 2017 o godzinie 2:48:19 napisał:
  Chyba w Wiśle bo on to raczej Wiślak jest.
 • "Anonim" dnia 1 października 2017 o godzinie 23:00:26 napisał:
  Może do Legii go wezmą jak pogonią tego Jozaka.
 • "Alex" dnia 3 października 2017 o godzinie 0:39:28 napisał:
  Prędzej do Garbarni Kraków

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama