Kultura i rozrywka | Turystyka | ZamośćRedakcja31 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Jarmark Hetmański już tuż [PROGRAM]

logo Jarmarku Hetmańskiego

W dniach 2-3 czerwca w Zamościu, na Rynku Wielkim, Wodnym i Solnym odbędzie się Jarmark Hetmański.W programie szereg koncertów, warsztaty, potańcówka i oczywiście mnóstwo stoisk z rękodziełem, naturalną żywnością, sztuką.

Tegorocznej 24. edycji Jarmarku wtórował będzie tradycyjnie Festiwal Produktu Lokalnego, w ramach którego odbędzie się konkurs na potrawę regionalną. 24. Jarmark Hetmański to wydarzenie, gdzie raj dla siebie znajdą kolekcjonerzy. Być może uda się wyszperać jakąś perełkę na Targach Kolekcjonerskich. Podczas pokazów ginących zawodów będzie można się przyjrzeć ciężkiej pracy kowala, czy też garncarza,a w Muzeum Zamojskim zobaczymy bicie monety.

Gwiazdą pierwszego dnia imprezy będzie Zespół Turnioki, który zdobył popularność dzięki programowi Must Be The Music. To będzie klimat folku góralskiego połączonego z muzyką rockową.

Uwieńczeniem 24. Jarmarku Hetmańskiego – 3 czerwca, będzie występ Duetu Gajda grającego przede wszystkim grają muzykę karpacką, która zawiera zróżnicowane podłoże kultur wielu narodowości. Zrobiło się o nich głośno dzięki programowi Mam Talent.

Miasto Zamość, Zamojski Dom Kultury, Muzeum Zamojskie, Lokalna Organizacja Turystyczna zapraszają do wspólnego świętowania.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Program Jarmarku Hetmańskiego:

 

Sobota 2 czerwca

12.00 – oficjalne rozpoczęcie Jarmarku

12.05. – 16.00 – zespół Lolek Orkiestra – Program Sarmacki, 

Program Huculski, Program Góralski

16.00 – 16.30 – podsumowanie Konkursu Potraw „Smaki Zamościa i Roztocza”

16.30 – 18.30 – zespół Lolek Orkiestra – Program Latynoski, Program Włoski

18.45 – 19.45 – zespół The Simple Things

20.30 – 21.40 – koncert gwiazdy wieczoru – zespół Turnioki 

 

Niedziela 3 czerwca

11.00 – 12.00 Pokaz Rytmiki uczniów PSM I i II stopnia 

12.00 – 13.00 warsztaty dla wszystkich – nauka tańca 

13.00 – 13.30 zespół Ogrodniczki 

13.30 – 14.00 zespół Show Men

14.15 – 16.30 Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” 

16.30 – 17.30 potańcówka powarsztatowa 

17.30 – 18.00 Capella All’ Antico 

18.00 – 19.00 zespół Szalom 

19.15 – 20.15 zespół – Duet Gajda 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
max
Mogę dać rękę obciąć że nikt norm...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018