R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja16 marca 2018 FACEBOOK | 4461 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy ()

Zamość: Jakub Wyłupek podpisał swój pierwszy kontrakt

Fot.: kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Utalentowany młody bramkarz Jakub Wyłupek podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Wychowanek AMSPN Hetman Zamość związał się z Hetmanem półtoraroczną umową. 

Urodzony 31 lipca 2000 roku zawodnik występuje na pozycji bramkarza. Od początku stycznia został włączony na stałe do kadry pierwszego zespołu. W meczach kontrolnych Kuba wyglądał na tyle solidnie, że zarząd klubu zdecydował się podpisać z nim profesjonalny kontrakt.

Cieszymy się, że Kuba związał się kontraktem z Klubem Sportowym Hetman Zamość. Dostrzegamy jego zaangażowanie i sumienną pracę wykonywaną na treningach. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości stanie się bramkarzem numer jeden w naszym klubie i będzie odgrywał wiodącą rolę w drużynie. – mówi Piotr Welcz, dyrektor sportowy klubu.

 

(źródło: kshetman.zamosc.pl)

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "luke" dnia 17 marca 2018 o godzinie 6:55:39 napisał:
  Szanowna zamojska wladzo wy popieracie polityke fundacji hetman za to kupowanie tych obcych zawodnikow.a swoich nie ma!widac ze nie skoro kupuja a juniorom jeszcze placa za przyjscie na trening.gdzie ta popularnosc tej dyscypliny to jest po prostu korupcja i nawet mlodziez nie chce w to popsute smierdzace srodowisko pilki noznej brnąć.ale tak to wlasnie jest znowu 435 tys zlotych zostanie przesrane!to sa nasze pieniadze nie wasze!
  6
  12
  R E K L A M A
 • "zygi" dnia 18 marca 2018 o godzinie 11:04:32 napisał:
  Kupujmy kupujmy kupujmy!!!Ludzie to jest chore!. no bo co naszych nie ma!!!????
  4
  8
 • "kibic" dnia 19 marca 2018 o godzinie 18:00:34 napisał:
  Damiana Falisiewicza ze Stali Kraśnik można pozyskać, solidny obrońca szuka klubu.
  5
  4
  • "Anonim" dnia 19 marca 2018 o godzinie 18:05:50 napisał:
   Nie klubu szuka tylko pieniędzy ... a solidnych zawodników to szukają kluby a nie odwrotnie
   4
   4
 • "kibic" dnia 20 marca 2018 o godzinie 18:58:54 napisał:
  A co ze Stachyrą zastanowił się już ?
  4
  3
 • "Zm" dnia 20 marca 2018 o godzinie 20:45:38 napisał:
  Do tej pory sie nie zastanowił to i pewnie nic z tego na dzienniku w wywiadzie czytałem ze karda juz zamknieta czyli nie ma na co liczyc
  0
  2
 • "x" dnia 20 marca 2018 o godzinie 21:13:32 napisał:
  Z uwagi na duże straty w pomocy ( Kupisz,Mietlicki,Lavruk, kontuzje Otręby iTurczyna) poza młodzieżowcami nie pozyskano nikogo przydałby się taki Stachyra.
  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny