R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja16 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Jakub Wyłupek podpisał swój pierwszy kontrakt

Fot.: kshetman.zamosc.pl

Utalentowany młody bramkarz Jakub Wyłupek podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Wychowanek AMSPN Hetman Zamość związał się z Hetmanem półtoraroczną umową. 

Urodzony 31 lipca 2000 roku zawodnik występuje na pozycji bramkarza. Od początku stycznia został włączony na stałe do kadry pierwszego zespołu. W meczach kontrolnych Kuba wyglądał na tyle solidnie, że zarząd klubu zdecydował się podpisać z nim profesjonalny kontrakt.

Cieszymy się, że Kuba związał się kontraktem z Klubem Sportowym Hetman Zamość. Dostrzegamy jego zaangażowanie i sumienną pracę wykonywaną na treningach. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości stanie się bramkarzem numer jeden w naszym klubie i będzie odgrywał wiodącą rolę w drużynie. – mówi Piotr Welcz, dyrektor sportowy klubu.

 

(źródło: kshetman.zamosc.pl)

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "luke" dnia 17 marca 2018 o godzinie 6:55:39 napisał:
  Szanowna zamojska wladzo wy popieracie polityke fundacji hetman za to kupowanie tych obcych zawodnikow.a swoich nie ma!widac ze nie skoro kupuja a juniorom jeszcze placa za przyjscie na trening.gdzie ta popularnosc tej dyscypliny to jest po prostu korupcja i nawet mlodziez nie chce w to popsute smierdzace srodowisko pilki noznej brnąć.ale tak to wlasnie jest znowu 435 tys zlotych zostanie przesrane!to sa nasze pieniadze nie wasze!
  R E K L A M A
 • "zygi" dnia 18 marca 2018 o godzinie 11:04:32 napisał:
  Kupujmy kupujmy kupujmy!!!Ludzie to jest chore!. no bo co naszych nie ma!!!????
 • "kibic" dnia 19 marca 2018 o godzinie 18:00:34 napisał:
  Damiana Falisiewicza ze Stali Kraśnik można pozyskać, solidny obrońca szuka klubu.
  • "Anonim" dnia 19 marca 2018 o godzinie 18:05:50 napisał:
   Nie klubu szuka tylko pieniędzy ... a solidnych zawodników to szukają kluby a nie odwrotnie
 • "kibic" dnia 20 marca 2018 o godzinie 18:58:54 napisał:
  A co ze Stachyrą zastanowił się już ?
 • "Zm" dnia 20 marca 2018 o godzinie 20:45:38 napisał:
  Do tej pory sie nie zastanowił to i pewnie nic z tego na dzienniku w wywiadzie czytałem ze karda juz zamknieta czyli nie ma na co liczyc
 • "x" dnia 20 marca 2018 o godzinie 21:13:32 napisał:
  Z uwagi na duże straty w pomocy ( Kupisz,Mietlicki,Lavruk, kontuzje Otręby iTurczyna) poza młodzieżowcami nie pozyskano nikogo przydałby się taki Stachyra.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny