R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara9 listopada 2017 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Jak oceniasz pracę Rady Miasta? [SONDA]

Zamość. Ratusz. Fot. R. Moteka

Już za rok wybory samorządowe, podczas których wybierzemy nowych włodarzy samorządowych oraz radnych. Jak oceniacie pracę aktualnej Rady Miasta Zamość?

W 2014 roku swoją kadencję rozpoczął nowy skład RM. Oprócz weteranów jak Jerzy Nizioł, Ireneusz Godzisz, czy Wiesław Nowakowski w gremium tym pojawiły się nowe twarze jak: Adam Pawlik, Szczepan Kitka, Maria Stręciwilk-Gościcka, Piotr Małysz, Krzysztof Sowa, czy Dorota Nowosad, Adam Kutyła albo Marek Walewander. Nowym radnym został również Józef Marzec, który w trakcie kadencji zmarł. W gremium w sali Consulatus zamojskiego ratusza zastąpił go Marek Pogódź.

W trakcie tej kadencji nie brakowało sporów i dyskusji, tak na tematy lokalne, jak i ogólnokrajowe, jak np. sprawa imigrantów z Bliskiego Wschodu, czy zagraniczne, jak w ostatnim czasie sprawa stanowiska w kwestii pomnika papieża Jana Pawła II we Francji.

Za rok mieszkańcy Zamościa, podczas wyborów samorządowych, powiedzą sprawdzam, dla wszystkich 23 rajców. Kto z aktualnych radnych ponownie zasiądzie do obrad w sali Consulatus? To trudno przewidzieć. Trzy lata pracy to jednak kawał czasu. Rada działa jako organ kolektywny, dlatego też chcemy dać możliwość naszym Czytelnikom, by ocenić Radę Miasta Zamościa jako całość.

Jak podobała i podoba się Wam praca Rady Miasta? Czy jesteście usatysfakcjonowani? Może macie swoje pomysły i sugestie do radnych? Czekamy na Wasze komentarze i liczymy na rzetelną i uczciwą ocenę w naszej sondzie.

Głosować można do poniedziałku (13 listopada) do godz.12.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 11:24:48 napisał:
  brakuje opcji - "bardzo źle" lub "tragicznie"
  R E K L A M A
 • "Zamosciak" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 11:52:17 napisał:
  Nie należy generalizować są postacie tragiczne oraz wyróżniające się.Sa mocne osobowości i miałkie z mentalnością kupiecką.Dla mnie 70% do wymiany.
 • "Horn" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 18:12:51 napisał:
  Nie dramatyzujmy, ze było aż tak fatalnie. Jednakowoż szału nie ma. Myślę, że Ci aktywni radni nie będą mieli problemu z reelekcją. Obstawiam też, że sporo się zmieni po następnych wyborach.
 • "?" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 21:39:59 napisał:
  Nie wrzucajmy wszystkich radnych do jednego worka, sonda taka troche nieobiektywna.
 • "Thomas" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 22:13:34 napisał:
  Nie dla milczków
 • "Thomas" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 23:14:05 napisał:
  Horn jest takie powiedzenie ostatni będą pierwszymi i oby nie było tak, że ci dobrzy radni odpadną a przejdą źli radni
 • "Zmc" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 23:40:59 napisał:
  Rada miasta jest do wymiany trzeba otworzyć okna i przewietrzyć "Stary sklad" dobre czasy się skończyły, a farbowane lisy odesłać na emerytury.
 • "Normals" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 23:43:48 napisał:
  Sam fakt, że taki czy inny radny jest z różnych względów znany w Zamościu, posiada wielorakie wpływy, które posiadł wykorzystując swój "ciąg na bramkę" w minionym okresie nie czyni z niego dobrego radnego. Większość radnych w tym także tych z najdłuższym stażem zalicza kolejne sesje w sposób charakterystyczny dla rzemieślnika, uczestniczy, głosuje, inkasuje należne uposażenie i czeka w błogostanie na następną sesję. Większość wykazuje się brakiem jakiejkolwiek wizji rozwoju miasta, pomysłów mających na celu odwrócenie występujących niekorzystnych procesów społeczno - gospodarczych oraz absolutnym brakiem kreatywności i aktywności. Nadszedł czas dla młodszego pokolenia - wybierzmy ludzi wykształconych związanych z miastem, jako miejscem urodzenia, lokalnych patriotów, ludzi, którzy kochają to miasto i chcą dla niego pracować nie oglądając się na zaszczyty, wpływy i własne kariery polityczne.
 • "Ziutek" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 5:22:59 napisał:
  Są radni co siedzą cicho i milczą nie są narażeni na atak,hejt tylko inkasują skromną dietę, powinni sobie dać spokój. Z tych nowych jest paru ludzi z potencjałem, nie będę ich wymieniał bo lokalne internetowe gnidy z za węgla zaraz je obesraja.
 • "5.22 już nie śpię" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 6:16:08 napisał:
  Pisać nie potrafię, myśleć tym bardziej, a jeśli już się nie demaskuję, to na pewno kompromituję. Ci tak zwani "radni z potencjałem" niech wreszcie odejdą do lamusa, a czas spożytkują na naukę podstaw języka polskiego, matematyki i kilku innych użytecznych dziedzin wiedzy, które zrównają ich z poziomem absolwentów szkoły podstawowej. Rada tej kadencji prezentuje poziom snu wariata, w dodatku mocno niedouczonego, a "gwiazdy" aktywności są mocno wyblakłe.
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec !" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 6:27:43 napisał:
  Rada miasta pracuje tak jak pracują jej członkowie. Można policzyć na palcach jednej ręki radnych,którzy pracują dla dobra mieszkańców , jest grupa radnych pracujących dla dobra prezydenta i są radni, którzy tylko są.Mam nadzieję że w następnych wyborach z obecnych radnych do rady trafią tylko ci pracujący dla dobra miasta. To zależy tylko od nas wyborców.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny