R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara9 listopada 2017 FACEBOOK | 4188 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Jak oceniasz pracę Rady Miasta? [SONDA]

Zamość. Ratusz. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Już za rok wybory samorządowe, podczas których wybierzemy nowych włodarzy samorządowych oraz radnych. Jak oceniacie pracę aktualnej Rady Miasta Zamość?

W 2014 roku swoją kadencję rozpoczął nowy skład RM. Oprócz weteranów jak Jerzy Nizioł, Ireneusz Godzisz, czy Wiesław Nowakowski w gremium tym pojawiły się nowe twarze jak: Adam Pawlik, Szczepan Kitka, Maria Stręciwilk-Gościcka, Piotr Małysz, Krzysztof Sowa, czy Dorota Nowosad, Adam Kutyła albo Marek Walewander. Nowym radnym został również Józef Marzec, który w trakcie kadencji zmarł. W gremium w sali Consulatus zamojskiego ratusza zastąpił go Marek Pogódź.

W trakcie tej kadencji nie brakowało sporów i dyskusji, tak na tematy lokalne, jak i ogólnokrajowe, jak np. sprawa imigrantów z Bliskiego Wschodu, czy zagraniczne, jak w ostatnim czasie sprawa stanowiska w kwestii pomnika papieża Jana Pawła II we Francji.

Za rok mieszkańcy Zamościa, podczas wyborów samorządowych, powiedzą sprawdzam, dla wszystkich 23 rajców. Kto z aktualnych radnych ponownie zasiądzie do obrad w sali Consulatus? To trudno przewidzieć. Trzy lata pracy to jednak kawał czasu. Rada działa jako organ kolektywny, dlatego też chcemy dać możliwość naszym Czytelnikom, by ocenić Radę Miasta Zamościa jako całość.

Jak podobała i podoba się Wam praca Rady Miasta? Czy jesteście usatysfakcjonowani? Może macie swoje pomysły i sugestie do radnych? Czekamy na Wasze komentarze i liczymy na rzetelną i uczciwą ocenę w naszej sondzie.

Głosować można do poniedziałku (13 listopada) do godz.12.

SONDA

Oddanych głosów: 133

Jak oceniasz dotychczasową pracę Rady Miasta Zamościa?

 • Bardzo dobrze

  Oddano głosów (11)

 • Dobrze

  Oddano głosów (10)

 • Poprawnie

  Oddano głosów (35)

 • Źle

  Oddano głosów (77)


Loading ... Loading ...

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 11:24:48 napisał:
  brakuje opcji - "bardzo źle" lub "tragicznie"
  17
  4
  R E K L A M A
 • "Zamosciak" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 11:52:17 napisał:
  Nie należy generalizować są postacie tragiczne oraz wyróżniające się.Sa mocne osobowości i miałkie z mentalnością kupiecką.Dla mnie 70% do wymiany.
  14
  4
 • "Horn" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 18:12:51 napisał:
  Nie dramatyzujmy, ze było aż tak fatalnie. Jednakowoż szału nie ma. Myślę, że Ci aktywni radni nie będą mieli problemu z reelekcją. Obstawiam też, że sporo się zmieni po następnych wyborach.
  1
  1
 • "?" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 21:39:59 napisał:
  Nie wrzucajmy wszystkich radnych do jednego worka, sonda taka troche nieobiektywna.
  2
  1
 • "Thomas" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 22:13:34 napisał:
  Nie dla milczków
  2
  1
 • "Thomas" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 23:14:05 napisał:
  Horn jest takie powiedzenie ostatni będą pierwszymi i oby nie było tak, że ci dobrzy radni odpadną a przejdą źli radni
  0
  1
 • "Zmc" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 23:40:59 napisał:
  Rada miasta jest do wymiany trzeba otworzyć okna i przewietrzyć "Stary sklad" dobre czasy się skończyły, a farbowane lisy odesłać na emerytury.
  7
  1
 • "Normals" dnia 9 listopada 2017 o godzinie 23:43:48 napisał:
  Sam fakt, że taki czy inny radny jest z różnych względów znany w Zamościu, posiada wielorakie wpływy, które posiadł wykorzystując swój "ciąg na bramkę" w minionym okresie nie czyni z niego dobrego radnego. Większość radnych w tym także tych z najdłuższym stażem zalicza kolejne sesje w sposób charakterystyczny dla rzemieślnika, uczestniczy, głosuje, inkasuje należne uposażenie i czeka w błogostanie na następną sesję. Większość wykazuje się brakiem jakiejkolwiek wizji rozwoju miasta, pomysłów mających na celu odwrócenie występujących niekorzystnych procesów społeczno - gospodarczych oraz absolutnym brakiem kreatywności i aktywności. Nadszedł czas dla młodszego pokolenia - wybierzmy ludzi wykształconych związanych z miastem, jako miejscem urodzenia, lokalnych patriotów, ludzi, którzy kochają to miasto i chcą dla niego pracować nie oglądając się na zaszczyty, wpływy i własne kariery polityczne.
  3
  2
 • "Ziutek" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 5:22:59 napisał:
  Są radni co siedzą cicho i milczą nie są narażeni na atak,hejt tylko inkasują skromną dietę, powinni sobie dać spokój. Z tych nowych jest paru ludzi z potencjałem, nie będę ich wymieniał bo lokalne internetowe gnidy z za węgla zaraz je obesraja.
  2
  1
 • "5.22 już nie śpię" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 6:16:08 napisał:
  Pisać nie potrafię, myśleć tym bardziej, a jeśli już się nie demaskuję, to na pewno kompromituję. Ci tak zwani "radni z potencjałem" niech wreszcie odejdą do lamusa, a czas spożytkują na naukę podstaw języka polskiego, matematyki i kilku innych użytecznych dziedzin wiedzy, które zrównają ich z poziomem absolwentów szkoły podstawowej. Rada tej kadencji prezentuje poziom snu wariata, w dodatku mocno niedouczonego, a "gwiazdy" aktywności są mocno wyblakłe.
  1
  3
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec !" dnia 10 listopada 2017 o godzinie 6:27:43 napisał:
  Rada miasta pracuje tak jak pracują jej członkowie. Można policzyć na palcach jednej ręki radnych,którzy pracują dla dobra mieszkańców , jest grupa radnych pracujących dla dobra prezydenta i są radni, którzy tylko są.Mam nadzieję że w następnych wyborach z obecnych radnych do rady trafią tylko ci pracujący dla dobra miasta. To zależy tylko od nas wyborców.
  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

TORRES20400
@"z_boku"; Dobre. Ale też przerażając...
Kibol 5 minut temu
A wychowanków grało tylko dwuch reszta...
Thomas
Powiem krótko - Lubelskie dostanie mili...
.
W Skarbie kibice podawane są statystyki...
z_boku
@"Torres20400" Kiedyś na budowę przysz...
Jus
Najlepiej tak jak hetman kupic 80 % druz...
mieszkaniec
Powiem tak. Gratulacje, bo wiecznie nie ...
TORRES20400
@"z_boku"; słuszna racja. A co ze szcze...
z_boku
Kask może nie wystarczyć, a co ze szko...
Rosa
400 tys im dac.parodia....
kibic
Szkoda straconego punktu, awans się chy...
Daniel Czubara
Dzięki :) Jak będę potrzebował już ...
TORRES20400
@"Daniel Czubara"; to pan szanowny redak...
Daniel Czubara
Sadzę, że wykonawca robót by mnie rac...
Daniel Czubara
Zdjęcia - tak jak są opisane - pochodz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny