Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara7 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Zamość: Jak oceniacie nowe rondo? [SONDA]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Od wczoraj (6 czerwca)zmieniono organizację  ruchu na skrzyżowaniu ulic: Wyszyńskiego, Odrodzenia, Zamoyskiego na skrzyżowanie typu rondo. Jakie są Wasze wrażenia i jak oceniacie tę zmianę?

Na jezdni pojawiło się nowe oznakowanie poziome w postaci linii i strzałek. Na wlotach skrzyżowania stają duże żółte tablice o treści: “Uwaga! Zamiana Organizacji ruchu”wraz ze znakami “ustąp pierwszeństwa” (A-7) i “nakaz jazdy w ruchu okrężnym” (C-12). W pierwszych dniach zmiany kierowcom pomagali policjanci.

Rondo Wyszyńskiego, Odrodzenia, Zamoyskiego

Film od naszego czytelnika. Obowiązująca od niedawna zmiana organizacji ruchu na jednym z najwiekszych skrzyżowań w Zamościu. Dzisiaj policja kieruje ruchem. Film Bartosz Sierpniowski

Publiée par roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy sur mercredi 6 juin 2018

Jak Wy drodzy Czytelnicy oceniacie zmianę skrzyżowania na rondo, komfort jazdy w tym miejscu? Zapraszamy do udziału w sondzie. Głosować można raz dziennie z jednego adresu IP do poniedziałku, 11 czerwca do godz. 12. 

Liczymy również na uwagi w Waszych komentarzach. Zapraszamy do dyskusji.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Wykrakałem" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 8:33:07 napisał:
  Kolejna nikomu nie potrzebna sonda.
  R E K L A M A
 • "KL." dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 8:45:20 napisał:
  Wjazd, jazda na rondzie i zjazd są proste jak drut. Tego uczą na kursach.
  • "ZENEK" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 12:24:56 napisał:
   Czego uczą na kursach...wjeżdżania na każde rondo z lewym kierunkowskazem i tyle.
 • "Ewqa" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 9:55:45 napisał:
  Rondo jest proste i logiczne. Nie wiem z czym redaktor ma problem.
 • "por.zUbek" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 10:39:51 napisał:
  Nie krytykowałbym Redaktora. Bardziej zastanawia mnie wynik sondy.... Przeraża ,że wśród kierowców jest tylu debili drogowych. Nie uczyli na kursach? Rondo w tym miejscu spowolni pędzących Wyszyńskiego i upłynni ruch.
 • "Thomas" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 10:48:08 napisał:
  Strasznie upłynni, co światła to czerwone światło, nie ma czegoś takiego jak zielona fala.
 • "KM" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 11:01:02 napisał:
  Dojazdy do ronda powinny być przebudowane. Jazda na wprost po prostej sugeruje pierwszeństwo co jest niebezpieczne. Po za tym wjazd na rondo po łuku rzeczywiście zmusza do zwolnienia.
  • "L." dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 11:41:59 napisał:
   Od kiedy to jazda po prostej daje zawsze pierwszeństwo? Trzeba patrzeć na znaki drogowe, nie w komórkę lub między nogi pasażerki.
  • "rysiek" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 13:55:17 napisał:
   @L.: Nie daje pierwszeństwa, ale daje kiepskim/agresywnym kierowcom wrażenie pierwszeństwa. Jeśli część wjazdów na rondo jest poprowadzona po łuku (i wymusza zwolnienie), a część po prostej (czyli do ronda dojeżdżamy szybko i możemy łatwo na nie wjechać, a dodatkowo nie musimy objeżdżać wyspy, tylko tniemy na wprost), to przepisy przepisami, ale praktyka nie wygląda wcale tak kolorowo. Tutaj można zobaczyć przykład: https://www.youtube.com/watch?v=_praRmR0k1g Nie twierdzę, że na naszym rondzie będzie podobnie - to pewnie wyjdzie dopiero za jakiś czas.
 • "J.Kurski" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 11:12:15 napisał:
  eeeeeeyyyyyy......jeszcze nie przejeżdżałem
 • "Zamościanin" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 12:18:43 napisał:
  Jak się kretyn nie patrzy na znaki drogowe to jest zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego. Lepiej nie da oznakować się ronda bo nie wymyślili jeszcze znaków drogowych dedykowanych debilom.
  • "ech" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 12:31:20 napisał:
   mogliby napisac duzymi literami RONDO na jezdni albo tabliczki na srodku ronda na klombie
 • "observer" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 17:17:14 napisał:
  do KM - a czy można jechać na wprost po krzywej? To tak, jak cofnąć się do tyłu. Polszczyzna się kłania.
 • "Pies" dnia 7 czerwca 2018 o godzinie 19:44:44 napisał:
  Problem będzie, jak zatrzymam się żeby przepuścić samochód będący w ruchu okrężnym, a rozpędzony "spieszący się" z tyłu i jadący na pamięć nie wyhamuje.
  R E K L A M A
 • "T" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 7:44:20 napisał:
  w zasadzie dwa ronda obok siebie - to za duzo i niepotrzebne. To rondo należy zamknąć i przywrócić dawną organizację ruchu. Te dwa ronda będą spowalniać ruch
  Teraz otworzono jedno rondo, za chwilę koło policji będzie drugie rondo. Na tym skrzyżowaniu gdzie powstało to nowe rondo z drogi podporządkowanej nigdy nie miałem problemów z włączeniem się do ruch tzn. czekanie itd.. Większym problem jest brak fali świetlnej np. od skrzyżowaniu przy Jubilacie jak zapalą się zielone światła, to na kolejnych światłach nie przejedziesz na zielonych masz czerwone. Praktycznie co światła, to stoi się na każdym skrzyżowaniu. To co mi się nie podoba dlaczego przy wyjeździe z Carrefour i Kaufland nie ma żadnych świateł - to nie są bezpieczne wyjazdy - tutaj rych jest duży to sa w koncu hipermarkety.. Tak samo przy dawnym Nomi teraz L.Elerc na światłach można było jechać wprost, w prawo i lewo 0 teraz tylko lewo i prawo
 • "T" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 7:55:10 napisał:
  Mam pytanie o ul. Kamienną dlaczego jest tam od kilku lat ruch jednokierunkowy?
  • "aspirant" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 9:59:05 napisał:
   Bo towarzyszom z akwarium ruch pod oknami przeszkadzał. Teraz prawie całe osiedle dołącza do korku na Kilińskiego o godz. 15/16...
 • "ad111" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 18:12:18 napisał:
  Już próbowano poddać debacie na RM organizację ruchu w Zamościu i co? I nic, uwalono wniosek. A ludzie nadal się muszą męczyć na drogach, bo Wnuk i inni nawiedzeni radni mają to gdzieś...
 • "LZ" dnia 8 czerwca 2018 o godzinie 23:43:14 napisał:
  Do "observer" właśnie na rondzie jedzie się prosto po krzywej, a nawet wokół koła, a jak cofasz to jedziesz do tyłu "Miodku"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018