R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara16 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4421 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Zamość: Jak NIE parkować przy ul. Łukasińskiego [ZDJĘCIA]

Fot. Straż Miejska w Zamościu

R E K L A M A    B O A R D

Nie lada fantazją wykazali się kierowcy audi i BMW, którzy swoje pojazdy zaparkowali przy ul. Łukasińskiego w Zamościu.

Zamojska Straż Miejska zamieściła zdjęcia jak obaj wspomniani już kierowcy zaparkowali swoje pojazdy na ul. Łukasińskiego blokując całkowicie chodnik dla pieszych.

Jednak trudno się dziwić, że kierowcom brakuje wyobraźni gdy nauki pobierają w szkołach jazdy gdzie uczą parkować w sposób jak na zdjęciu powyżej.– napisali strażnicy i opublikowali to zdjęcie.

Fot. Straż Miejska w Zamościu

Poniżej publikujemy zdjęcia Straży Miejskiej, które posłużyć mogą jako materiał edukacyjny, jak nie należy parkować przy ul. Łukasińskiego.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Kmicic" dnia 16 kwietnia 2018 o godzinie 13:39:41 napisał:
  Widać brakuje tematów dla roztocze.net, czekam na artykuł o promocjach w biedronce.
  4
  7
  R E K L A M A
 • "Darek" dnia 16 kwietnia 2018 o godzinie 14:26:40 napisał:
  Mistrzowie parkowania - Zamość https://www.facebook.com/MistrzowieParkowaniaZamosc/
  4
  2
 • "Thomas" dnia 16 kwietnia 2018 o godzinie 15:35:45 napisał:
  To chyba dobrze, że w ogóle zaparkowali. Wiecie dlaczego, dlatego, że kupcy i usługodawcy prowadzący działalność gospodarczą mają klientów. miasto ma w ten sposób bazę podatkową, czyli mają dochody. Swoją drogą, szkoda że sprzedano Zielony Ryneczek - można było na nim urządzić parking.
  5
  4
 • "Bazalt" dnia 16 kwietnia 2018 o godzinie 23:03:29 napisał:
  Brawo p.Agnieszko za taka interpretacje , pewnie nigdy Pani nie jechała tamtędy wózkiem bądz rowerem nie wspomnę o inwalidach , ale jak widze na fotce ruch dla Pani jest obcy, ale gównoburza ulubiona ...w głowie.Jeszcze jedno jest tam znak informujący o tym jak nelezy parkować w tym miejscu
  2
  0
 • "Thomas" dnia 16 kwietnia 2018 o godzinie 23:52:49 napisał:
  Jak osoby czy podmioty prowadzące tam działalność gospodarczą mają prowadzić tam działalność? Przecież miejsca postojowe dla samochodów to podstawa To tak jakby zakazać parkowania w Twierdzy, Revii, czy w innych marketach Lidl, Carrefour - to jest kompletna bzdura. W centrum handlowym Atrium Felicity w Lublinie jest potężny parking podziemny i naziemny - bez tego nikt by tam nie dojechał, a przynajmniej nie zrobił tam zakupów. Najważniejsze jest to, że są to miejsca darmowe a nie tak jak przy starych zamojskich galeriach płatne. Owszem w tym miejscu warunki do parkowania są jakie są, jednak interesanci jak prowadzący działalność muszą mieć miejsca parkingowe. Problemem przed nadszańcem jest jakość chodnika co faktycznie może utrudniać ruch wózków, ale są też słupki które w tym przypadku ograniczają fantazję parkujących - dlatego uważam, że powinien być wymieniony. A rowerzyści mogą sobie jeździć inną trasą.
  3
  2
  • "fifo" dnia 17 kwietnia 2018 o godzinie 9:06:49 napisał:
   Ale to w końcu jak to jest? To ludzie robią zakupy czy samochody? Zauważ że zakupy robią ludzie którzy w różny sposób docierają do "sklepu" na piechotę również. Ludzie w różnym wieku, często też osoby starsze, po za tym to jest po prostu chodnik. Ito powinno wystarczyć. A jak nazwa wskazuje chodnik służy do chodzenia. Do parkowania służy parking. Proste?
   3
   2
 • "Thomas" dnia 16 kwietnia 2018 o godzinie 23:55:55 napisał:
  Tak samo na starym mieście na rynku głównym - gdyby sięgnąć do historii - to handlowano tam kurami, kaczkami itd., na rynku solnym chyba solą? - i nie było żadnych utrudnień wjazdowych.
  2
  2
 • "Thomas" dnia 17 kwietnia 2018 o godzinie 21:31:37 napisał:
  Kiedyś słyszałem anegdote jak bardzo znany dziennikarz upił się w ambasadzie Związku Radzieckiego. Oczywiście wywołało to konserwację z jednej i z drugiej strony., na dziennikarza padły gramy jak z nieba, bo tak wtedy nazywano hejt. Jednak pojawił się głos rozsądku, i ktoś zapytał się a gdzie on (dziennikarz) miał się upić jak nie w ambasadzie Związku Radzieckiego? Tak samo tutaj, gdzie ci biedni ludzie mają parkować?
  0
  2
  • "Bazalt" dnia 18 kwietnia 2018 o godzinie 11:18:35 napisał:
   Na parkingu po MZK lub przy dawnym PZU...
   2
   0
 • "xyz" dnia 18 kwietnia 2018 o godzinie 11:53:31 napisał:
  To czeste zjawisko w tym miejscu, buractwo zwykle na blachach LZA tak parkuje, czasami cwaniaczek z Warszawy sie zdarzy czy to przypadek?
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Asd
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
... 7 minut temu
Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki...
lewicowy
karteczka bredzisz. Zamojskie SLD weszł...
ad111
Daltego cały ten "news" wyjęty jest ni...
fucha
A po co radnemu Niziołowi twój głos. ...
fucha
Po co tak się pchać na ten urząd Prez...
z_boku
Zamość tylko mignął w tym spocie, ż...
observer
geriatria klimakteryjna + wieloobrotowo-...
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny