R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara9 lutego 2018 FACEBOOK | 4286 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Zamość: “Ja żołnierz Wojska Polskiego przysięgam…” [FOTO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Dziś na placu przed Pałacem Zamoyskich przysięgę wojskową złożyło 78 elewów służby przygotowawczej szkolących się w 3 batalionie zmechanizowanym w Zamościu.

Służba przygotowawcza jest jedną z ochotniczych form służby wojskowej. Służbę tą mogą odbywać ochotnicy posiadający uregulowany stosunek do służby wojskowej (przeniesione do rezerwy bez odbycia służby wojskowej), a także inne osoby (zarówno mężczyźni jak i kobiety) niepodlegające obowiązkowi odbycia zasadniczej służby wojskowej lub przeszkolenia wojskowego. Podstawowym zadaniem służby przygotowawczej jest gromadzenie wyszkolonych zasobów osobowych  na potrzeby Narodowych Sił Rezerwowych.

Czas trwania szkolenia żołnierzy służby przygotowawczej wynosi:
– do 4 miesięcy w korpusie szeregowych ;
– do 5 miesięcy w korpusie podoficerów ;
– do 6 miesięcy w korpusie oficerów.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z wydarzenia.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Horn" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 13:56:14 napisał:
  Super zdjęcia. Bardzo interesujący i ciekawy artykuł. Roztocze super stronka!
  3
  9
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 13:58:26 napisał:
  artykuł ? gdzie ?
  5
  3
 • "wojak" dnia 9 lutego 2018 o godzinie 14:00:24 napisał:
  No chłopaki i dziewczyny to dopiero początek waszej kariery wojskowej. Powodzenia!
  3
  4
 • "gtg" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 0:35:38 napisał:
  Współczuję tym ludziom,że dali się zwieść Antkowi i jego mocarstwowym szaleństwom.Miejmy nadzieję,że te oddziały zostaną poddane jak najszybszej likwidacji.Wartość bojowa prawie żadna a pokusa ich wykorzystania przeciwko wrogom wewnętrznym ogromna.I najważniejsze,to ogromne marnotrawstwo pieniędzy na bzdury i zaspokojenie chorych ambicji jednego człowieka w kraju.
  5
  2
 • "ad111" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 8:32:01 napisał:
  Przeszkolenie wojskowe obywateli nie jest bez sensu. Bez sensu natomiast jest taka forma, tj. w ramach WOT, bo rzeczywiście w takim wydaniu, to marnowanie pieniędzy, a efekt będzie mizerny. Żołnierza nie da się wyszkolić w 16 dni oraz później 2 dni w miesiącu. Gdyby to było powiedzmy 3-4 miesiące szkolenia na początek i później 2 dni w miesiącu oraz powiedzmy 2 tygodnie zgrupowania poligonowego w roku, to już by było coś, a tak, to tylko zabawa w wojsko.
  2
  3
 • "44" dnia 13 lutego 2018 o godzinie 11:55:04 napisał:
  Kiedyś służba trwała 2 lata i 3 w marynarce teraz 16 dni i żołnierze, brak słów.
  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
adler
Co za język knajacki spod budki z piwem...
Mieszkaniec
I kolejny niesamowity sukces Hetmana. IV...
Mieszkaniec
Tak jak sie ostatnio z tymi osobami niep...
Henryk
Szkoda, że prawie nikt nie przyszedł. ...
L.
Słaba frekwencja, tłoku nie było - ty...
TORRES20400
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny