R E K L A M A

Z I P

Turystyka | ZamośćDaniel Czubara9 czerwca 2017

Zamość: Imprezowy weekend – dowiedz się co, gdzie i kiedy?

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Kolejny weekend w Zamościu obfituje w mnóstwo wydarzeń tak rozrywkowych, jak i sportowych.

W Hetmański Grodzie trwa Zamojski Festiwal Kultury “arte, cultura, musica e…”. W jego ramach dziś na Rynku Wielkim o godzinie 21 odbędzie się Arlekinada, czyli wydarzenie nawiązujące do karnawału weneckiego. W tym roku na Rynku Wielkim wystąpią: Kijowski Teatr Uliczny „Highlights”,  Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz Teatr Ognia „Utopia”.

Sobota to dzień rozrywki tak dla miłośników sportu, jak i kultury wysokiej.  Tego dnia do Zamościa zawita znakomity piłkarz ręczny Artur Siódmiak. Były reprezentant Polski zorganizuje cykl zajęć dla dzieci i młodzieży. Impreza już od godz. 9.30 na Rynku Wielkim w Zamościu. Artur Siódmiak jest medalistą mistrzostw świata i uczestnikiem igrzysk olimpijskich. W pamięci kibiców zapisał się przede wszystkim rzutem przez całe boisko na wagę zwycięstwa z Norwegią i awansu do półfinału MŚ w 2009 roku.

Ci, którzy wolą piłkę nożną od ręcznej mogą o godz. 17 wybrać się na stadion przy ulicy Królowej Jadwigi. Hetman Zamość rozegra ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie broniąca się przed spadkiem z IV ligi drużyna Polesia Kock. Awans zamojskim piłkarzom już nie grozi, ale możemy przypuszczać, że zwycięstwem zechcą podziękować kibicom za doping.

Przez cały weekend w hali OSiR odbywać się będzie Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Czy główni bohaterowie wydarzenia będą mieli powody do mruczenia? Przekonajcie się.

Sobotni wieczór w Zamościu to Włoska Noc Operowa,  w wykonaniu Bellezza Opera Trio: Mikołaj Adamczak, Agnieszka Adamczak-Hutek, Marcin Hutek oraz Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka, bohatera tegorocznej Alei Sław. Szczegółowy program tegorocznego Zamojskiego Festiwalu Kultury znajdziecie TUTAJ.

W niedzielę, 11 czerwca, ulicami Zamościa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny.  Początek o godz. 10.30 w kościele Św. Krzyża. Po Mszy Marsz przejdzie ulicami Partyzantów, Łukasińskiego i Solną na Rynek Wielki.

W niedziele o 20.30 na Rynku Wielkim odbędzie się koncert Dire Strites Symfonicznie. Wystąpią: Kuba Badach, Marek Napiórkowski, Krzysztof Herdzin oraz Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Jeśli zaś ktoś chce spędzić ten weekend poza miastem to polecamy Wyprzedaż Garażową w starej szkole w Topólczy. Szczegóły wydarzenia TUTAJ.

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "uwaga" dnia 10 czerwca 2017 o godzinie 9:58:00 napisał:
  Czy nie lepiej byłoby zachować charakter festiwalu i nie iść jednak na siłę w klimat "dla każdego coś miłego"?. Disco polo po włosku może być nawet w ramach projektu 50+, w każdej chwili i o każdej porze. Z tego co pamiętam, ten festiwal miał inne założenia. Można poszerzać repertuar i program ale aż tak?
  1
  2
 • R E K L A M A
 • "STYX" dnia 15 czerwca 2017 o godzinie 12:17:04 napisał:
  Ten marsz dla życia, to impreza kulturalna ???? Od kiedy pisowskie propagandówki mają cokolwiek wspólnego z kultura ?
  0
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

roman 2 minuty temu
lotnisko ,lotnisko ,lotnisko . pa pa pa...
magnar 22 minuty temu
Przy nowej ordynacji podzielona lewica n...
paddxcc
Komuchom należy odpowiedzieć "SZYBKIE ...
student
Panie Podświadek z całym szacunkiem dl...
3 X TAK - już to gdzieś towarzysze prz...
krócej to można określić: oszołomst...
observer
ciastoch i demokracja ????? Smoleń powi...
Thomas
nowa ordynacja@ jeżeli faktycznie opozy...
nowa ordynacja
Jak nowa ordynacja wejdzie w życie, to ...
.
Słyszeliście, że Emanuel Macron zaczy...
.
Ogromny brak szacunku dla protestującyc...
magnar
Tak pół żartem, pół serio wszystko ...
chyba żartujes...
Każdemu wolno dziś sądzić co chce na...
Kosh
Nie ma czegoś takiego jak "wolność". ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017