R E K L A M A

Z I P

Turystyka | ZamośćDaniel Czubara9 czerwca 2017 FACEBOOK | 4462 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość: Imprezowy weekend – dowiedz się co, gdzie i kiedy?

R E K L A M A    B O A R D

Kolejny weekend w Zamościu obfituje w mnóstwo wydarzeń tak rozrywkowych, jak i sportowych.

W Hetmański Grodzie trwa Zamojski Festiwal Kultury “arte, cultura, musica e…”. W jego ramach dziś na Rynku Wielkim o godzinie 21 odbędzie się Arlekinada, czyli wydarzenie nawiązujące do karnawału weneckiego. W tym roku na Rynku Wielkim wystąpią: Kijowski Teatr Uliczny „Highlights”,  Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz Teatr Ognia „Utopia”.

Sobota to dzień rozrywki tak dla miłośników sportu, jak i kultury wysokiej.  Tego dnia do Zamościa zawita znakomity piłkarz ręczny Artur Siódmiak. Były reprezentant Polski zorganizuje cykl zajęć dla dzieci i młodzieży. Impreza już od godz. 9.30 na Rynku Wielkim w Zamościu. Artur Siódmiak jest medalistą mistrzostw świata i uczestnikiem igrzysk olimpijskich. W pamięci kibiców zapisał się przede wszystkim rzutem przez całe boisko na wagę zwycięstwa z Norwegią i awansu do półfinału MŚ w 2009 roku.

Ci, którzy wolą piłkę nożną od ręcznej mogą o godz. 17 wybrać się na stadion przy ulicy Królowej Jadwigi. Hetman Zamość rozegra ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie broniąca się przed spadkiem z IV ligi drużyna Polesia Kock. Awans zamojskim piłkarzom już nie grozi, ale możemy przypuszczać, że zwycięstwem zechcą podziękować kibicom za doping.

Przez cały weekend w hali OSiR odbywać się będzie Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Czy główni bohaterowie wydarzenia będą mieli powody do mruczenia? Przekonajcie się.

Sobotni wieczór w Zamościu to Włoska Noc Operowa,  w wykonaniu Bellezza Opera Trio: Mikołaj Adamczak, Agnieszka Adamczak-Hutek, Marcin Hutek oraz Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka, bohatera tegorocznej Alei Sław. Szczegółowy program tegorocznego Zamojskiego Festiwalu Kultury znajdziecie TUTAJ.

W niedzielę, 11 czerwca, ulicami Zamościa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny.  Początek o godz. 10.30 w kościele Św. Krzyża. Po Mszy Marsz przejdzie ulicami Partyzantów, Łukasińskiego i Solną na Rynek Wielki.

W niedziele o 20.30 na Rynku Wielkim odbędzie się koncert Dire Strites Symfonicznie. Wystąpią: Kuba Badach, Marek Napiórkowski, Krzysztof Herdzin oraz Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Jeśli zaś ktoś chce spędzić ten weekend poza miastem to polecamy Wyprzedaż Garażową w starej szkole w Topólczy. Szczegóły wydarzenia TUTAJ.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "uwaga" dnia 10 czerwca 2017 o godzinie 9:58:00 napisał:
  Czy nie lepiej byłoby zachować charakter festiwalu i nie iść jednak na siłę w klimat "dla każdego coś miłego"?. Disco polo po włosku może być nawet w ramach projektu 50+, w każdej chwili i o każdej porze. Z tego co pamiętam, ten festiwal miał inne założenia. Można poszerzać repertuar i program ale aż tak?
  1
  2
  R E K L A M A
 • "STYX" dnia 15 czerwca 2017 o godzinie 12:17:04 napisał:
  Ten marsz dla życia, to impreza kulturalna ???? Od kiedy pisowskie propagandówki mają cokolwiek wspólnego z kultura ?
  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Marian
To kupuj, przecież to otwarty przetarg....
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K.
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny