R E K L A M A

Z I P

Prawo i Biznes | ZamośćDaniel Czubara14 września 2017

Zamość: Hotel “Mercure” ma nowego właściciela

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Od 1 września hotel “Mercure” na zamojskiej Starówce należy do firmy Cieśla Jarosław Beans Polska.

To już drugi hotel, którego właścicielem został Jarosław Cieśla. Przypomnijmy, że razem z żoną prowadzi on także w zamojskich Koszarach hotel “Koronny”. Jak powiedział “Tygodnikowi Zamojskiemu” nowy właściciel hotelu “Mercure” obiekt będzie funkcjonował pod obecną marką.

Nowy szef zapowiada jednak zmiany. Mają one dotyczyć m.in. kuchni. O podniebienie gości hotelu “Mercure” mają zadbać utytułowani kucharze z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni: Mariusz Nowicki i Jacek Schlische. O kunszcie szefów kuchni będą mogli również przekonać się goście działającej przy hotelu restauaracji “Fanaberia”.

To nie koniec zmian. Jak podaje “TZ” nowy właściciel planuje również wykonać szklany dach nad dziedzińcem hotelu.

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 13 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 14 września 2017 o godzinie 10:04:02 napisał:
  bzdety, nikomu niepotrzebne
  13
  1
 • R E K L A M A
 • "Plagiaty" dnia 14 września 2017 o godzinie 11:18:35 napisał:
  Wystarczyla zdecydowana interwencja Tygodnika i Pan Czubara nauczył się podawać źródło swoich newsów środowych i czwartkowych z papierowego wydania gazety. Wstyd.
  9
  1
 • "Daniel Czubara" dnia 14 września 2017 o godzinie 11:25:16 napisał:
  Proponuję więcej znajomości prawa prasowego, a mniej konfabulacji. Jeśli masz wątpliwości zapytaj u samych zainteresowanych. Pozdrawiam i życzę dużo słonka i zdecydowanie więcej rozumku.
  4
  13
 • "Plagiaty" dnia 14 września 2017 o godzinie 11:29:55 napisał:
  W zeszłym tygodniu musiałeś usunąć nasz artykuł. Fachowiec :-)))
  7
  2
 • "Daniel Czubara" dnia 14 września 2017 o godzinie 11:36:10 napisał:
  Po pierwsze: to kłamstwo. Po drugie nic nie było usuwane. Po trzecie proszę podać tytuł rzekomego tekstu. Dodam też, że zabezpieczony jest adres IP oraz dane, ponieważ za fałszywe oskarżenie planuję podjąć kroki prawne.
  3
  12
 • "Plagiaty" dnia 14 września 2017 o godzinie 11:49:16 napisał:
  To co się stało z artykułem z pierwszej strony gazety o włamaniu do Caritasu? Nie ma na stronie www, nie ma na faceboku. Screny zabezpieczone.
  7
  1
 • "Daniel Czubara" dnia 14 września 2017 o godzinie 11:56:29 napisał:
  Zdecydowanie więcej życzę rozumku i spostrzegawczości. Ewentualnie polecam wizytę u okulisty. W roztocze.net nie było artykułu, o którym piszesz. Wobec tego oczekuje imiennych przeprosin, z imienia i nazwiska autora haniebnych oskarżeń. W przeciwnym razie dalej sprawą zajmą się prawnicy i śledczy. Pozdrawiam i życzę zdecydowanie więcej rozumku!
  3
  14
 • "Anonim" dnia 14 września 2017 o godzinie 12:12:40 napisał:
  co za ...
  9
  2
 • "Plagiaty" dnia 14 września 2017 o godzinie 12:20:06 napisał:
  Screny zabezpieczone. I troszeczkę więcej pokory Panie redaktorze :-))) Miłego popołudnia
  10
  1
 • "Daniel Czubara" dnia 14 września 2017 o godzinie 12:27:43 napisał:
  Drogi internauto na pewno przedstawisz je i swoje tłumaczenia śledczym. Niepotrzebnie zmieniasz adres IP skoro jesteś pewny swoich racji. Sprawą niech dalej zajmą się uprawnione organy.
  2
  9
 • R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 14 września 2017 o godzinie 13:42:27 napisał:
  "szklany dach nad dziedzińcem hotelu" - to jakieś nawiązanie do historycznego wyglądu ? W którym wieku tak było ?
  10
  1
 • "Anonim" dnia 14 września 2017 o godzinie 17:07:22 napisał:
  Szanowny Panie Redaktorze , moim skromnym zdaniem @Plagiaty nic takiego nie napisał a już na pewno nie szkalował pana dobrego imienia . Zauważyłem , że jest Pan bardzo nerwowy i chyba przewrażliwiony . Czy nie jest to już kolejny raz kiedy straszy pan swoich czytelników "uprawnionymi organami" tylko za to , ze ci śmieli pana skrytykować ? A co się stanie jak czytelnicy faktycznie przestraszą się i zbojkotują portal roztocze. net. Czy o to Panu chodzi ?
  9
  2
 • "Daniel Czubara" dnia 14 września 2017 o godzinie 17:51:21 napisał:
  @Anonim zarzucono mi i redakcji przestępstwo, którego nie popełniłem więc trzeba bronić swojego dobrego imienia. Nadmienię też, że zgodnie z moim podejrzeniem @Plagiaty to nie jest żadne wydawnictwo, czy redakcja, a jedynie osoba, która się pod dziennikarza podszywa. Jeżeli jest to tym gorzej dla jego wydawnictwa, bo świadczy to o dyletanctwie i braku profesjonalizmu. Jeśli zostało bowiem popełnione przestępstwo i mam o tym wiedzę, to nie bawię się w atakowanie kogoś na forum i ukrywam pod nickami, a wysyłam do sprawy adwokata, przedstawiam dowód i warunki ugodowego załatwienia sprawy lub pozew sądowy. Zachowanie jakie widać po powyższych wpisach autora nieprawdziwych oskarżeń świadczy, że jego celem nie było załatwienie sprawy, a jedynie zniesławianie i hejt. Za swoje czyny trzeba ponosić konsekwencje.
  2
  15
 • "Widziałem" dnia 14 września 2017 o godzinie 20:08:19 napisał:
  Taaa, mi też wydaje się ze na Roztoczu czytałem o caritasie.
  6
  2
 • "Swojak" dnia 15 września 2017 o godzinie 8:10:39 napisał:
  Temat zastępczy w ch...j.... weźcie się za robotę dyskutanci. W Zamościu ch..a się dzieje więc to naturalne, że tematy się pokrywają... w czym widzicie problem. Redaktor nie spinaj się, Plagiat... masz jakiś problem ze sobą? Są ważniejsze problemy w mieście, jak np. wysychające "same" drzewa w okolicy Stokrotki na Piłsudskiego. Tym się zainteresujcie. Bo radna bezradna tematu nie widzi? Inny... zaczął się rok szkolny i nikt nie zaopiekował się niebezpiecznymi przejściami w okolicach szkół.... Za chwile będzie kolejna tragedia. Jest w p... i trochę ciekawszych tematów niż wasze wypociny. Paniali?
  5
  3
 • "ciekawy" dnia 15 września 2017 o godzinie 8:58:04 napisał:
  a o co chodzi z tym wlamaniem do caritasu? co ukradli?
  0
  2
 • "Anonim" dnia 15 września 2017 o godzinie 10:07:16 napisał:
  Szanowny Panie Redaktorze , jeśli faktycznie uważa Pan , ze został pomówiony ( ja mam inne zdanie ) to należało sprawę wyjaśniać bezpośrednio z zainteresowanym a nie przenosić ją na forum . Przykro mi ale po Pana wpisie nasuwa się pytanie : czy do roztocza.net powróciła cenzura ? Oczywiście wybór portali jest duży i nie ma przymusu korzystać z roztocza.net ale czy faktycznie o takie media nam chodzi ? A może wystarczy po prostu przeprosić ?
  9
  2
 • "kosm@ty" dnia 15 września 2017 o godzinie 10:22:45 napisał:
  @Anonim popieram- Redaktor nie powinien wdawać się w dyskusje na forum. Jeżeli czuje się pomówiony są od tego odpowiednie organy, a tak pozostaje niesmak...
  11
  2
 • "Daniel Czubara" dnia 15 września 2017 o godzinie 10:44:40 napisał:
  @Anonim to nie cenzura, a egzekwowanie prawa. Niesłuszne oskarżenia padło na forum. Sam zainteresowany miał szansę przeprosić za fałszywe oskarżenia i podszywanie się pod kogoś kim nie jest. Nie skorzystał z tej szansy. Ponadto w sprawę wmieszał kolegów z konkurencyjnej redakcji, których lubię i szanuję. Za swoje słowa należy odpowiadać. Czytelnicy też na pewno poczują się bezpieczniej wiedząc, że gdy ktoś zacznie ich fałszywie oskarżać uzyskają od redakcji pomoc w ustaleniu sprawcy. Na tym polega cywilizowana dyskusja.
  3
  11
 • "Anonim" dnia 15 września 2017 o godzinie 11:13:10 napisał:
  Z całym szacunkiem Panie Redaktorze ale to nie Pan jest sądem czy też organem ścigania a zatem nie Pan decyduje czy coś jest czy nie jest fałszywym oskarżeniem ( pomówieniem ) Ja w każdym bądź razie po Pana wpisach nie poczułem się tutaj bezpieczniej, pomimo że potrafię uczestniczyć ( jak to Pan określił ) w cywilizowanej dyskusji. Pozdrawiam i dziękuję za wyjaśnienia ( pozostaniemy przy swoich zdaniach )
  6
  2
 • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

antyklerykał 46 minut temu
@"wiolączela story", jak jesteś napraw...
antyklerykał
No to jeszcze kilka cytatów: "Religia t...
Thomas
Kim i kto to jest ta pani co ona takiego...
Thomas
Wypadałoby złożyć najszczersze kondo...
Szacunek
Jako jedyni w Zamościu nie uszanowaliś...
Tekst nadeslany
Nawet 10 lat - a Magorzata L. _...
Andrzej Fan
Wyrazy głębokiego współczucia......
wiolączela sto...
@ antyklerykał - Pani w przedszkolu: Ja...
Antykomuch
to do jakiej szkoły uczęszcza ten zawo...
antyklerykał
Coś tam zacytowałeś i myślisz, że c...
LZ
A propos strefy zamieszkania, pamiętajm...
He he
Można wprowadzać różne przepisy, tyl...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny