R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja21 marca 2018 FACEBOOK | 5235 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Horror 12-latki

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Zarzuty zgwałcenia i usiłowania zabójstwa swojej 12-letniej córki usłyszała 35-letnia mieszkanka Zamościa.

Do tragicznych wydarzeń doszło 11 marca. W jednym z mieszkań w Zamościu policjanci znaleźli zakrwawioną dziewczynkę. 12-latka trafiła do szpitala dziecięcego w Lublinie, gdzie utrzymywana jest w stanie śpiączki farmakologicznej.

Matka dziewczynki również trafiła do szpitala – psychiatrycznego w Radecznicy. W poniedziałek (19 marca) prokuratura przedstawiła fakty w tej sprawie. Po informacji, że z kobietą można wykonywać czynności procesowe, śledczy postawili kobiecie zarzuty.

 • 35-letnia mieszkanka Zamościa, matka dziewczynki usłyszała dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy usiłowania zabójstwa swojej córki, w wyniku czego dziecko doznało choroby realnie zagrażającej życiu. Drugi zarzut dotyczy tego, że używając przemocy i przytrzymując dziewczynkę doprowadziła ją do obcowania płciowego. – poinformował Bartosz Wójcik z Prokuratury Okręgowej w Zamościu. Kobieta nie przyznała się do tych czynów. Złożyła wyjaśnienia, których treści prokuratura nie ujawnia. Podobnie ze względu na dobro ofiary śledczy nie ujawniają szczegółów sprawy.

Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla 35-latki. Ze względu na wątpliwości śledczych co do poczytalności kobiety 35-latka spędzi ten czas na oddziale psychiatrii sądowej w Areszcie Śledczym w Krakowie.

 

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "." dnia 21 marca 2018 o godzinie 8:49:34 napisał:
  Przecież ta wiadomość jest już od kilku dni w serwisach krajowych.
  R E K L A M A
  • "K." dnia 21 marca 2018 o godzinie 9:01:00 napisał:
   Redaktorek w kamaszach, ni ma czasu na czytanie serwisów.
  • "Ola" dnia 21 marca 2018 o godzinie 9:02:32 napisał:
   Ale tutaj jest o tym, że w końcu tej kobiecie prokuratura postawiła zarzuty i kobieta wróciła z Radecznicy
 • "Bufu" dnia 21 marca 2018 o godzinie 9:47:42 napisał:
  Do "K": coś ty się "K" czepił redaktora? Zazdrościsz mu? To idź, skończ jakąś szkołę, potem naucz się fachu dziennikarskiego i nie popisuj się na forum jakimiś durnymi komentarzami. Szajba ci odbiła czy co....
 • "." dnia 21 marca 2018 o godzinie 12:38:42 napisał:
  Tą informację już dawno przekazywały główne portale w Polsce. Skoro roztocze jest dziennikiem - to powinno taką informację podać niezwłocznie a najpóźniej dzień po - tego wymaga sztuka dziennikarska.
 • "Jacek" dnia 21 marca 2018 o godzinie 12:58:04 napisał:
  Niestety zgadzam sie z przedmówcami, że to stary temat. Wszyscy już wiedzą od kilku dni z Onetu, WP, TVN24 oraz konkurencyjnych gazet i portali lokalnych, np. TZ, PZ i eZamosc. Mam nadzieje, że ojciec dziewczynki jest normalny i zaopiekuje się nią po wyjściu ze szpitala.
 • "Placek" dnia 21 marca 2018 o godzinie 13:06:09 napisał:
  Dlaczego zdjęcie przedstawia dłonie młodego chłopca trzymającego się płotu - ogrodzenia siatkowego?
 • "K." dnia 21 marca 2018 o godzinie 19:45:02 napisał:
  https://kobieta.wp.pl/nienawisc-choroba-psychiczna-czy-pedofilia-matka-zgwalcila-corke-6232666528913537a

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny