R E K L A M A

Z I P

Turystyka | ZamośćRedakcja4 września 2017

Zamość: Hetmański Gród w izraelskiej telewizji

Fot. zamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Gil Hovav, jeden z najbardziej znanych w Izraelu dziennikarzy kulinarnych i osobowości telewizyjnych, wraz z ekipą izraelskiej tv Channel 2 (Keshet TV) odwiedził Zamość.

Stacja przygotowuje odcinek o nowych destynacjach turystycznych w Polsce w ramach nowego programy telewizyjnego „Open Skies”.  Podczas wizyty w Zamościu Gil Hovav zwiedził Stare Miasto (obejrzał je również z wieży Ratusza), oddał strzał z armaty i deugustował dania lokalnej kuchni.

Nowy program „Open Skies” jest realizowany również w innych europejskich krajach. Odcinek o Polsce ma mieć 24 minuty, zostanie w nim zawarta m.in. informacja o możliwości bezpośrednich lotów z Izraela do Lublina.

(źródło: zamosc.pl)

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "leszek" dnia 4 września 2017 o godzinie 8:31:15 napisał:
  dobrze że poprzedni prezydent wyremontował nam starówkę,mamy czym się teraz pochwalić
  9
  3
 • R E K L A M A
 • "h" dnia 4 września 2017 o godzinie 8:48:56 napisał:
  Dobrze, że obecny prezydent poprawił fuszerki, pękające mury, zalewane lapidarium, czy wiecznie nie działającą fontanne i dołożył atrakcje, w postaci iluminacji katedry, ratusza, czy fontann w parku, bo nie byoby co oglądać...
  4
  14
 • "Anonim" dnia 4 września 2017 o godzinie 10:09:01 napisał:
  Szykują się do kamienic ? W Warszawie zrobiło się gorąco to pora na prowincję
  7
  2
 • "Zanossisie" dnia 4 września 2017 o godzinie 15:00:12 napisał:
  No nie wiem . Cieszyć się nie ma z czego. Ten typ to często "trudny" turysta, roszczeniowy, złośliwy i głośny i niestety im młodszy rocznik to potrafi być często wulgarny wobec Polaków. Podejrzewam, że jak napisał ANONIM post wyżej, mogą cudownie odnaleźć się "dzieci" rocznik pow. 1941 -> pomordowanych zamojskich Żydów. Chyba w Krakowie przerabiany był taki scenariusz..
  4
  1
 • "ak" dnia 4 września 2017 o godzinie 17:06:45 napisał:
  Do "Zanossisie.Widzę że hiena cmentarna się w tobie odezwała.
  0
  4
 • "Justyś" dnia 5 września 2017 o godzinie 9:58:06 napisał:
  Zdefiniuj "hienę cmentarną " i jak się to ma do wpisu "zanosie"? Porozmawiaj z hotelarzami, restauratorami. Może oświecą Ciebie w temacie bliskowschodniej kultury i obycia części turystów? Przejrzyj doniesienia prasowe ws. "reprywatyzacji" krakowskich kamienic. Pamiętam reportaż- mieszkanka jednej z kamienic staruszka ponad 90letnia pamietała jak całą rodzinę żydowskiego lekarza wywlekli Niemcy z kamienicy w prost do transportu do Auschwitz, a po 50+ latach cudownie odnalazł się ich syn którego na świecie nie było wtedy.... Inna sprawa to robić zdjęcia, a inna jak reportaż zostanie zmontowany i opatrzony komentarzem.. Nie ma się co podniecać. Trzeba na emisję poczekać ale czy w EUropie to puszczą..? Póki co "ak" to zwykły prowokator jesteś.
  3
  1
 • "ak" dnia 5 września 2017 o godzinie 14:11:08 napisał:
  Do "Justyś" i innych Ponieważ obawiam się że definicja encyklopedyczna "cmentarnej hieny" nie dotrze,posłużę się przykładami.W czasie holokaustu wzdłuż torów chodzili ludzie, którzy szukali wyrzucanych przez Żydów pieniędzy, albo po prostu rannych Żydów tzw. skoczków,żeby ich okraść. Po likwidacji obozu w Bełżcu ludność przystąpiła do przekopywania terenu obozu w poszukiwaniu złota. Tak było zarówno w 1943 roku jak i po wojnie.Kiedy ocalały Żyd z Tomaszowa wystąpił do władz o zabezpieczenie terenu obozu, został zamordowany. Literatura: Robert Kuwałek -Obóz zagłady w Bełżcu. Inny przykład to relacja pewnego Żyda, którego nazwiska nie pamiętam.Powiedzmy, że nazywał się Goldman. Przyjechał kiedyś do Izbicy, gdzie mieszkał przed wojną.Kiedy zapukał do swojego rodzinnego domu i się przedstawił,nowy "właściciel" powiedział- panie Goldman, niech pan powie gdzie pan to złoto schował,to się podzielimy. Powszechnym zjawiskiem po wojnie było co najmniej zakłopotanie, z jakim nowi "właściciele" "witali" tych nielicznych, którzy przeżyli holokaust. Gdyby problem własności rozwiązano w przyzwoity sposób nie byłoby tych afer, z którymi mamy do czynienia. I jeszcze jedno - nie mów mi,że jestem prowokatorem, bo raczej wyrzeknę się polskości niż człowieczeństwa i przyzwoitości, a ty trochę poucz się historii z fachowej literatury a nie na marszach i inscenizacjach.
  0
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

. minutę temu
Czyli z tego co piszecie, 500 + to kole...
macanas 8 minut temu
Miasto wraz z ZE powinny sprawdzić stan...
macanas 13 minut temu
ni to pokrzywa ni barszcz sosnowskiego @...
macanas 17 minut temu
Jedno pytanie do dyrektor sądu, Pani A...
apolityczny 37 minut temu
Panie profesorze-wojewodo jeżeli skońc...
Tomek
Oprócz wzrostu zadłużenie trzeba jesz...
Wieśniok
se wzionem liścia..A jakżem wracał ku...
Zam
@oburzona Masz rację, na dziecko w rodz...
Zadowolony
Ech. No już się nie kompromitujcie. Ta...
roman
kiedyś była ohydna woda gazowana ''Zam...
z
Hę. Emisja obligacji komunalnych o wart...
bob
na wzrost budżetu opisany w artykule g...
Zadowolony
Co za trolle. Dług spadł, a inwestycji...
LiLa
Zawsze tak jest... Czasami najubożsi da...
Zainteresowany
Pan Kudela przedstawiony jest między in...
niezadowolony
Wzrost zadłużenia Zamościa w ciągu o...
zamoscianka
Kukizy wytrwają i jeszcze troszkę prze...
hmm
Ta konferencja to przykład bezsilności...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017