nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Turystyka | ZamośćRedakcja4 września 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Hetmański Gród w izraelskiej telewizji

Fot. zamosc.pl

Gil Hovav, jeden z najbardziej znanych w Izraelu dziennikarzy kulinarnych i osobowości telewizyjnych, wraz z ekipą izraelskiej tv Channel 2 (Keshet TV) odwiedził Zamość.

Stacja przygotowuje odcinek o nowych destynacjach turystycznych w Polsce w ramach nowego programy telewizyjnego „Open Skies”.  Podczas wizyty w Zamościu Gil Hovav zwiedził Stare Miasto (obejrzał je również z wieży Ratusza), oddał strzał z armaty i deugustował dania lokalnej kuchni.

Nowy program „Open Skies” jest realizowany również w innych europejskich krajach. Odcinek o Polsce ma mieć 24 minuty, zostanie w nim zawarta m.in. informacja o możliwości bezpośrednich lotów z Izraela do Lublina.

(źródło: zamosc.pl)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "leszek" dnia 4 września 2017 o godzinie 8:31:15 napisał:
  dobrze że poprzedni prezydent wyremontował nam starówkę,mamy czym się teraz pochwalić
  R E K L A M A
 • "h" dnia 4 września 2017 o godzinie 8:48:56 napisał:
  Dobrze, że obecny prezydent poprawił fuszerki, pękające mury, zalewane lapidarium, czy wiecznie nie działającą fontanne i dołożył atrakcje, w postaci iluminacji katedry, ratusza, czy fontann w parku, bo nie byoby co oglądać...
 • "Anonim" dnia 4 września 2017 o godzinie 10:09:01 napisał:
  Szykują się do kamienic ? W Warszawie zrobiło się gorąco to pora na prowincję
 • "Zanossisie" dnia 4 września 2017 o godzinie 15:00:12 napisał:
  No nie wiem . Cieszyć się nie ma z czego. Ten typ to często "trudny" turysta, roszczeniowy, złośliwy i głośny i niestety im młodszy rocznik to potrafi być często wulgarny wobec Polaków. Podejrzewam, że jak napisał ANONIM post wyżej, mogą cudownie odnaleźć się "dzieci" rocznik pow. 1941 -> pomordowanych zamojskich Żydów. Chyba w Krakowie przerabiany był taki scenariusz..
 • "ak" dnia 4 września 2017 o godzinie 17:06:45 napisał:
  Do "Zanossisie.Widzę że hiena cmentarna się w tobie odezwała.
 • "Justyś" dnia 5 września 2017 o godzinie 9:58:06 napisał:
  Zdefiniuj "hienę cmentarną " i jak się to ma do wpisu "zanosie"? Porozmawiaj z hotelarzami, restauratorami. Może oświecą Ciebie w temacie bliskowschodniej kultury i obycia części turystów? Przejrzyj doniesienia prasowe ws. "reprywatyzacji" krakowskich kamienic. Pamiętam reportaż- mieszkanka jednej z kamienic staruszka ponad 90letnia pamietała jak całą rodzinę żydowskiego lekarza wywlekli Niemcy z kamienicy w prost do transportu do Auschwitz, a po 50+ latach cudownie odnalazł się ich syn którego na świecie nie było wtedy.... Inna sprawa to robić zdjęcia, a inna jak reportaż zostanie zmontowany i opatrzony komentarzem.. Nie ma się co podniecać. Trzeba na emisję poczekać ale czy w EUropie to puszczą..? Póki co "ak" to zwykły prowokator jesteś.
 • "ak" dnia 5 września 2017 o godzinie 14:11:08 napisał:
  Do "Justyś" i innych Ponieważ obawiam się że definicja encyklopedyczna "cmentarnej hieny" nie dotrze,posłużę się przykładami.W czasie holokaustu wzdłuż torów chodzili ludzie, którzy szukali wyrzucanych przez Żydów pieniędzy, albo po prostu rannych Żydów tzw. skoczków,żeby ich okraść. Po likwidacji obozu w Bełżcu ludność przystąpiła do przekopywania terenu obozu w poszukiwaniu złota. Tak było zarówno w 1943 roku jak i po wojnie.Kiedy ocalały Żyd z Tomaszowa wystąpił do władz o zabezpieczenie terenu obozu, został zamordowany. Literatura: Robert Kuwałek -Obóz zagłady w Bełżcu. Inny przykład to relacja pewnego Żyda, którego nazwiska nie pamiętam.Powiedzmy, że nazywał się Goldman. Przyjechał kiedyś do Izbicy, gdzie mieszkał przed wojną.Kiedy zapukał do swojego rodzinnego domu i się przedstawił,nowy "właściciel" powiedział- panie Goldman, niech pan powie gdzie pan to złoto schował,to się podzielimy. Powszechnym zjawiskiem po wojnie było co najmniej zakłopotanie, z jakim nowi "właściciele" "witali" tych nielicznych, którzy przeżyli holokaust. Gdyby problem własności rozwiązano w przyzwoity sposób nie byłoby tych afer, z którymi mamy do czynienia. I jeszcze jedno - nie mów mi,że jestem prowokatorem, bo raczej wyrzeknę się polskości niż człowieczeństwa i przyzwoitości, a ty trochę poucz się historii z fachowej literatury a nie na marszach i inscenizacjach.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny