Sport | ZamośćDaniel Czubara15 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 33 komentarze

Zamość: Hetman zaczyna z nowym napastnikiem

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Dziś piłkarze zamojskiego Hetmana rozpoczynają przygotowania do runy wiosennej rozgrywek. W treningu udział weźmie kilku zawodników testowanych oraz nowy napastnik Paweł Myśliwiecki.

W poniedziałek podpisuję kontrakt z Hetmanem i już od pierwszego treningu rozpoczynam przygotowania z drużyną do rundy wiosennej. Nie mogę się już doczekać gry w nowym klubie, zdecydowanie brakuje mi piłki – powiedział nieoficjalnemu serwisowi klubowemu kshetman.pl Paweł Myśliwiecki.

W Hetmanie prawdopodobnie nie zagra młody bramkarz Krystian Krupa, którego w kadrze II-ligowej Siarki Tarnobrzeg chętnie widziałby trener Włodzimierz Gąsior – doskonale znany zamojskim kibicom szkoleniowiec.

– Hetman niestety nie jest w stanie rywalizować obecnie z klubami z drugiej ligi. Krystian to młody bramkarz, przed którym rysuje się ciekawa przyszłość. Szkoda tego transferu tym bardziej, że wszystko mieliśmy już dogadane. Począwszy od porozumienia z Lublinianką, po indywidualną umowę z samym zawodnikiem oraz jego rodzicami. Niestety na przeszkodzie stanął nowy menadżer i oferta z Siarki. Czy sprawę Krystiana uważamy za zamkniętą? Piłka widziała różne scenariuszeskomentował sprawę Piotr Welcz, dyrektor sportowy Hetmana.

Na dzisiejszym trening ma się pojawić około ośmiu testowanych piłkarzy. Klubowi działacze nie chcą jednak na razie zdradzać ich nazwisk, jednak nieco rąbka tajemnicy uchylili. Na testach w Hetmanie pojawić się mają: Kacper Nastałek z Tomasovii Tomaszów Lubelski, Damian Łakus z Orkana Bełżec oraz napastnik i obrońca z Ukrainy, a także pomocnik z trzecioligową przeszłością. Pozostali testowani zawodnicy to młodzieżowcy.

Pierwszy trening odbędzie się o godz. 17. Po nim odbędzie się kolacja władz klubu, piłkarzy, sponsorów i osób związanych z Hetmanem.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "jak" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 13:51:54 napisał:
  I znowu ten Welcz, przecież miał z końcem roku odejść.
  R E K L A M A
 • "max" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 15:20:24 napisał:
  Szukają bramkarza? Kurjozum. Hetman maił zawsze swoich dobrych bramkarzy. A obecny niby dyr.sportowy to niech się ogarnie i nie kompromituje zasłużonego klubu jakim jest Hetman.
 • "kibol" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 16:24:25 napisał:
  Skrzypek, Wyłupek, Niemczyk mamy trzech bramkarzy jak nie będzie Krupy to tymi trzema spoko ligę oblecimy.
 • "Anonim" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 17:42:09 napisał:
  Paweł Myśliwiecki podpisał, jest pierwszy transfer.
 • "olo" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 17:44:55 napisał:
  A ja myślałem,że dyrektor będzie honorowy i zrezygnuje. Cóż prawdziwy Polak tkwi do końca na swoim stanowisku. Jak nie wypier...lisz to sam nie odejdzie.
 • "golkiper" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 18:38:07 napisał:
  Moim zdaniem największą potrzebą na dzień dzisiejszy jest pozycja bramkarza bo na ten moment żaden nie prezentuje choćby solidnego ligowego poziomu. Nawet w okolicznych wiejskich klubach mają lepszych np. Dobromilski w Gryfie, Sasim w Omedze, obaj już grali w Hetmanie i obaj pokazywali się z dobrej strony. I co dzieje się z Kierepką, znikną z pola widzenia.
 • "Kryteria" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 19:34:17 napisał:
  Napastnik z III ligowym stażem , już mam obawy, takich tu było wielu nie wnieśli nic dobrego ani do klubu ani dla zespołu.Rozmawiać trzeba z Mikulskim , Gałką i innymi graczami,Ale póty rządzi P.Welcz nic z tego nie będzie ,po prostu Panu juz dziekujemy
 • "Nauczyciel" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 19:48:20 napisał:
  golkiper - "zniknął" się pisze jeśli chodzi o liczbę pojedynczą i czas przeszły a w tym przypadku miałeś na myśli Kierepkę czyli Kierepka zniknął - czas przeszły. Natomiast "znikną" - oni ale to jest już czas przyszły czyli np "oni jutro znikną".
 • "Winny hejter" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 20:33:28 napisał:
  Panie Welcz czekamy na króla Grenlandii. A za pol roku znowu wszystko od początku. I znowu wina hejterów. Prezes podal się do dymisji a pan dyrektor dzielnie się trzyma.Żalosne.
 • "kibic" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 20:57:51 napisał:
  Zdjęcia jakieś będą z pierwszego treningu ? Był ktoś z redakcji ?
  R E K L A M A
 • "banan" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 7:18:51 napisał:
  Podpisał pewnie z opcją rozwiązania umowy za porozumieniem stron po pół roku jak większość transferów dyrektorka Welcza tj. Ziółkowski,Drozd, Troshupa, Mietlicki,Gąska,Lavruk... Na jesień już go nie będzie... A dyrektorem jak myśli że to hejt to wymieniłem tylko ostatnich graczy z brzegu a było ich troche więcej...
 • "kibic" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 15:13:23 napisał:
  Z Kupiszem też się pośpieszyli, trzeba go było do pionu ustawić a nie od razu rozwiązywać kontrakt. Umiejętności odpowiednie niewątpliwie miał.
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 15:31:33 napisał:
  Prędota raczej w Hetmanie nie zagra jest blisko podpisania umowy z Avią.
 • "x" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 16:27:42 napisał:
  Krupa w Siarce kluby już się dogadały.
 • "Jaro" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 16:43:35 napisał:
  Z Krupą trzeba było podpisać od razu w grudniu jak transfer był dogadany a nie czekać nie wiadomo na co.
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 17:30:38 napisał:
  Ciekawi młodzieżowcy pomocnicy Adrian Buszta że Stali Rzeszów oraz Michał Waryszczuk z Wólki Pekińskiej a także doświadczony obrońca Arkadiusz Staszczak 26 lat z Resovii są do wzięcia za darmo.
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 22:21:03 napisał:
  Jak ktoś jest zimą do wzięcia, to znaczy, że nikt go nie chce. No sorry ... nikt poza Panem P.W., ale on bierze jak do Miączyna - co popadnie.
 • "Winny hejter" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 22:56:03 napisał:
  Co tam Pan Welcz mądrego powiedział w KRZ ??Sluchal ktos?
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 23:31:20 napisał:
  Ja słuchałem tylko ostatnie 15 min to już nic ciekawego nie było mówił żeby chodzić na mecze żeby frekwencja była większa i że w lecie Akademię będą zakładać, mówił że Hetman ma kibiców w całej Polsce nawet w Szczecinie, Zabrzu, Chorzowie, Gdańsku, Lublinie i Warszawie. Chętnie bym posłuchał co było wcześniej. Jest gdzieś to na necie do odsłuchania ?
 • "Prezes" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 0:16:07 napisał:
  Wiele osób tak jedzie dyr P Welczu, a ja mam do tych osób takie pytanie. Pomijając to gdzie były zrobione błędy a gdzie nie. Co by było jeśli p Piotr Welcz by zrezygnował, kto według tych którzy po nim jadą miałby zająć jego miejsce. Czekam na propozycje z chęcią poczytam o tych na dzień dzisiejszy "lepszych" kandydaturach :)
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 0:41:32 napisał:
  Prezes - hejterzy byli, są i będą, hejtują dla samego hejtowania, nic konstruktywnego do powiedzenia nie mają.
 • "Hm" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 14:58:10 napisał:
  Co dobrego zrobił Pan Welcz.zeby Hetman awansowal z tej wiejskiej ligi?? Oprócz dyrygowania Rysakiem i nietrafionych transferów nie widze.zeby czymś zabłysnął. Proszę o konkrety.
 • "ktoś" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 16:59:00 napisał:
  Widzę Kapka poszedł do Motoru, od dzisiaj Grupa Oscar jest sponsorem Motoru.
 • "olo" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 19:43:54 napisał:
  Ciekawe ile pan dyrektor zarabiał, przez ostatnie 2 lata, a jak zarabia teraz?
 • "do prezes" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 19:45:30 napisał:
  Każdy, kto by nie przyszedł na stołek dyrektora sp. nie byłby gorszy.
 • "Anonim" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 21:53:09 napisał:
  Kapka ogranicza finansowanie to dlaczego nie ma rozmów z LHS-em to jeszcze większy potentat i to z Zamościa nie z Tomaszowa panie dyrektorze ?
 • "Hm" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 22:56:19 napisał:
  Kapka to biznesmen.Widzi.ze tu nic do przodu nie idzie to nie bedzie pchał kasy w coś bez przyszłości. A LHS to marny sponsor mimo swojego potencjalu.
 • ".." dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 10:31:44 napisał:
  To jak kapka wybrał Motor to niech z koszulek Hetmana zniknie te badziewne logo oscar i niech Hetman go juz nie promuje
 • "banan" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 11:03:19 napisał:
  Kapka to chorągiewka chciał sponsorować Tomasovie nie doszedł do porozumienia ,robił piłkę w Szarowoli i przeniósł licencje na Motor, chwilowo poczuł mięte do Hetmana teraz znowu Motor ... Niech się gościu wali mam nadzieje ze to logo zniknie z koszulek ... Najlepiej wraz z dyrektorkiem Welczem...
 • "x" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:49:00 napisał:
  Z tego co mi wiadomo to Kapka dalej będzie sponsorował Hetmana a Motor to tak dodatkowo.
  R E K L A M A
 • "tak tak" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 19:21:55 napisał:
  Kapka będzie sponsorem jak będzie widział że to idzie w dobrym kierunku. Teraz obrażacie gościa i jego firmę a on włożył duże pieniądze tutaj a wszystko poszło na marne. Daj gościu 100 zł chociaż, to będziesz się pytał co drugi dzień co za to kupili. a Kapka wyłożył kilkadziesiąt tysiecy już i co ? Dalej małe szanse na awans. Dlatego zdecydował że ograniczy kasę dopóki Hetman nie zacznie normalniej funkcjonować, a te pieniądze co szły na fundację to da do Motoru i na Babiarza, którego też ponoć wspomaga w doszkalaniu się itp (nie wiem ile w tym prawdy).
 • "He he" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 21:06:19 napisał:
  Jeśli mowa o sponsorowaniu Hetmana przez niejakiego Kapkę, to bardzo chciałbym poznać jakąś przybliżoną kwotę, którą wpłacił do klubowej kasy. Bo jak na razie, to przypomina mi się tylko przysłowie mówiące, że "ta krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje". Wydaje mi się nawet, że to przysłowie nie tylko do Kapki pasuje ale i do kilku innych mędrców z fundacji.
 • "Anonim" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 22:27:13 napisał:
  Górnik Łęczna nie pozyska jednak Michała Zubera z Lewartu, Hetman się o niego starał teraz jest wolny można go mieć w składzie, panie dyrektorze trzeba działać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018