nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Sport | Zamośćtekst nadesłany29 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Hetman w statystyce

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

To nie była złota jesień dla piłkarzy Hetmana Zamość. Zespół, z dorobkiem 28 pkt., zajmuje na półmetku rozgrywek dopiero trzecie miejsce w tabeli ze stratą jedenastu punktów do Stali Kraśnik i trzech do Powiślaka Końskowola.

Zamościanie wygrali 9 meczów, raz zremisowali, doznając aż czterech porażek. Do siatki rywala trafiali 36-krotnie, a łupem bramkowym podzielili się: 9 goli – Michał Paluch, 7 – Damian Kupisz, 4 – Łukasz Mietlicki, 3 – Piotr Stefański, 2 – Przemysław Kanarek, Rafał Kycko, Szymon Solecki, Rafał Turczyn, 1 – Dawid Daszkiewicz, Swiatosław Lavruk, Damian Otręba, Przemysław Żmuda 1 – gol samobójczy (Wajdyk – Roztocze).

Dla porównania, najlepszym strzelcem rundy jesiennej był Rafał Król (Stal) – 14 bramek.

W czternastu meczach gracze Hetmana uzbierali 27 żółtych i dwie czerwone (Kupisz, Bednara) kartki. Najczęściej „żółtka” oglądali: Daszkiewicz (4-krotnie), Bednara, Kanarek, Kupisz, Otręba, Bednara (3), Kycko i Lavruk (2). Najagresywniej gracze Hetmana zagrali z Lubartowie, zgarniając cztery żółte kartki. Dwie żółte i czerwoną zarobili zaś w meczu z Victorią.

Żaden z zamościan nie zagrał wszystkich meczów w pełnym wymiarze czasowym (1260 minut). Najdłużej na boisku przebywał Kycko – 1214 minut, który u Jacka Ziarkowskiego grał od pierwszej do ostatniej minuty. Paluch (1170 minut) opuścił zaś jedynie mecz z EKO Różanka. Trenerzy często stawiali również na Soleckiego (1116 minut), Bednarę (1095), Żmudę (1080), Kanarka (1074), Turczyna (969), Kupisza (950) i Skrzypka (949). Pozostali zawodnicy zagrali w następującym wymiarze minutowym: Stefański – 788, Luterek – 649, Otręba – 569, Mietlicki – 545, Daszkiewicz – 449, Gąska – 415, Lavruk – 358, Troshupa – 315,  Omański – 89, Baran – 55, Bukowski – 15.

W sześciu spotkaniach na ławce trenerskiej zasiadał Marek Motyka (3 zwycięstwa, remis, 2 porażki), a w ośmiu pozostałych Jacek Ziarkowski (8 – 0 – 2).

 

źródło: kshetman.zamosc.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama