Sport | ZamośćRedakcja2 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Hetman w finale Pucharu Polski!

R E K L A M A    B O A R D

Hetman Zamość w finale Pucharu Polski na szczeblu LZPN! Biało-zielono-czerwoni pokonali trzecioligowe Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0), a bramkę zdobył Przemysław Żmuda w 61 minucie.

Już w 6 minucie bliski szczęścia był Kamil Oziemczuk. Obrońcy Orląt zdołali jednak wybić piłkę sprzed linii bramkowej. Przez długi czas to Hetman prowadził piłkę, a w środku pola imponował spokojem Patryk Słotwiński. Orlęta potwierdziły jednak, że są groźnym zespołem i dwukrotnie pod koniec pierwszej połowy napędziły nam stracha. Najpierw główkę Damiana Gałązki obronił Michał Amermajster, a następnie również głową przestrzelił Maciej Wojczuk. Tuż po z mianie stron w sytuacji sam z Krzysztofem Stężałą znalazł się Oziem, ale bramkarz gości ofiarnym wyjściem zapobiegł stracie gola. Od tego momentu przewagę zyskali przyjezdni, ale ich zapędy ofensywne kończyły się na dośrodkowaniach.  W 61 minucie po rzucie rożnym o piłkę powalczył Kamil Oziemczuk, a Przemysław Żmuda po dograniu od Przemysława Kanarka z bliska wpakował ją do statki .

– W pierwszej połowie kontrolowaliśmy grę, dłużej utrzymując się przy piłce. Po zmianie stron zrobiło się trochę nerwowo, Orlęta miały sporo rzutów rożnych i dośrodkowań. Byliśmy jednak na to przygotowani. Sami natomiast zdobyliśmy gola po rogu, choć rywale górowali nad nami wzrostem – ocenił spotkanie trener Jacek Ziarkowski.

W finale Pucharu Polski na szczeblu LZPN Hetman zagra u siebie z Chełmianką Chełm. Mecz wstępnie zaplanowany został na 12 czerwca.

Hetman Zamość – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)

Bramka: Żmuda (61).

Hetman: Amermajster – Kanarek, Żmuda, Dudek, Daszkiewicz, Kycko (85 Rusiecki), Słotwiński, Skiba, Buczek (68 Kopyciński), Olszak, Oziemczuk.

Orlęta: Stężała – Rycaj (46 Kiczuk), Kursa, Zarzecki, Turek (46 Lipiński), Gałązka (74 Zaręba), Panufnik (46 Ilczuk), Szymala, Kot (87 Waniowski), Kalita, Rycaj, Wojczuk.

Żółte kartki: Dudek – Zarzecki, Kursa, Kot, Zaręba, Kalia.

 

(źródło: kshetman.zamosc.pl)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
adam 52 minuty temu
pewnie poszerza skwer i posadza drzewa k...
zamoscianin 57 minut temu
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018