Sport | Zamośćtekst nadesłany11 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 34 komentarze

Zamość: Hetman uległ Tomasovii

R E K L A M A    B O A R D

Wczoraj (10 lutego) podopieczni Jacka Ziarkowskiego ponieśli pierwszą porażkę w zimowym okresie przygotowawczym. W Zamościu ulegli Tomasovii Tomaszów Lubelski 0:2.

Pierwsza połowa to okres wyrównanej, ale i szybkiej gry. Oba zespoły co prawda nie stwarzały sobie wielu sytuacji podbramkowych ale z biegiem czasu akcje zaczynały się zazębiać. Dla kibiców była to dobra wiadomość, bo mecz robił się coraz ciekaszy. W 17. minucie spotkania na mocny strzał zza linii pola karnego zdecydował się Rafał Kycko, jednak w bramce Tomasovii świetnie zachował się Krawczyk. Piłka po jego rękach opuściła plac gry. W 28. minucie spotkania Hetman wywalczył rzut rożny. Źle wykonany fragment gry sprawił, że zespół z Tomaszowa wyszedł z groźną kontrą po której Karol Karólak pięknym wolejem z 23 metra umieścił piłkę w naszej siatce.

W drugiej połowie gra wyraźnie straciła na szybkości. Widać było, że nasi zawodnicy odczuwają w nogach ciężki obóz dochodzeniowy. Na murawie z upływem czasu pojawiało się coraz więcej młodych zawodników. Piłka przez większą część drugiej części meczu znajdowała się w środku pola. Oba zespoły sporadycznie dochodziły do sytuacji strzeleckich. W ostatniej akcji meczu po wrzutce z narożnika boiska piłkę do bramki głową skierował pomocnik Tomasovii Paweł Staszczak wyprowadzając swój zespół na dwubramkowe prowadzenie, które utrzymało się do końca spotkania.
Już w środę na Hetmana czeka kolejny sparingowy przeciwnik. W Zamościu na boisku ze sztuczną nawierzchnią o godzinie 17:30 zmierzy się z Motorem Lublin.

Hetman Zamość 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1 Karol Karólak 28 min.
0:2 Paweł Staszczak 90 min.

Hetman: Skrzypek (60′ Wyłupek)- Kanarek, zawodnik testowany I, Żmuda, zawodnik testowany II- zawodnik testowany III (60′ Miedźwiedź), Bednara (46′ Solecki), Baran (46′ Daszkiewicz), zawodnik testowany IV (46′ Stefański), Kycko (60′ Nastałek) – Paluch.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 14:54:31 napisał:
  Nie ma co patrzeć na wynik, Hetman jest świeżo po ciężkiej robocie na obozie. Z każdym następnym sparingiem gra będzie lepsza.
  R E K L A M A
 • "Zm" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 15:02:41 napisał:
  Z tego co widziałem to i tak Hetman lepiej gral caly czas cisna a Tomasovia z kontry bramki
 • "Czarek to ja" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 17:20:30 napisał:
  Cyrk na kółkach?? Co dalej z Hetmanem czy jest pomysł na zespół, tego nikt nie wie. Patrząc na pryzmat przygotowań, sparingów ni ciekawie to wygląda... ilu może grać obcokrajowców w drużynie 1-2? Jeżeli jeden to dlaczego Trener wystawia w podstawowej jedenastce dwóch Urkainców chyba tak w meczu nie zagra... Dalej patrząc na zdjęcia z przygotowań widzę starą szkołę materace, skoki, gimnastyka Pytam się Panów Zarządzających gdzie siła motoryczna gumy itd można robić to na boisku.. Czy drużyna przeszła jakieś badania wydolnościowe?? Co ze sztabem Asystent trenera nie może rano być na treningach, trener bramkarzy wyjeżdża sobie na zgrupownia, zajęcia prowadzi były zawodnik którego wywalono z klubu..I TO WSZYSTKO W OKRESIE PRZYGOWAWCZYM w WACLE O AWANS!! Gdzie Tutaj Profesjonalne podejście do pracy?? Obym się mylił i awans był nasz ale ...
 • "Anonim" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 20:14:02 napisał:
  A piłkarze mówią że treningi są ciekawe i nie odbiegają od prowadzonych w klubach z wyższych klas rozgrywkowych.
 • "Hm" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 20:27:11 napisał:
  Panowie ta reaktywacja upada niestety. Błedem było zatrudnienie Welcza, Rysaka,Krupy a potem Motyki. Na pierwszy sezon skład byl najlepszy w lidze tylko zamiast płacić dyrektorkowi i trenerowi należało zatrudnić trenera z nazwiskiem..nawet za wszelką cenę. A tak to stracone tysiące zł i Hetman w czarnej du..e.Co gorzej nikt za to nie odpowie. Gdy była kasa to Nawet AMSPN za czasów Łysia radził sobie duzo lepiej.
 • "..." dnia 11 lutego 2018 o godzinie 21:22:58 napisał:
  Z jakich wyższych klas ? Z trzeciej ligi w której im podziękowano ? I siedzi koleś w szatni i prawi morały "jak ja grałem ..... " Tylko zapomnał jeden z drugim że to dawno i nie prawda i dgyby tak naprawdę grał to nie było by go teraz w FKS.
 • "Czarek to ja" dnia 11 lutego 2018 o godzinie 23:09:33 napisał:
  Ty ANONIM trening nie ma być CIEKAWY tylko skuteczny to nie dzieci!!!!!!
 • "Roman77" dnia 12 lutego 2018 o godzinie 9:20:23 napisał:
  Nie ma co się podpalać, to przecież sparingi. Poczekajmy do początku rundy. Smutne tylko to, że na www.90minut.pl wyniki były dużo szybciej, niż na naszej stronie.
 • "x" dnia 12 lutego 2018 o godzinie 19:23:33 napisał:
  Podpisali z kimś testowanym kontrakt po sparingu ?
 • "kibic" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 15:50:22 napisał:
  Będzie sparing z Motorem bo nieźle sypie ?
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 19:08:23 napisał:
  Hetman - Motor 1:1 Bramki: Paluch-Rapa
 • "x" dnia 14 lutego 2018 o godzinie 20:58:27 napisał:
  Hetman podpisał kontrakt z Marcinem Świechem, zrezygnowano z obydwu Ukraińców.
 • "Kibic" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 9:06:38 napisał:
  Hetman nie podpisał jeszcze żadnego kontraktu prócz tego z Pawłem Myśliwieckim.
 • "qwerty" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 9:57:01 napisał:
  Dosyć mam tego Hetmana.
 • "Anonim" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 11:46:45 napisał:
  wow, nie strasz, nie strasz bo się
 • "kibic" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 14:02:23 napisał:
  Wypowiedź Krzysztofa Krupy (asystent Jacka Ziarkowskiego)po wczorajszym sparingu:"Podpisaliśmy kontrakt z Marcinem Świechem. Ponadto, jesteśmy bardzo zainteresowani pozyskaniem Krystiana Michalaka i myślę, że on również zostanie naszym zawodnikiem. Być może dołączy do nas także jeden z piłkarzy Motoru, grający na pozycji pomocnika. Bardzo by nam się przydał, bo dziś przeciwko nam pokazał się z niezłej strony. Akces gry w Hetmanie wyraził Paweł Daszek. Roztocze nie będzie mu robić problemów ze zmianą klubu, więc wróci na stare śmieci. Kacper Nastałek? Dzisiaj chcemy dopiąć szczegóły w sprawie tego transferu. Nie pozyskamy Vadima Alochina i drugiego z testowanych Ukraińców. Obaj nie są lepsi od naszych wychowanków, a to na nich chcemy stawiać." No to wygląda na to że ze Świechem podpisali.
 • "hm" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 14:42:50 napisał:
  Dajcie spokój z tym Krupą. Facet nie wie o czym mówi. Po co on siedzi w Hetmanie?? Ma jakieś osiągnięcia??
 • "Zboj" dnia 15 lutego 2018 o godzinie 15:23:54 napisał:
  Hetman to cioty. Tylko kase brac to im najlepiej wychodzi.a trenowac sie nie chce.
 • "mieszkaniec" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 7:40:11 napisał:
  Weźcie mi powiedzcie jaki sens to ciągnąć. Zespół który dostaje od miasta zawsze kupę kasy + sponsorzy, a wyniki to liga podwórkowa. Jest wiele sekcji które mają wyniki i prawdziwe osiągniącia, a nie atrapa zespołu
 • "Ktos" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 8:01:09 napisał:
  W hetmanie teraz już Juniorom płacą 200 zł miesięcznie!!!/bo o seniorach piątoligowych nie mówię/. A ich osiągnięcia to ostatnie miejsce w lidze juniorów - .to jest polityka!?. Tym naszym włodażom coś się ................ w głowach poprzewracało! piłka nożna sport popularny!?jeszcze 2 miesiące temu nikogo nie było na treningu ale teraz chodzą jak dają 200 zł. tylko do czego to prowadzi!? Ludzie oprzytomnijcie.
  R E K L A M A
 • "Lichoj" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 11:07:20 napisał:
  Za nasze pieniadze popularyzuja pilke nozna a moze ja sobie nie zycze zeby pieniadze z moich podatkow szly na to bagno czyli pilke nozna przeciez ta droga do niczego dobrego nie prowadzi.
 • "tekst nadesłany" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 12:57:03 napisał:
  żenująca jesteś marta
 • "Smog" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 17:05:07 napisał:
  Co takiego?rzekomo tak popularny sport w zamosciu za przyjscie na trening placi sie zawodnikom juniorom co maja ostatnie miejsce w lidze juniorow.im sie w glowach poprzewracalo.chore czasy.jeszcze ich nakarmic trzeba niewiasty.
 • "Anonim" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 23:00:23 napisał:
  Junior to też piłkarz, a piłkarz to też zawód jak murarz, malarz, nauczyciel czy bankowiec i za pracę powinien dostać wynagrodzenie. I nie ważne jest czy młody czy stary . Młody pomocnik na budowie też za darmo nie pracuje. Epoka czynów społecznych już dawno przeszła do lamusa.
 • "Janek" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 23:03:13 napisał:
  Dac tym ciotom jeszcze ze 100 za to ze przychodza laskawie na trening a juz nie mowie na mecz.za ta 100 beda sobie makijaz robic bo to sa cioty z grzywkami !
 • "He he" dnia 16 lutego 2018 o godzinie 23:35:49 napisał:
  Do Anonima z 16 lutego 2018, godz. 23:00:23: Piłkarz, głąbie to zawód, pod warunkiem podpisania profesjonalnego KONTRAKTU. A jak się podpisuje DEKLARACJĘ GRY AMATORA, to jest się amatoremi i koniec, kropka. Nie porównuj więc "piłkarza - juniora - amatora" z murarzem, malarzem, nauczycielem czy bankowcem, bo "piłkarz - junior - amator"nie wykonuje żadnej pracy i nie należy mu się płaca. No, chyba że walczysz o kasę dla "drewnianego" synka. No i jeszcze jedno, głąbie: NIEWAŻNE piszemy razem a nie oddzielnie.
 • "Anonim" dnia 17 lutego 2018 o godzinie 0:16:08 napisał:
  Do He he Tak popełniłem błąd ale Ciebie to tatuś i mamusia kultury nie nauczyli. Można wszak zwrócić komuś uwagę, czy też przekonać do swoich racji w sposób kulturalny bez obrażania. Takie słowa jak KULTURA i SZACUNEK do drugiego człowieka w Twoim słowniku raczej nie występują.
 • "..." dnia 17 lutego 2018 o godzinie 15:00:24 napisał:
  No proszę .... mistrz savoir vivre'u nam się objawił. Kultura, szacunek .... obyś wytrwał w tym szlachetnym postanowieni. Hahahahah
 • "Diab" dnia 17 lutego 2018 o godzinie 15:06:56 napisał:
  Filozofy Jaki to zawod?to sport a nie zawod co wy pierniczycie!
 • "zemek" dnia 17 lutego 2018 o godzinie 15:35:03 napisał:
  Zawod?za taka robote (ostatnie miejsce w lidze wojewodzkiej juniorow)zaplate trzeba dac.to sa gnoje smierdzace do roboty ich zagonic do odsniezania boiska a nie pieniadze im sie daje.czarno to widze a gdzie tan zarzad trenerzy włodarz e miasta ze na to pozwalaja.
  R E K L A M A
 • ""''"''"::'" dnia 18 lutego 2018 o godzinie 16:39:53 napisał:
  a co tam u gwiazdy zamojskiej rzutni, idola zamojskich kibiców, bo gdzieś nie ma żadnych informacji o mistrzu olimp.... ups
 • "Racuch" dnia 19 lutego 2018 o godzinie 8:29:58 napisał:
  Zawod to jest masza zamojska pilka nozna.a szczogolnie trenerzy i dzialacze.ktorzy ze sportem nie robia nic tylko kasa ich obchodzi.tylko najgorzej ze wladze miasta na to pozwalaja malo tego popieraja.kazdy madry czlowiek wie ze to do niczego dobrego nie prowadzi.
 • "Zm" dnia 19 lutego 2018 o godzinie 19:56:56 napisał:
  Wiadomo cos o transwerach ?
 • "He he" dnia 21 lutego 2018 o godzinie 21:44:40 napisał:
  Do "Zm": Ty, a w jakim języku to pytanie? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018