R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja12 marca 2018 FACEBOOK | 5241 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Zamość: Hetman – Świdniczanka Świdnik Mały

R E K L A M A    B O A R D

Wysokim zwycięstwem zakończył się sobotni sparing Hetmana Zamość z A-klasową Świdniczanką Świdnik Mały.

Hetman: Skrzypek (75′ Wolanin) – Kanarek, Żmuda (60′ Bednara), Świech (75′ Parol), Daszkiewicz (46′ Luterek) – Kuśmierz, Bednara (46′ Solecki), Kycko (75′ Tucki), Stefański (60′ Miedźwiedź) – Paluch (60′ Nastałek), Myśliwiecki.

Bramki:

1:0 Paweł Myśliwiecki 5 min.

2:0 Michał Paluch 53 min.

3:0 Piotr Stefański 55 min.

4:1 Paweł Myśliwiecki 73 min.

5:1 Kacper Nastałek 81 min.

6:1 Damian Kuśmierz 87 min.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 12 marca 2018 o godzinie 14:06:22 napisał:
  Gratulacje, cóż za wspaniałe wieści przed rundą rewanżową. Świdnik Mały wg Wikipedii zamieszkują 202 osoby...
  R E K L A M A
 • "Zm" dnia 12 marca 2018 o godzinie 14:59:52 napisał:
  Wiadomo coś co ze stachyra ?
 • "Hetman" dnia 12 marca 2018 o godzinie 19:05:43 napisał:
  Do z boku - a Nieciecze 723 osoby. Jakie to ma znaczenie? Świdniczanka to głównie zawodnicy z 3 ligi.
 • "Zm" dnia 12 marca 2018 o godzinie 19:18:27 napisał:
  Pewnie nici z transferu
 • "z_boku" dnia 12 marca 2018 o godzinie 19:52:29 napisał:
  @"Hetman" - nic nie mam do "Świdniczanki", ani do Świdnika Małego. Ubolewam jednak nad upadkiem piłki w Zamościu. Ja wiem że to mecz sparingowy, wynik ma niewielkie znaczenie, ale chyba trzeba szukać jakichś silniejszych przeciwników? Skoro uważasz że przeciwnik A-klasowy jest ok, to pewnie masz rację. Podpowiem tylko, w tej samej grupie co ostatni przeciwnik występuje drużyna która powinna przyciągnąć na stadion sporo kibiców. Jestem przekonany że stadion będzie pękał w szwach kiedy na afiszach obok nazwy Hetman Zamość pojawi się Błękit Cyców. Pozdrawiam cieplutko.
 • "kibic" dnia 12 marca 2018 o godzinie 20:56:48 napisał:
  Nic nigdzie nie piszą to pewnie Stachyra nie podpisał, nie robiłem sobie większych nadziei bo już to w tym okienku przerabialiśmy, zawalili sprawę z Krupą, Prędotą Michalakiem teraz ze Stachyrą.
 • "Hetman" dnia 13 marca 2018 o godzinie 8:09:28 napisał:
  Dzisiaj kontrakty z Hetmanem podpisze dwóch albo trzech zawodników.
 • "WKS" dnia 13 marca 2018 o godzinie 8:52:30 napisał:
  Taaa nawet 10 i w meczu z powislakiem beda sie na boisku pytac jak kazdy z nich sie nazywa i komu ma dogrywac....ale spoko przez runde wiosenna zgraja sie i w lecie odejda....takie branie na sile kogo sie da to nic innego jak za wszelka cene walka o efekt wyborczy dla pana Wnuka w postaci awansu do 3 ligi.Awansu nie bedzie kupa miejskiej kasy pojdzie w bloto i wszystko odbije sie tylko czkawka na jesien.
 • "kibic" dnia 13 marca 2018 o godzinie 16:56:48 napisał:
  Kto podpisze te trzy kontrakty ? Może jakieś konkrety.
 • "kibic" dnia 13 marca 2018 o godzinie 17:16:32 napisał:
  Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 2 połowie i to nie jest dobre. Pytanie brzmi co się stało w drugiej połowie, że rywal dał się tak ograć? Tak analizując tabelę, w 4 lidze drużyny które mają najwięcej strzelonych bramek są na czołowych miejscach. I tutaj Hetman wypada gorzej, za to z drugiej strony ma najmniej straconych bramek - dlatego wzmocnienia muszą iść w kierunku pomoc i napad. Jeszcze jedna rzecz - zawodnik który nie sprawdza się, nie rokuje powinien być z automatu wystawiany na listę transferową. W piłce liczy się to kto strzeli więcej bramek, za ładną grę nikt nie nagradza. Najlepsze drużyny potrafią grać brzydko, ale za to zdobywają główne trofea.
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny