Sport | ZamośćRedakcja12 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Zamość: Hetman – Świdniczanka Świdnik Mały

R E K L A M A    B O A R D

Wysokim zwycięstwem zakończył się sobotni sparing Hetmana Zamość z A-klasową Świdniczanką Świdnik Mały.

Hetman: Skrzypek (75′ Wolanin) – Kanarek, Żmuda (60′ Bednara), Świech (75′ Parol), Daszkiewicz (46′ Luterek) – Kuśmierz, Bednara (46′ Solecki), Kycko (75′ Tucki), Stefański (60′ Miedźwiedź) – Paluch (60′ Nastałek), Myśliwiecki.

Bramki:

1:0 Paweł Myśliwiecki 5 min.

2:0 Michał Paluch 53 min.

3:0 Piotr Stefański 55 min.

4:1 Paweł Myśliwiecki 73 min.

5:1 Kacper Nastałek 81 min.

6:1 Damian Kuśmierz 87 min.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 12 marca 2018 o godzinie 14:06:22 napisał:
  Gratulacje, cóż za wspaniałe wieści przed rundą rewanżową. Świdnik Mały wg Wikipedii zamieszkują 202 osoby...
  R E K L A M A
 • "Zm" dnia 12 marca 2018 o godzinie 14:59:52 napisał:
  Wiadomo coś co ze stachyra ?
 • "Hetman" dnia 12 marca 2018 o godzinie 19:05:43 napisał:
  Do z boku - a Nieciecze 723 osoby. Jakie to ma znaczenie? Świdniczanka to głównie zawodnicy z 3 ligi.
 • "Zm" dnia 12 marca 2018 o godzinie 19:18:27 napisał:
  Pewnie nici z transferu
 • "z_boku" dnia 12 marca 2018 o godzinie 19:52:29 napisał:
  @"Hetman" - nic nie mam do "Świdniczanki", ani do Świdnika Małego. Ubolewam jednak nad upadkiem piłki w Zamościu. Ja wiem że to mecz sparingowy, wynik ma niewielkie znaczenie, ale chyba trzeba szukać jakichś silniejszych przeciwników? Skoro uważasz że przeciwnik A-klasowy jest ok, to pewnie masz rację. Podpowiem tylko, w tej samej grupie co ostatni przeciwnik występuje drużyna która powinna przyciągnąć na stadion sporo kibiców. Jestem przekonany że stadion będzie pękał w szwach kiedy na afiszach obok nazwy Hetman Zamość pojawi się Błękit Cyców. Pozdrawiam cieplutko.
 • "kibic" dnia 12 marca 2018 o godzinie 20:56:48 napisał:
  Nic nigdzie nie piszą to pewnie Stachyra nie podpisał, nie robiłem sobie większych nadziei bo już to w tym okienku przerabialiśmy, zawalili sprawę z Krupą, Prędotą Michalakiem teraz ze Stachyrą.
 • "Hetman" dnia 13 marca 2018 o godzinie 8:09:28 napisał:
  Dzisiaj kontrakty z Hetmanem podpisze dwóch albo trzech zawodników.
 • "WKS" dnia 13 marca 2018 o godzinie 8:52:30 napisał:
  Taaa nawet 10 i w meczu z powislakiem beda sie na boisku pytac jak kazdy z nich sie nazywa i komu ma dogrywac....ale spoko przez runde wiosenna zgraja sie i w lecie odejda....takie branie na sile kogo sie da to nic innego jak za wszelka cene walka o efekt wyborczy dla pana Wnuka w postaci awansu do 3 ligi.Awansu nie bedzie kupa miejskiej kasy pojdzie w bloto i wszystko odbije sie tylko czkawka na jesien.
 • "kibic" dnia 13 marca 2018 o godzinie 16:56:48 napisał:
  Kto podpisze te trzy kontrakty ? Może jakieś konkrety.
 • "kibic" dnia 13 marca 2018 o godzinie 17:16:32 napisał:
  Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 2 połowie i to nie jest dobre. Pytanie brzmi co się stało w drugiej połowie, że rywal dał się tak ograć? Tak analizując tabelę, w 4 lidze drużyny które mają najwięcej strzelonych bramek są na czołowych miejscach. I tutaj Hetman wypada gorzej, za to z drugiej strony ma najmniej straconych bramek - dlatego wzmocnienia muszą iść w kierunku pomoc i napad. Jeszcze jedna rzecz - zawodnik który nie sprawdza się, nie rokuje powinien być z automatu wystawiany na listę transferową. W piłce liczy się to kto strzeli więcej bramek, za ładną grę nikt nie nagradza. Najlepsze drużyny potrafią grać brzydko, ale za to zdobywają główne trofea.
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018