Sport | Top | ZamośćDaniel Czubara21 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Hetman – Stal Kraśnik 3:0

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Zwycięstwem Hetmana zakończyła się konfrontacja wicelidera i lidera lubelskiej grupy IV ligi.

Poza tym, że było to spotkanie dwóch najlepszych drużyn IV ligi to smaczku dodawał fakt, że w ekipie gości występowali byli zawodnicy Hetmana – Anton Lutsyk i Filip Drozd.

Mecz nie zaczął się dla zamościan najlepiej. Już w 7′ kontuzji nabawił się filar defensywy drużyny, Przemysław Żmuda. Jego miejsce na boisku zajął Szymon Solecki. Chwilę potem nastąpił przełom.  Gola na 1:0 dla Hetmana zdobył Paweł Myśliwiecki po podaniu Piotra Stefańskiego. W 21′ i 39′ goście próbowali zaskoczyć Skrzypka, ale za pierwszym razem golkiper Hetmana był na posterunku, a za drugim piłka minęła bramkę. Po zmianie stron w 56′ Stal znowu próbowała szczęścia ale Skrzypek nie dał się zaskoczyć. W drugiej połowie Kędra osłabił swoją drużynę łapiąc drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

W 57′ rzut wolny wykonywał Rafał Kycko. Piłka trafiła do Przemysława Kanarka i Hetman prowadził już 2:0. Dwie minuty później powinno być 3:0 ale główkę Palucha obronił Ciołek.

W 66′ Stal grała już w dziewiątkę, bowiem drugą żółtą kartkę obejrzał Lutsyk i były zawodnik Hetmana musiał opuścić boisko.

Wynik meczu na 3:0 ustalił z rzutu karnego Kanarek.W polu karnym Stali sfaulowany został Nastałek. Kanarek okazał się pewnym egzekutorem „jedenastki”.

Hetman Zamość -Stal Kraśnik 2:0 (1:0)

Hetman: Skrzypek – Dudek, Żmuda (7’Solecki), Świech, Daszkiewicz – Kanarek, Kycko, Bednara (71′ Otręba), Stefański (87′ Kuśmierz) – Myśliwiecki (71′ Nastałek), Paluch.

Stal: Ciołek – Orzeł, Pietroń, Kędra, Matysiak (28′ Maj), Drozd, Król (81′ Leziak), Lutsyk, Skrzyński, Fornal, Gajewski. 

Bramki:

1:0 Myśliwiecki 9′

2:0 Kanarek 57′

3:0 Kanarek 90′

Żółte kartki: Paluch, Świech, Myśliwiecki, Solecki – Kędra (2), Lutsyk (2).

Czerwona kartka: Kędra 52′ (za drugą żółtą), Lutsyk 66′ (za drugą żółtą).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018