Sport | Top | ZamośćDaniel Czubara21 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Hetman – Stal Kraśnik 3:0

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Zwycięstwem Hetmana zakończyła się konfrontacja wicelidera i lidera lubelskiej grupy IV ligi.

Poza tym, że było to spotkanie dwóch najlepszych drużyn IV ligi to smaczku dodawał fakt, że w ekipie gości występowali byli zawodnicy Hetmana – Anton Lutsyk i Filip Drozd.

Mecz nie zaczął się dla zamościan najlepiej. Już w 7′ kontuzji nabawił się filar defensywy drużyny, Przemysław Żmuda. Jego miejsce na boisku zajął Szymon Solecki. Chwilę potem nastąpił przełom.  Gola na 1:0 dla Hetmana zdobył Paweł Myśliwiecki po podaniu Piotra Stefańskiego. W 21′ i 39′ goście próbowali zaskoczyć Skrzypka, ale za pierwszym razem golkiper Hetmana był na posterunku, a za drugim piłka minęła bramkę. Po zmianie stron w 56′ Stal znowu próbowała szczęścia ale Skrzypek nie dał się zaskoczyć. W drugiej połowie Kędra osłabił swoją drużynę łapiąc drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

W 57′ rzut wolny wykonywał Rafał Kycko. Piłka trafiła do Przemysława Kanarka i Hetman prowadził już 2:0. Dwie minuty później powinno być 3:0 ale główkę Palucha obronił Ciołek.

W 66′ Stal grała już w dziewiątkę, bowiem drugą żółtą kartkę obejrzał Lutsyk i były zawodnik Hetmana musiał opuścić boisko.

Wynik meczu na 3:0 ustalił z rzutu karnego Kanarek.W polu karnym Stali sfaulowany został Nastałek. Kanarek okazał się pewnym egzekutorem „jedenastki”.

Hetman Zamość -Stal Kraśnik 2:0 (1:0)

Hetman: Skrzypek – Dudek, Żmuda (7’Solecki), Świech, Daszkiewicz – Kanarek, Kycko, Bednara (71′ Otręba), Stefański (87′ Kuśmierz) – Myśliwiecki (71′ Nastałek), Paluch.

Stal: Ciołek – Orzeł, Pietroń, Kędra, Matysiak (28′ Maj), Drozd, Król (81′ Leziak), Lutsyk, Skrzyński, Fornal, Gajewski. 

Bramki:

1:0 Myśliwiecki 9′

2:0 Kanarek 57′

3:0 Kanarek 90′

Żółte kartki: Paluch, Świech, Myśliwiecki, Solecki – Kędra (2), Lutsyk (2).

Czerwona kartka: Kędra 52′ (za drugą żółtą), Lutsyk 66′ (za drugą żółtą).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Ehhhh" dnia 21 kwietnia 2018 o godzinie 18:02:56 napisał:
  Zdjęcie nie pochodzi z tego meczu.
  R E K L A M A
 • "gość" dnia 21 kwietnia 2018 o godzinie 18:38:04 napisał:
  sędzia popsuł mecz tymi kartkami,
 • "kibic" dnia 21 kwietnia 2018 o godzinie 19:05:12 napisał:
  Brawo Hetman, powoli odrabiamy, Stal słaba dzisiaj może jeszcze zgubią jakieś punkty.
 • "zenek" dnia 21 kwietnia 2018 o godzinie 19:33:09 napisał:
  A jak by wygrał 100 do 0 i tak to nic nie zmieni .
 • "kibic" dnia 21 kwietnia 2018 o godzinie 19:54:40 napisał:
  Boniek dziś fajnie pomagał na ławce,widać było że ławka żyła meczem, dobrze że klub znalazł dla Niego jakieś zajęcie bo chłopak ma rundę straconą, oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
 • "kjm" dnia 21 kwietnia 2018 o godzinie 20:53:18 napisał:
  piszę trochę z przekąsem...strategiczny majstersztyk, zwycięstwo 3:0 plus utorowanie drogi dla Łęcznej : dwóch zawodników z podstawowego składu Stali pauzuje za czerwone kartki, kolejni kontuzjowani- rączka w gipsie,boląca nóżka Króla...będzie ciekawie...
 • "." dnia 22 kwietnia 2018 o godzinie 19:09:32 napisał:
  Pierwsza albo druga liga w tym miejscu powinien być Hetman. Czwarta liga nie ma czym się zachwycać.
 • "Rosa" dnia 22 kwietnia 2018 o godzinie 21:59:58 napisał:
  400 tys im dac.parodia.
 • "mieszkaniec" dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 7:31:58 napisał:
  Powiem tak. Gratulacje, bo wiecznie nie ma co po Hetmanie jeździć ładne zwycięstwo, ale to IV liga czaicie IV liga, a dla wielu to sukces na miarę ekstraklasy ech.
 • "Kibol" dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 12:29:49 napisał:
  A wychowanków grało tylko dwuch reszta to Lublin oby tak dalej
  R E K L A M A
 • "Mieszczuch" dnia 25 kwietnia 2018 o godzinie 20:36:43 napisał:
  Wychowanków będzie grało tylu ilu się wychowa. Na razie szczytem marzeń zamojskiej młodzieży jest gra w Huczwie i Gryfie. No cóż taki mamy klimat.
 • "......" dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 19:30:26 napisał:
  Wychowankowie to grają tam gdzie się ich chce Mieszczuszku ....
 • "." dnia 26 kwietnia 2018 o godzinie 22:39:54 napisał:
  Po co szkolimy młodzież? Albo będą grać, albo rezygnujemy ze szkolenia. Powinien być parytet w podstawowym składzie 8 -miu wychowanków reszta to transfery - jednak z tymi transferami nie przesadzałbym - to jest czwarta liga. Ale mimo wszystko nawet i na tym poziomie dobra gra w Hetmanie promuje zawodnika.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
ak
Jeszcze trzeba wymienić mieszkańców S...
LOVE_ZMC
Jeśli sie myle to przepraszam i zwracam...
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat