R E K L A M A

Z I P

Sport | Top | ZamośćDaniel Czubara21 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Zamość: Hetman – Stal Kraśnik 3:0

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Zwycięstwem Hetmana zakończyła się konfrontacja wicelidera i lidera lubelskiej grupy IV ligi.

Poza tym, że było to spotkanie dwóch najlepszych drużyn IV ligi to smaczku dodawał fakt, że w ekipie gości występowali byli zawodnicy Hetmana – Anton Lutsyk i Filip Drozd.

Mecz nie zaczął się dla zamościan najlepiej. Już w 7′ kontuzji nabawił się filar defensywy drużyny, Przemysław Żmuda. Jego miejsce na boisku zajął Szymon Solecki. Chwilę potem nastąpił przełom.  Gola na 1:0 dla Hetmana zdobył Paweł Myśliwiecki po podaniu Piotra Stefańskiego. W 21′ i 39′ goście próbowali zaskoczyć Skrzypka, ale za pierwszym razem golkiper Hetmana był na posterunku, a za drugim piłka minęła bramkę. Po zmianie stron w 56′ Stal znowu próbowała szczęścia ale Skrzypek nie dał się zaskoczyć. W drugiej połowie Kędra osłabił swoją drużynę łapiąc drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

W 57′ rzut wolny wykonywał Rafał Kycko. Piłka trafiła do Przemysława Kanarka i Hetman prowadził już 2:0. Dwie minuty później powinno być 3:0 ale główkę Palucha obronił Ciołek.

W 66′ Stal grała już w dziewiątkę, bowiem drugą żółtą kartkę obejrzał Lutsyk i były zawodnik Hetmana musiał opuścić boisko.

Wynik meczu na 3:0 ustalił z rzutu karnego Kanarek.W polu karnym Stali sfaulowany został Nastałek. Kanarek okazał się pewnym egzekutorem “jedenastki”.

Hetman Zamość -Stal Kraśnik 2:0 (1:0)

Hetman: Skrzypek – Dudek, Żmuda (7’Solecki), Świech, Daszkiewicz – Kanarek, Kycko, Bednara (71′ Otręba), Stefański (87′ Kuśmierz) – Myśliwiecki (71′ Nastałek), Paluch.

Stal: Ciołek – Orzeł, Pietroń, Kędra, Matysiak (28′ Maj), Drozd, Król (81′ Leziak), Lutsyk, Skrzyński, Fornal, Gajewski. 

Bramki:

1:0 Myśliwiecki 9′

2:0 Kanarek 57′

3:0 Kanarek 90′

Żółte kartki: Paluch, Świech, Myśliwiecki, Solecki – Kędra (2), Lutsyk (2).

Czerwona kartka: Kędra 52′ (za drugą żółtą), Lutsyk 66′ (za drugą żółtą).

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny