R E K L A M A

Z I P

Sport | Top | ZamośćDaniel Czubara21 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Hetman – Stal Kraśnik 3:0

Fot. Daniel Czubara

Zwycięstwem Hetmana zakończyła się konfrontacja wicelidera i lidera lubelskiej grupy IV ligi.

Poza tym, że było to spotkanie dwóch najlepszych drużyn IV ligi to smaczku dodawał fakt, że w ekipie gości występowali byli zawodnicy Hetmana – Anton Lutsyk i Filip Drozd.

Mecz nie zaczął się dla zamościan najlepiej. Już w 7′ kontuzji nabawił się filar defensywy drużyny, Przemysław Żmuda. Jego miejsce na boisku zajął Szymon Solecki. Chwilę potem nastąpił przełom.  Gola na 1:0 dla Hetmana zdobył Paweł Myśliwiecki po podaniu Piotra Stefańskiego. W 21′ i 39′ goście próbowali zaskoczyć Skrzypka, ale za pierwszym razem golkiper Hetmana był na posterunku, a za drugim piłka minęła bramkę. Po zmianie stron w 56′ Stal znowu próbowała szczęścia ale Skrzypek nie dał się zaskoczyć. W drugiej połowie Kędra osłabił swoją drużynę łapiąc drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

W 57′ rzut wolny wykonywał Rafał Kycko. Piłka trafiła do Przemysława Kanarka i Hetman prowadził już 2:0. Dwie minuty później powinno być 3:0 ale główkę Palucha obronił Ciołek.

W 66′ Stal grała już w dziewiątkę, bowiem drugą żółtą kartkę obejrzał Lutsyk i były zawodnik Hetmana musiał opuścić boisko.

Wynik meczu na 3:0 ustalił z rzutu karnego Kanarek.W polu karnym Stali sfaulowany został Nastałek. Kanarek okazał się pewnym egzekutorem “jedenastki”.

Hetman Zamość -Stal Kraśnik 2:0 (1:0)

Hetman: Skrzypek – Dudek, Żmuda (7’Solecki), Świech, Daszkiewicz – Kanarek, Kycko, Bednara (71′ Otręba), Stefański (87′ Kuśmierz) – Myśliwiecki (71′ Nastałek), Paluch.

Stal: Ciołek – Orzeł, Pietroń, Kędra, Matysiak (28′ Maj), Drozd, Król (81′ Leziak), Lutsyk, Skrzyński, Fornal, Gajewski. 

Bramki:

1:0 Myśliwiecki 9′

2:0 Kanarek 57′

3:0 Kanarek 90′

Żółte kartki: Paluch, Świech, Myśliwiecki, Solecki – Kędra (2), Lutsyk (2).

Czerwona kartka: Kędra 52′ (za drugą żółtą), Lutsyk 66′ (za drugą żółtą).

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny