R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara5 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Hetman – Roztocze Szczebrzeszyn 3:2

Fot. Daniel Czubara

Hetman okazał się górą w derbowym pojedynku z Roztoczem. Kibice na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi obejrzeli aż pięć bramek.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 9′ Paluch dał Hetmanowi prowadzenie. Asystę przy tym golu zaliczył występujący w tym meczu w roli kapitana Kycko. W 25′ Hetman powinien prowadzić już wyżej. Paluch obrócił się z obrońcą na plecach i strzelił wprost w bramkarza. Roztocze broniło się przed Hetmanem nogami i rękami, za co Zwolak zobaczył żółty kartonik. Goście próbowali też kontrataków, ale bezskutecznie. 

Po zmianie stron w polu karnym Roztocza sfaulowany został Stefański. Do “jedenastki” podszedł Solecki i podwyższył wynik na 2:0 dla Hetmana. W drużynie gości w II połowie pojawił się doskonale znany w Zamościu Kaznokha. Już w 61′ Roztocze mogło strzelić kontaktowego gola ale Hetmana uratował Skrzypek. Roztocze zdobyło bramkę w 70′ po rzucie rożnym. Piłkę do siatki wpakował Kaznokha. 

W 84′ Hetman wygrywał już 3:1. Po podaniu Michała Palucha bramkę zdobył młody Patryk Miedźwiedź, który wszedł na boisko w II połowie. Był to jego pierwszy gol w drużynie seniorów. W końcówce spotkania błysnął inny zawodnik doskonale znany w Zamościu, były piłkarz Hetmana. Występujący w tym meczu w barwach Roztocza Szczebrzeszyn Sviatoslav Lavruk pokonał Skrzypka. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Hetmana.

 

Hetman Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn 3:2 (1:0)

Hetman: Skrzypek – Otręba, Dudek, Świech, Daszkiewicz- Nastałek (46′ Kuśmierz), Solecki, Kycko, Bednara (73′ Miedźwiedź), Stefański (88′ Daszek) – Paluch.

Roztocze: Hadło- Szatała, Strenciwilk, Kornas (87′ W. Mazur), Gałka (63′ Wróbel), Lavruk, Wajdyk (81′ Tomaszewski), Zwolak (56′ Kaznokha), Bubiłek, Klimkiewicz, B. Mazur.

Bramki:

1:0 Paluch 9′

2:0 Solecki 48′ – karny

2:1 Kaznokha 70′

3:1 Miedźwiedź 84′

3:2 Lavruk 90′

Żółte kartki: Świech – Zwolak

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Piotr" dnia 5 maja 2018 o godzinie 17:59:30 napisał:
  Redaktorze, dlaczego nigdy nie można na Roztoczu obejrzeć zdjeć z drugiej połowy meczu?
  R E K L A M A
  • "x" dnia 5 maja 2018 o godzinie 18:45:20 napisał:
   Redaktor chyba musi zdążyć obrobić zdjęcia i napisać relację aby szybką ją zamieścić tuż po zakończeniu spotkania.
 • "Hm" dnia 5 maja 2018 o godzinie 18:16:24 napisał:
  Dzisiaj Hetman słabiutko. Momentami dostosował się do beznadziejnego Roztocza.
 • "Piotr" dnia 5 maja 2018 o godzinie 18:51:23 napisał:
  To jak robi relacje z całego meczu skoro nie był na drugiej połowie?
  • "x" dnia 5 maja 2018 o godzinie 18:57:21 napisał:
   Może ma na stadionie jakiegoś umyślnego na telefonie co mu zdaje relację :)
 • "kibic" dnia 5 maja 2018 o godzinie 18:53:13 napisał:
  Bez Żmudy, Kanarka i Myśliwieckiego nie najlepiej to wyglądało, najlepszy dzisiaj był Kycko (szkoda że setkę zmarnował miałby bramkę w nagrodę za dobrą grę). Cieszy bramka Miedźwiedzia ma talent będą z Niego ludzie i te salta po brameczce - miodzio.
 • "Irek" dnia 5 maja 2018 o godzinie 19:05:51 napisał:
  A gdzie zdjęcia z salta Miedźwiedzia? Panie redaktorze? Nikt tak nie skacze w III lidze po strzelonej bramce. Proszę o dołączenie.
 • "kjm" dnia 5 maja 2018 o godzinie 21:08:01 napisał:
  cytat z tekstu W 9′ Paluch dał Hetmanowi na prowadzenie,...panie redaktorze po kakiemu eto...ni po polskiemu

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny