Sport | ZamośćDaniel Czubara5 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Hetman – Roztocze Szczebrzeszyn 3:2

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Hetman okazał się górą w derbowym pojedynku z Roztoczem. Kibice na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi obejrzeli aż pięć bramek.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 9′ Paluch dał Hetmanowi prowadzenie. Asystę przy tym golu zaliczył występujący w tym meczu w roli kapitana Kycko. W 25′ Hetman powinien prowadzić już wyżej. Paluch obrócił się z obrońcą na plecach i strzelił wprost w bramkarza. Roztocze broniło się przed Hetmanem nogami i rękami, za co Zwolak zobaczył żółty kartonik. Goście próbowali też kontrataków, ale bezskutecznie. 

Po zmianie stron w polu karnym Roztocza sfaulowany został Stefański. Do „jedenastki” podszedł Solecki i podwyższył wynik na 2:0 dla Hetmana. W drużynie gości w II połowie pojawił się doskonale znany w Zamościu Kaznokha. Już w 61′ Roztocze mogło strzelić kontaktowego gola ale Hetmana uratował Skrzypek. Roztocze zdobyło bramkę w 70′ po rzucie rożnym. Piłkę do siatki wpakował Kaznokha. 

W 84′ Hetman wygrywał już 3:1. Po podaniu Michała Palucha bramkę zdobył młody Patryk Miedźwiedź, który wszedł na boisko w II połowie. Był to jego pierwszy gol w drużynie seniorów. W końcówce spotkania błysnął inny zawodnik doskonale znany w Zamościu, były piłkarz Hetmana. Występujący w tym meczu w barwach Roztocza Szczebrzeszyn Sviatoslav Lavruk pokonał Skrzypka. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Hetmana.

 

Hetman Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn 3:2 (1:0)

Hetman: Skrzypek – Otręba, Dudek, Świech, Daszkiewicz- Nastałek (46′ Kuśmierz), Solecki, Kycko, Bednara (73′ Miedźwiedź), Stefański (88′ Daszek) – Paluch.

Roztocze: Hadło- Szatała, Strenciwilk, Kornas (87′ W. Mazur), Gałka (63′ Wróbel), Lavruk, Wajdyk (81′ Tomaszewski), Zwolak (56′ Kaznokha), Bubiłek, Klimkiewicz, B. Mazur.

Bramki:

1:0 Paluch 9′

2:0 Solecki 48′ – karny

2:1 Kaznokha 70′

3:1 Miedźwiedź 84′

3:2 Lavruk 90′

Żółte kartki: Świech – Zwolak

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018