Sport | Zamośćtekst nadesłany27 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Hetman rozgromił Gryfa

W drugim sparingu podczas zimowego okresu przygotowawczego Hetman wygrał z Gryfem Gmina Zamość 6:0. Dwa trafienia zanotował Mateusz Olszak, a po jednej bramce dołożyli Dawid Skoczylas, Rafał Kycko, Rafał Turczyn i Zawodnik Testowany.

Pierwsza bramka dla Biało-Zielono-Czerwonych padła tuż po kwadransie gry. W narożniku piłkę wywalczył Kycko, podał do Skoczylasa, który popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem do Olszaka. 26-letni napastnik z siedmiu metrów głową wpakował piłkę do bramki. W 21. minucie po zagraniu Słotwińskiego Zawodnik Testowany trafił na 2:0. Pracowitym zawodnikiem w środku pola był dziś Rafał Kycko, który po raz kolejny wywalczył piłkę, zagrał do Skoczylasa, ten oddał strzał, a piłka po rękach bramkarza znalazła się w siatce. Jeszcze w pierwszej połowie swoje trafienie dołożył Kycko. Drugą asystę w meczu zanotował Słotwiński.

Po przerwie trafienia zanotowali Turczyn i Olszak. Przy bramce na 6:0 świetną akcję przeprowadził junior, Jan Mróz, który wrzucił piłkę do napastnika, a ten strzałem z woleja ustalił wynik spotkania. W drugiej połowie na boisku pojawiło się dwóch zawodników z drużyny juniorów młodszych, Łukasz Pokrywka oraz wspomniany Jan Mróz (obaj rocznik 2003).

Hetman Zamość – Gryf Gmina Zamość 6:0 (4:0)
16′ Olszak,
21′ Testowany
24′ Skoczylas
37′ Kycko
71′ Turczyn
73′ Olszak

Hetman: Testowany (46′ Kowalczyk) – Omański (55′ Mróz), Dudek, Kanarek (75′ Woźniak), Słotwiński – Kycko (63′ Testowany), Skoczylas (46′ Pupeć), Barnor (63′ Cymerman), Testowany (24′ Turczyn), Testowany (76′ Pokrywka), Olszak (75′ Jakubowski).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "mieszkaniec" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 20:51:34 napisał:
  aha super mega sukces. Może roztocze byście zaczęli coś pisać o innych dyscyplinach co są wiecznie pomijane na rzecz Hetmana. Sport w regionie to nie tylko piłka nożna
  R E K L A M A
  • "Kibic" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 21:23:07 napisał:
   Drogi "mieszkańcu"! Komentarze piszemy w j. polskim. Dialekt biłgorajski nie wszyscy rozumieją.
  • "z" dnia 1 lutego 2019 o godzinie 19:26:24 napisał:
   Otóż mylisz się. Ludzie chcą czytać o piłce nożnej. Resztą nikogo w zasadzie nie interesuje. Jedynie jeszcze piłka ręczna.
 • "mieszkaniec" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 21:50:48 napisał:
  Drogi ,,Kibicu" jak nie rozumiesz co jest napisane w j. polskim to już twój problem. Z resztą odnoś się do tematu. Zawsze tak jest, że osoba która nie wie co ma powiedzieć schodzi na inny temat. Kibicuj sobie dalej ja z chęcią bym poczytał więcej np: o karate czy o Agrosie, a nie o 5-ligowych partaczach którzy dostają kasę nie ważne czy wygrają czy przegrają. Porażka
  • "Marian" dnia 1 lutego 2019 o godzinie 19:38:00 napisał:
   Agros??? A co?? Kto o tym w Polsce słyszał. A dotuje się co roku jakby miał kilku Mistrzów Świata czy Europa. I jeszcze stadion lekkoatletyczny za kilkadziesiąt milionów!!!! Dla kogo?? Kawałek tartanu by wystarczył.
 • "Kibic" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 22:23:04 napisał:
  Napisz coś jeszcze. Nawet fajnie się to czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamość to nie...
E, Rafał! Jak już chwalisz się że wi...
as 8 minut temu
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm... 20 minut temu
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki 29 minut temu
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
Zamoyski 32 minuty temu
'ted'... pomyliłeś strony... miałeś ...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018