Sport | Zamośćtekst nadesłany27 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Hetman rozgromił Gryfa

R E K L A M A    B O A R D

W drugim sparingu podczas zimowego okresu przygotowawczego Hetman wygrał z Gryfem Gmina Zamość 6:0. Dwa trafienia zanotował Mateusz Olszak, a po jednej bramce dołożyli Dawid Skoczylas, Rafał Kycko, Rafał Turczyn i Zawodnik Testowany.

Pierwsza bramka dla Biało-Zielono-Czerwonych padła tuż po kwadransie gry. W narożniku piłkę wywalczył Kycko, podał do Skoczylasa, który popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem do Olszaka. 26-letni napastnik z siedmiu metrów głową wpakował piłkę do bramki. W 21. minucie po zagraniu Słotwińskiego Zawodnik Testowany trafił na 2:0. Pracowitym zawodnikiem w środku pola był dziś Rafał Kycko, który po raz kolejny wywalczył piłkę, zagrał do Skoczylasa, ten oddał strzał, a piłka po rękach bramkarza znalazła się w siatce. Jeszcze w pierwszej połowie swoje trafienie dołożył Kycko. Drugą asystę w meczu zanotował Słotwiński.

Po przerwie trafienia zanotowali Turczyn i Olszak. Przy bramce na 6:0 świetną akcję przeprowadził junior, Jan Mróz, który wrzucił piłkę do napastnika, a ten strzałem z woleja ustalił wynik spotkania. W drugiej połowie na boisku pojawiło się dwóch zawodników z drużyny juniorów młodszych, Łukasz Pokrywka oraz wspomniany Jan Mróz (obaj rocznik 2003).

Hetman Zamość – Gryf Gmina Zamość 6:0 (4:0)
16′ Olszak,
21′ Testowany
24′ Skoczylas
37′ Kycko
71′ Turczyn
73′ Olszak

Hetman: Testowany (46′ Kowalczyk) – Omański (55′ Mróz), Dudek, Kanarek (75′ Woźniak), Słotwiński – Kycko (63′ Testowany), Skoczylas (46′ Pupeć), Barnor (63′ Cymerman), Testowany (24′ Turczyn), Testowany (76′ Pokrywka), Olszak (75′ Jakubowski).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "mieszkaniec" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 20:51:34 napisał:
  aha super mega sukces. Może roztocze byście zaczęli coś pisać o innych dyscyplinach co są wiecznie pomijane na rzecz Hetmana. Sport w regionie to nie tylko piłka nożna
  R E K L A M A
  • "Kibic" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 21:23:07 napisał:
   Drogi "mieszkańcu"! Komentarze piszemy w j. polskim. Dialekt biłgorajski nie wszyscy rozumieją.
  • "z" dnia 1 lutego 2019 o godzinie 19:26:24 napisał:
   Otóż mylisz się. Ludzie chcą czytać o piłce nożnej. Resztą nikogo w zasadzie nie interesuje. Jedynie jeszcze piłka ręczna.
 • "mieszkaniec" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 21:50:48 napisał:
  Drogi ,,Kibicu" jak nie rozumiesz co jest napisane w j. polskim to już twój problem. Z resztą odnoś się do tematu. Zawsze tak jest, że osoba która nie wie co ma powiedzieć schodzi na inny temat. Kibicuj sobie dalej ja z chęcią bym poczytał więcej np: o karate czy o Agrosie, a nie o 5-ligowych partaczach którzy dostają kasę nie ważne czy wygrają czy przegrają. Porażka
  • "Marian" dnia 1 lutego 2019 o godzinie 19:38:00 napisał:
   Agros??? A co?? Kto o tym w Polsce słyszał. A dotuje się co roku jakby miał kilku Mistrzów Świata czy Europa. I jeszcze stadion lekkoatletyczny za kilkadziesiąt milionów!!!! Dla kogo?? Kawałek tartanu by wystarczył.
 • "Kibic" dnia 27 stycznia 2019 o godzinie 22:23:04 napisał:
  Napisz coś jeszcze. Nawet fajnie się to czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018