R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany4 listopada 2017 FACEBOOK | 4297 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 27 komentarzy ()

Zamość: Hetman rozczarował

R E K L A M A    B O A R D

Nie tak wyobrażali sobie sobotnie spotkanie zgromadzeni kibice na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi. Hetman po bardzo słabym meczu i bez podjęcia walki przegrał mecz z Lublinianką 0:1. Ten wynik jest najmniejszym wymiarem kary.

Podopieczni Jacka Ziarkowskiego przegrali spotkanie ligowe z zajmującą piątą lokatę Lublinianką. Mecz w wykonaniu naszego zespołu był bardzo słaby. Lublinianka potrafiła stwarzać sobie groźne sytuacje i kontrolować przebieg spotkania. Na prowadzenie, tuż przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę wyprowadził zespół z Lublina Dawid Skoczylas. Rzut rożny dla naszego rywala, nieporozumienie defensorów i piłka bez żadnego problemu wpada do naszej siatki. Zamościanie próbowali odrobić stratę i doprowadzić do wyrównania jednak byli nieskuteczni. Swoich okazji nie wykorzystali między innymi Michał Paluch czy Damian Kupisz.

Hetman Zamość – Lublinianka 0:1 (0:1)
1:0 Dawid Skoczylas 45’

Żółte kartki: Dawid Daszkiewicz, Michał Paluch, Damian Kupisz – Norbert Pioś, Damian Kuzioła, Krystian Krupa.

Hetman: Skrzypek – Otręba (46’ Gąska), Żmuda, Kanarek, Luterek (66’ Daszkiewicz), Kupisz (46’ Stefański), Bednara (46’ Baran), Kycko, Solecki (76’ Lavruk), Turczyn, Paluch.

Lublinianka: Krupa – Dzyr, Ptaszyński, Myszka, Pioś (74’ Stępień), Kuzioła (64’ Kośka), Bogusz, Skoczylas, Milcz, Sobiech, Bielak (83’ Baran).

Sędziował: Jacek Paskudzki (Lublin)

Poniżej wypowiedź trenera

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "..." dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:58:06 napisał:
  Dopiero jak w IV lidze zostaną Różanka, Ryki, Żmudź, Szczebrzeszyn itp to "Hetman" objawi swoją wielkość i awansuje .... teraz im się nie chce hahahh
  18
  0
  R E K L A M A
 • "Marek" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:59:20 napisał:
  Nie lódźmy się już awansu NIE będzie, bo nawet Źiaro tu nic nie zrobi?! Ech...
  10
  2
 • "z_boku" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 19:25:27 napisał:
  Ciekawi mnie czy sternicy piłki kopanej w Zamościu mają jakiś plan na przyszłość? Wygląda raczej że nasi specjaliści od sukcesu jak mantrę powtarzają zbiór pobożnych życzeń, z werbalną kopulacją o awansie na czele. Mecz piłkarski to jest towar który trzeba sprzedać, a jak to zrobić jeżeli jakość produktu uwłacza inteligencji potencjalnego klienta? Nie wierzę że w Zamościu nie idzie zebrać kilkunastu chłopaków potrafiących grać w piłkę i którzy będą walczyć do upadłego. Nie wierzę że kolejny trener uzdrowi sytuację, tutaj trzeba zmian na samym szczycie.
  19
  0
 • "Alex" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:07:20 napisał:
  Runda jesienna pokazała, że transfery letnie były po prostu słabe, z nowych nabytków tylko Stefański miał przebłyski dobrej gry reszta bardzo przeciętnie.
  16
  0
 • "ktoś" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:24:29 napisał:
  Sezon jest stracony dlatego też trzeba zima popracować nad transferami, w rundzie wiosennej zgrywać drużynę, w lecie transfery tylko kosmetyczne i jesienią jedziemy wiosennym zespołem zgranym i wypróbowanym wiosną.
  9
  1
 • "Jaro" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:30:12 napisał:
  Mam pomysł na awans. W zimowym okienku trzeba wykupić co lepszych zawodników ze Stali Kraśnik i wiosną spokojnie ich dogonimy.
  9
  1
 • "GH" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:38:37 napisał:
  Ty wiesz wszystko najlepiej. Więc najlepiej będzie jak sam wyjdziesz na boisko. Pokaż miszczu i nie stój z_boku
  0
  18
 • "Doles" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:51:46 napisał:
  Dziady!!! oddajcie do Miasta 400 tys zlotych.
  8
  1
 • "He he" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 21:06:03 napisał:
  Może zamiast piłkarzyków trzeba zmienić tu sterników? :)
  9
  1
 • "Anonim" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 21:40:34 napisał:
  Nie wiem o co chodziło dziś kopaczom, albo za długo stali na cmentarzach w środę i byli zmęczeni,albo im nie płacą, albo trener im nie pasi, albo popili albo złapali lenia i dzisiaj im się po prostu nie chciało albo są za słabi na tą ligę jakaś przyczyna musi być tak żenującego występu i braku jakiegokolwiek zaangażowania i woli walki w dzisiejszym meczu.
  11
  0
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 22:32:24 napisał:
  Z tym budżetem Hetman powinien grać w 2 lidze.
  5
  1
 • "Thomas" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 22:36:28 napisał:
  Poza tym mówienie sezon stracony - ten sezon nie będzie stracony bez względu na wynik - o ile nikt nie odrobi lekcji odpowiednio wcześniej. Myśląc o następnym sezonie, trzeba działać teraz. Wnioski trzeba wyciągnąć wcześniej, tak aby nie budować na nowo drużyny w trakcie sezonu, a przed nim.
  3
  3
 • "rado" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 0:57:16 napisał:
  I jeszcze jedna prezentacja na starówce z prezydentem. Koniecznie i będzie dobrze- no i jeszcze 400 tys. i ok
  11
  0
 • "Żel" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 0:59:43 napisał:
  Hetman nie rozczarował,a potwierdził bardzo słabą dyspozycję.
  14
  0
 • "Żel" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 1:02:19 napisał:
  Kury nie nauczy się latać!!!
  8
  0
 • "ja" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 14:40:44 napisał:
  Ech co to się dzieje w tej fundacji? Seniorzy zawodzą na całej linii już 11 punktów straty do lidera, juniorzy dramat 14 meczów tylko 3 zwycięstwa i 11 porażek, na zakończenie fatalnej rundy 0:7 u siebie z Motorem. Czy ktoś może odpowiedzieć kto jest winny takiemu stanu rzeczy? Czy to nie dyrektor sportowy powinien w pierwszej kolejności zostać rozliczony?
  12
  1
 • "Hm" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 16:24:18 napisał:
  Chwała panom prezesom za reaktywację ale juz czas odejść.Nie ma żadnego pomysłu na zespół.Jeszcze ten cały dyrektor co sprowadza niewypały typu Drozd a teraz Troshupa.Marnowanie pieniędzy miejskich i sądze.ze pan Kapka tez rzuci to w pi..u.Wsydu nie macie grajki??Za brak ambicji kary finansowe i won z Zamościa.
  7
  1
 • "Persona non grata" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 17:58:45 napisał:
  Panie "ja" - niestety szkolenie młodzieży w Zamościu wygląda jak wygląda, więc nie należy zrzucać winy wyłącznie na zarząd w kwestii juniorów starszych. Fundacja nie ma własnych grup młodzieżowych. Niestety za zespół seniorów odpowiadają panowie Kędrak i Welcz. Mam nadzieję, że z zespołem pożegnają się niektórzy starsi zawodnicy. Przeze wszystkim beznadziejny Solecki. Od niego zacząć.
  10
  0
 • "gosc" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 18:05:56 napisał:
  co ty piszesz, za grupę juniorów także odpowiadają Panowie w białych kołnierzykach w tym trener grupy!!!
  5
  1
 • "Anonim" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 2:01:25 napisał:
  Rybkę odrzucili w lecie na testach a to teraz najlepszy strzelec ligi
  8
  0
  R E K L A M A
 • "lech" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 8:22:37 napisał:
  może w końcu warto się zastanowić jaki jest sens pompowania pieniędzy z miejskich spółek w drużynę, która nie ma honoru, ambicji ani chęci do walki, może w końcu te pieniądze trafią do ciężko pracującej w piątek i świątek załogi,
  9
  4
 • "olek" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 8:44:10 napisał:
  Dyrektor tzw. "sportowy" bawił się w wielkiego managera....naoglądał się filmów. Szkoda, że nawciskał durnot do głów paru osobom. W pierwszej kolejności powinno się podziękować jemu za współpracę. Dwa lata "pracy" i dno. Przez cały czas zrzucanie winy na zawodników i na trenerów. Chłopaki grają po wioskach, a wolą płacić jakimś pastuchom nie małe pieniądze. Naściągał "ligowców", to ma. Koniec z tym jego "tanim" lansowaniem. Na pewno z jego dorobkiem i doświadczeniem, czeka na niego już jakiś klub z wyższej ligi. Miączyn nie czeka. Niech buduje markę gdziekolwiek, tylko nie w Zamościu. Pośmiewiskiem jesteśmy już. Skończcie z tym kolesiostwem!
  12
  2
 • "wieśniak" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 18:05:45 napisał:
  Zrozumcie..... nie wina trenerów, nie wina piłkarzy nie wina działaczy nie wina sponsorów tylko atmosfery i klimatu wokół piłki jaki stworzył w naszym mieście niejaki były prezesina - agitator własnych niedomagań - twórca hejtu na wszystkich - ojciec sukcesu zamojskiego fut"w""p"olu - a do tego wulgarny cha.. i jeszcze parę innych słów....- mega wszechwiedzący "he he" - sryś. Teraz czasu potrzeba na odbudowanie tego co było, a zostało zniszczone.
  1
  6
 • "Czarek to ja" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 20:04:52 napisał:
  Czy to prawda ze zarząd rozgląda sie za nowym trenerem?
  1
  1
 • "ligowiec" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 20:07:17 napisał:
  Na miejscu zarządu zacząłbym powoli przepraszać się z wychowankami, którzy odeszli... bo jak Kapka się wycofa to wątpię, by ktoś przyjezdny chciał zostać w klubie,a na dzień dzisiejszy swoich zawodników zostało niewielu...
  5
  0
 • "tomek" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 22:24:29 napisał:
  Podobno w Lipsku jest niezły trener i ma na imię Waldemar. Może on do sztabu? Expert od długich prostopadłych piłek.
  1
  0
 • "wieśniak" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 22:31:22 napisał:
  ligowiec - dobrze prawisz. Problem w tym, że w tym mieście zgnoją każdego a tym samym i piłkarzy bogu ducha winnych. Lepiej trzymać się z dala dopóki wokół są kolesie słynnego he he.
  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
wyborca 12 minut temu
Na 100% najdroższa drużyna w tej klasi...
jasność 39 minut temu
Panie Zwolak teraz macie już jasnośc ...
widz 47 minut temu
a ten facet łysy, chyba radny to co tak...
K. 48 minut temu
Następna stara wiadomość. Portale lub...
z_boku 49 minut temu
Niech się szanowny "redachtor" zdecyduj...
kasa 50 minut temu
Nie wiem czy dobrze szukałem, ale coś ...
Ewqa
Ale mało ludzi. Dlaczego prawie nikt ni...
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
K.
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny