R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany4 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 27 komentarzy

Zamość: Hetman rozczarował

Nie tak wyobrażali sobie sobotnie spotkanie zgromadzeni kibice na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi. Hetman po bardzo słabym meczu i bez podjęcia walki przegrał mecz z Lublinianką 0:1. Ten wynik jest najmniejszym wymiarem kary.

Podopieczni Jacka Ziarkowskiego przegrali spotkanie ligowe z zajmującą piątą lokatę Lublinianką. Mecz w wykonaniu naszego zespołu był bardzo słaby. Lublinianka potrafiła stwarzać sobie groźne sytuacje i kontrolować przebieg spotkania. Na prowadzenie, tuż przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę wyprowadził zespół z Lublina Dawid Skoczylas. Rzut rożny dla naszego rywala, nieporozumienie defensorów i piłka bez żadnego problemu wpada do naszej siatki. Zamościanie próbowali odrobić stratę i doprowadzić do wyrównania jednak byli nieskuteczni. Swoich okazji nie wykorzystali między innymi Michał Paluch czy Damian Kupisz.

Hetman Zamość – Lublinianka 0:1 (0:1)
1:0 Dawid Skoczylas 45’

Żółte kartki: Dawid Daszkiewicz, Michał Paluch, Damian Kupisz – Norbert Pioś, Damian Kuzioła, Krystian Krupa.

Hetman: Skrzypek – Otręba (46’ Gąska), Żmuda, Kanarek, Luterek (66’ Daszkiewicz), Kupisz (46’ Stefański), Bednara (46’ Baran), Kycko, Solecki (76’ Lavruk), Turczyn, Paluch.

Lublinianka: Krupa – Dzyr, Ptaszyński, Myszka, Pioś (74’ Stępień), Kuzioła (64’ Kośka), Bogusz, Skoczylas, Milcz, Sobiech, Bielak (83’ Baran).

Sędziował: Jacek Paskudzki (Lublin)

Poniżej wypowiedź trenera

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "..." dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:58:06 napisał:
  Dopiero jak w IV lidze zostaną Różanka, Ryki, Żmudź, Szczebrzeszyn itp to "Hetman" objawi swoją wielkość i awansuje .... teraz im się nie chce hahahh
  R E K L A M A
 • "Marek" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:59:20 napisał:
  Nie lódźmy się już awansu NIE będzie, bo nawet Źiaro tu nic nie zrobi?! Ech...
 • "z_boku" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 19:25:27 napisał:
  Ciekawi mnie czy sternicy piłki kopanej w Zamościu mają jakiś plan na przyszłość? Wygląda raczej że nasi specjaliści od sukcesu jak mantrę powtarzają zbiór pobożnych życzeń, z werbalną kopulacją o awansie na czele. Mecz piłkarski to jest towar który trzeba sprzedać, a jak to zrobić jeżeli jakość produktu uwłacza inteligencji potencjalnego klienta? Nie wierzę że w Zamościu nie idzie zebrać kilkunastu chłopaków potrafiących grać w piłkę i którzy będą walczyć do upadłego. Nie wierzę że kolejny trener uzdrowi sytuację, tutaj trzeba zmian na samym szczycie.
 • "Alex" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:07:20 napisał:
  Runda jesienna pokazała, że transfery letnie były po prostu słabe, z nowych nabytków tylko Stefański miał przebłyski dobrej gry reszta bardzo przeciętnie.
 • "ktoś" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:24:29 napisał:
  Sezon jest stracony dlatego też trzeba zima popracować nad transferami, w rundzie wiosennej zgrywać drużynę, w lecie transfery tylko kosmetyczne i jesienią jedziemy wiosennym zespołem zgranym i wypróbowanym wiosną.
 • "Jaro" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:30:12 napisał:
  Mam pomysł na awans. W zimowym okienku trzeba wykupić co lepszych zawodników ze Stali Kraśnik i wiosną spokojnie ich dogonimy.
 • "GH" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:38:37 napisał:
  Ty wiesz wszystko najlepiej. Więc najlepiej będzie jak sam wyjdziesz na boisko. Pokaż miszczu i nie stój z_boku
 • "Doles" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 20:51:46 napisał:
  Dziady!!! oddajcie do Miasta 400 tys zlotych.
 • "He he" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 21:06:03 napisał:
  Może zamiast piłkarzyków trzeba zmienić tu sterników? :)
 • "Anonim" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 21:40:34 napisał:
  Nie wiem o co chodziło dziś kopaczom, albo za długo stali na cmentarzach w środę i byli zmęczeni,albo im nie płacą, albo trener im nie pasi, albo popili albo złapali lenia i dzisiaj im się po prostu nie chciało albo są za słabi na tą ligę jakaś przyczyna musi być tak żenującego występu i braku jakiegokolwiek zaangażowania i woli walki w dzisiejszym meczu.
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 22:32:24 napisał:
  Z tym budżetem Hetman powinien grać w 2 lidze.
 • "Thomas" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 22:36:28 napisał:
  Poza tym mówienie sezon stracony - ten sezon nie będzie stracony bez względu na wynik - o ile nikt nie odrobi lekcji odpowiednio wcześniej. Myśląc o następnym sezonie, trzeba działać teraz. Wnioski trzeba wyciągnąć wcześniej, tak aby nie budować na nowo drużyny w trakcie sezonu, a przed nim.
 • "rado" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 0:57:16 napisał:
  I jeszcze jedna prezentacja na starówce z prezydentem. Koniecznie i będzie dobrze- no i jeszcze 400 tys. i ok
 • "Żel" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 0:59:43 napisał:
  Hetman nie rozczarował,a potwierdził bardzo słabą dyspozycję.
 • "Żel" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 1:02:19 napisał:
  Kury nie nauczy się latać!!!
 • "ja" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 14:40:44 napisał:
  Ech co to się dzieje w tej fundacji? Seniorzy zawodzą na całej linii już 11 punktów straty do lidera, juniorzy dramat 14 meczów tylko 3 zwycięstwa i 11 porażek, na zakończenie fatalnej rundy 0:7 u siebie z Motorem. Czy ktoś może odpowiedzieć kto jest winny takiemu stanu rzeczy? Czy to nie dyrektor sportowy powinien w pierwszej kolejności zostać rozliczony?
 • "Hm" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 16:24:18 napisał:
  Chwała panom prezesom za reaktywację ale juz czas odejść.Nie ma żadnego pomysłu na zespół.Jeszcze ten cały dyrektor co sprowadza niewypały typu Drozd a teraz Troshupa.Marnowanie pieniędzy miejskich i sądze.ze pan Kapka tez rzuci to w pi..u.Wsydu nie macie grajki??Za brak ambicji kary finansowe i won z Zamościa.
 • "Persona non grata" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 17:58:45 napisał:
  Panie "ja" - niestety szkolenie młodzieży w Zamościu wygląda jak wygląda, więc nie należy zrzucać winy wyłącznie na zarząd w kwestii juniorów starszych. Fundacja nie ma własnych grup młodzieżowych. Niestety za zespół seniorów odpowiadają panowie Kędrak i Welcz. Mam nadzieję, że z zespołem pożegnają się niektórzy starsi zawodnicy. Przeze wszystkim beznadziejny Solecki. Od niego zacząć.
 • "gosc" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 18:05:56 napisał:
  co ty piszesz, za grupę juniorów także odpowiadają Panowie w białych kołnierzykach w tym trener grupy!!!
 • "Anonim" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 2:01:25 napisał:
  Rybkę odrzucili w lecie na testach a to teraz najlepszy strzelec ligi
  R E K L A M A
 • "lech" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 8:22:37 napisał:
  może w końcu warto się zastanowić jaki jest sens pompowania pieniędzy z miejskich spółek w drużynę, która nie ma honoru, ambicji ani chęci do walki, może w końcu te pieniądze trafią do ciężko pracującej w piątek i świątek załogi,
 • "olek" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 8:44:10 napisał:
  Dyrektor tzw. "sportowy" bawił się w wielkiego managera....naoglądał się filmów. Szkoda, że nawciskał durnot do głów paru osobom. W pierwszej kolejności powinno się podziękować jemu za współpracę. Dwa lata "pracy" i dno. Przez cały czas zrzucanie winy na zawodników i na trenerów. Chłopaki grają po wioskach, a wolą płacić jakimś pastuchom nie małe pieniądze. Naściągał "ligowców", to ma. Koniec z tym jego "tanim" lansowaniem. Na pewno z jego dorobkiem i doświadczeniem, czeka na niego już jakiś klub z wyższej ligi. Miączyn nie czeka. Niech buduje markę gdziekolwiek, tylko nie w Zamościu. Pośmiewiskiem jesteśmy już. Skończcie z tym kolesiostwem!
 • "wieśniak" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 18:05:45 napisał:
  Zrozumcie..... nie wina trenerów, nie wina piłkarzy nie wina działaczy nie wina sponsorów tylko atmosfery i klimatu wokół piłki jaki stworzył w naszym mieście niejaki były prezesina - agitator własnych niedomagań - twórca hejtu na wszystkich - ojciec sukcesu zamojskiego fut"w""p"olu - a do tego wulgarny cha.. i jeszcze parę innych słów....- mega wszechwiedzący "he he" - sryś. Teraz czasu potrzeba na odbudowanie tego co było, a zostało zniszczone.
 • "Czarek to ja" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 20:04:52 napisał:
  Czy to prawda ze zarząd rozgląda sie za nowym trenerem?
 • "ligowiec" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 20:07:17 napisał:
  Na miejscu zarządu zacząłbym powoli przepraszać się z wychowankami, którzy odeszli... bo jak Kapka się wycofa to wątpię, by ktoś przyjezdny chciał zostać w klubie,a na dzień dzisiejszy swoich zawodników zostało niewielu...
 • "tomek" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 22:24:29 napisał:
  Podobno w Lipsku jest niezły trener i ma na imię Waldemar. Może on do sztabu? Expert od długich prostopadłych piłek.
 • "wieśniak" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 22:31:22 napisał:
  ligowiec - dobrze prawisz. Problem w tym, że w tym mieście zgnoją każdego a tym samym i piłkarzy bogu ducha winnych. Lepiej trzymać się z dala dopóki wokół są kolesie słynnego he he.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny