Sport | ZamośćRedakcja16 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Hetman – Omega Stary Zamość 12:0 (4:0)

R E K L A M A    B O A R D

Aż 12 bramek strzeliła drużyna Hetmana Zamość w sparingu z Omegą Stary Zamość. Spotkanie z szóstą drużyną klasy okręgowej odbyło się na boisku z naturalną nawierzchnią.

Zamościanie ruszyli na bramkę rywala od początku spotkania. Pierwszy raz piłka zatrzepotała w siatce w 13. minucie za sprawą Patryka Słotwińskiego. Do przerwy na listę strzelców wpisali się także Paweł Myśliwiecki (dwa trafienia) i Rafał Kycko.

W drugiej połowie Hetman rozmontował obronę Omegi dokładając jeszcze osiem bramek, a autorem najpiękniejszej z nich był Rafał Turczyn. Po zespołowej akcji „Boniek” uderzył z kilkunastu metrów w samo okienko.

– Warunki, w których rozgrywany był sparing nie były sprzyjające. Silny wiatr przeszkadzał w płynnej grze, ale mimo to zdobyliśmy sporo bramek. Dokładnie o to chodziło, by zawodnicy złapali świeżość, poczuli piłkę i zaczęli funkcjonować w wypracowanych schematach. W wielu elementach to się dziś udało. To był nasz ostatni sparing i przed nami pierwszy mecz ligowy w tym roku – skomentował po wygranym meczu trener Hetmana, Jacek Ziarkowski.

Hetman Zamość – Omega Stary Zamość 12:0 (4:0)

Bramki: 13′ Słotwiński, 14′ Myśliwiecki, 33′ Kycko, 39′ Myśliwiecki, 49′ sam., 60′ Kanarek (k.), 63′ Pęcak, 69′ Testowany I, 73′ Pęcak, 77′ Testowany I, 85′ Turczyn, 87′ Pęcak

Hetman: Kowalczyk (46′ Amermajster) – Kopyciński, Kanarek, Skiba, Słotwiński, Olszak (63′ Turczyn), Buczek (46′ Pupeć), Kycko, Oziemczuk, Turczyn (46′ Pęcak), Myśliwiecki (46′ Testowany)

 

źródło: kshetman.zamosc.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad111 52 minuty temu
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
z_boku
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie k...
L19c
Niczego nie upraszcza natomiast utrudnia...
archeo
ubogi jest Twój "zestaw" sławnych ludz...
z_boku
Oczywiście, jesteśmy otoczeni komucham...
L19c
A jak inaczej można nazwać tych kolesi...
z_boku
Jeden facet kiedyś napisał (cytat): z ...
dementi
Piotrowski nie zarejestrował listy w lu...
A.
Dlaczego każdy artykuł o Wandzie Orli...
Antyklerykał
Pomnik się da obalić, ale skwer to nie...
archeo
Kawałek trawnika i parkingu to skwer? D...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018