Sport | ZamośćRedakcja16 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Hetman – Omega Stary Zamość 12:0 (4:0)

R E K L A M A    B O A R D

Aż 12 bramek strzeliła drużyna Hetmana Zamość w sparingu z Omegą Stary Zamość. Spotkanie z szóstą drużyną klasy okręgowej odbyło się na boisku z naturalną nawierzchnią.

Zamościanie ruszyli na bramkę rywala od początku spotkania. Pierwszy raz piłka zatrzepotała w siatce w 13. minucie za sprawą Patryka Słotwińskiego. Do przerwy na listę strzelców wpisali się także Paweł Myśliwiecki (dwa trafienia) i Rafał Kycko.

W drugiej połowie Hetman rozmontował obronę Omegi dokładając jeszcze osiem bramek, a autorem najpiękniejszej z nich był Rafał Turczyn. Po zespołowej akcji „Boniek” uderzył z kilkunastu metrów w samo okienko.

– Warunki, w których rozgrywany był sparing nie były sprzyjające. Silny wiatr przeszkadzał w płynnej grze, ale mimo to zdobyliśmy sporo bramek. Dokładnie o to chodziło, by zawodnicy złapali świeżość, poczuli piłkę i zaczęli funkcjonować w wypracowanych schematach. W wielu elementach to się dziś udało. To był nasz ostatni sparing i przed nami pierwszy mecz ligowy w tym roku – skomentował po wygranym meczu trener Hetmana, Jacek Ziarkowski.

Hetman Zamość – Omega Stary Zamość 12:0 (4:0)

Bramki: 13′ Słotwiński, 14′ Myśliwiecki, 33′ Kycko, 39′ Myśliwiecki, 49′ sam., 60′ Kanarek (k.), 63′ Pęcak, 69′ Testowany I, 73′ Pęcak, 77′ Testowany I, 85′ Turczyn, 87′ Pęcak

Hetman: Kowalczyk (46′ Amermajster) – Kopyciński, Kanarek, Skiba, Słotwiński, Olszak (63′ Turczyn), Buczek (46′ Pupeć), Kycko, Oziemczuk, Turczyn (46′ Pęcak), Myśliwiecki (46′ Testowany)

 

źródło: kshetman.zamosc.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
nik
Głupota ludzka i Wszechświat nie mają...
z_boku
Nagroda Darwina to nie jest, może choci...
widz
zobaczymy dzisiaj jak sowicie wynagrodze...
ak
Ludzie przestańcie wreszcie wypisywać ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018