R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja15 lipca 2017 FACEBOOK | 4471 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 64 komentarze ()

Zamość: Hetman – Motor Lublin 1:3 [AKTUALIZACJA]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Wynikiem 1:3 (1:2) zakończył się mecz towarzyski pomiędzy Hetmanem Zamość a III-ligowym Motorem Lublin.

 

Sobota, 15 lipca godz. 11.00

Hetman Zamość – Motor Lublin                                 1 : 3 (1 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – Kozban (27’),

1 : 1 – Paluch (28’),

1 : 2 – zawodnik testowany (43’),

1 : 3 – Kaczmarek (90’).

 

Hetman 1-4-4-2:

Zmiany:

56’ ↓ Sviatoslav Lavruk – ↑ Łukasz Mietlicki,

56’ ↓ Rafał Turczyn – ↑ Damian Otręba,

62’ ↓ Michał Paluch – ↑ Szymon Solecki,

66’ ↓ Bartłomiej Gąska – ↑ Dawid Dworak,

68’ ↓ Dawid Daszkiewicz – ↑ Michał Luterek,

80’ ↓ Stanisław Rybka – ↑ Michał Paluch.

 

 

Motor 1-4-4-2:

Zmiany:

19’ ↓ Kamil Oziemczuk – ↑ zawodnik testowany.

W II połowie grali również: testowany bramkarz, Patryk Słotwiński, Radosław Kursa, Julien Tadrowski, Dawid Dzięgielewski, Kamil Cholerzyński, Marcin Michota i Konrad Nowak.

 

Sędziowali: Robert Kędziora jako sędzia główny oraz Zygmunt Luterek i Radomir Winiarski jako sędziowie asystenci (wszyscy OKS Zamość).

 

            Przez cały mecz pomiędzy Hetmanem i Motorem widać było, który z zespołów gra w III a który w IV lidze. Goście przewyższali zespół z Zamościa zarówno organizacją i sposobem prowadzenia gry jak też indywidualnymi umiejętnościami poszczególnych zawodników. Widać to było szczególnie podczas pojedynków Kaczmarka z Daszkiewiczem, w których piłkarz Motoru systematycznie i niemiłosiernie ogrywał nominalnego obrońcę Hetmana posyłając kolejne wrzutki w pole karne. Na szczęście dla gospodarzy wyższość III-ligowca nie przekładała się na tworzenie konkretnych sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie na dobrą sprawę więcej okazji – po kontrach i szybkich atakach – mieli podopieczni Marka Motyki. Tutaj niestety dały znać o sobie słabsze umiejętności indywidualne piłkarzy Hetmana i zamiast zdobyciem gola wszystko kończyło się na słabych, łatwych do złapania strzałach. W atakach Motoru przeważały dośrodkowania ze skrzydeł ale z tymi dobrze radził sobie Skrzypek. Dopiero w 27 minucie goście zdobyli gola. Kaczmarek na moment dał spokój Daszkiewiczowi i dokładnym przerzutem uruchomił Szkatułę, który „wjechał” w pole karne z lewej flanki, płasko dośrodkował na 4 metr przed bramką a tam Dmytro Kozban dostawił tylko nogę i było 0: 1. Wyrównanie padło już po minucie. Gąska, który miał na sumieniu współudział w bramce dla Motoru, tym razem zrehabilitował się nieco dośrodkowaniem, które trafiło do testowanego w ataku Ukraińca, ten z kolei sprytnie zwiódł obrońcę i wyłożył piłkę Michałowi Paluchowi, który z metra dopełnił formalności. Jeszcze przed przerwą (w 43 minucie) goście ponownie objęli prowadzenie. Kaczmarek podał piłkę do stojącego 25 metrów od bramki jednego z wielu zaludniających tego dnia boisko zawodników testowanych, a ten popisał się bardzo ładnym, precyzyjnym strzałem w samo „okienko”. Skrzypek był bezradny.

            Druga połowa miała podobny przebieg. Zespół Motoru, w którym pojawiło się kilku nowych graczy nadal dominował na boisku ale tzw. „setek” raczej sobie nie wypracowywał. Paradoksalnie to właśnie Hetman miał w tej części gry najlepszą okazję do zdobycia gola. W 83 minucie Otręba odebrał piłkę obrońcy ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zdołał pokonać testowanego golkipera Motoru. W ostatniej minucie potwierdziło się porzekadło, że jak się nie strzela, to się traci. Paweł Kaczmarek zaatakował indywidualnie prawym skrzydłem, „złamał” akcję w stronę środka boiska i strzelił płasko z 20 metrów tuż przy bliższym słupku a sędzia po chwili zakończył to spotkanie.

 

Zamiast komentarza:

  • W zamojskim zespole, który powoli staje się zamojskim jedynie z nazwy, od początku meczu zagrał jeden zamościanin (Turczyn) i dwóch quasi zamościan (Kanarek i Daszkiewicz).
  • Do 56 minuty w barwach Hetmana przebywało aż trzech Ukraińców (Lavruk, Rybka oraz testowany napastnik), co – za względu na zapisy regulaminowe – nie będzie możliwe w meczu ligowym. Chyba że któryś z nich ma już polskie obywatelstwo.
  • Co ciekawe, jeden z Ukraińców (Stanisław Rybka) dzień wcześniej (w piątek o godzinie 18.00) rozegrał około 80 minut w meczu Kryształu Werbkowice z Victorią Łukowa. W sobotnim meczu Hetmana – rozgrywanym o godzinie 11.00 – również zagrał 80 minut aż dopadły go skurcze i musiał opuścić boisko.
  • Do pierwszego ligowego meczu pozostał niecały miesiąc a w Hetmanie nadal poszukuje się ludzi do gry. W sobotnim meczu połowa wyjściowego składu, to zawodnicy o nieuregulowanym statusie.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii ze spotkania.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
HEHEHE
ALE DO GRABIENIA PIASKU JAKIE ŁADNE DZI...
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Damian
Świetny artykuł, swoją drogą korzyst...
ANDREW FOREVER
Jaki Adaś? Co do tego ma Gomułka? To n...
Gorever
Adaś, ale Andrzej nie pamięta towarzys...
ANDREW FOREVER
A przecież prezydent Wnuk prosił, bła...
misiek
Perła. Od czegoś trzeba zacząć. Firm...
antyklerykał
A na kleszy budyneczek 23 mln wyrzucono....
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny