R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja15 lipca 2017 FACEBOOK | 4016 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 64 komentarze

Zamość: Hetman – Motor Lublin 1:3 [AKTUALIZACJA]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Wynikiem 1:3 (1:2) zakończył się mecz towarzyski pomiędzy Hetmanem Zamość a III-ligowym Motorem Lublin.

 

Sobota, 15 lipca godz. 11.00

Hetman Zamość – Motor Lublin                                 1 : 3 (1 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – Kozban (27’),

1 : 1 – Paluch (28’),

1 : 2 – zawodnik testowany (43’),

1 : 3 – Kaczmarek (90’).

 

Hetman 1-4-4-2:

Zmiany:

56’ ↓ Sviatoslav Lavruk – ↑ Łukasz Mietlicki,

56’ ↓ Rafał Turczyn – ↑ Damian Otręba,

62’ ↓ Michał Paluch – ↑ Szymon Solecki,

66’ ↓ Bartłomiej Gąska – ↑ Dawid Dworak,

68’ ↓ Dawid Daszkiewicz – ↑ Michał Luterek,

80’ ↓ Stanisław Rybka – ↑ Michał Paluch.

 

 

Motor 1-4-4-2:

Zmiany:

19’ ↓ Kamil Oziemczuk – ↑ zawodnik testowany.

W II połowie grali również: testowany bramkarz, Patryk Słotwiński, Radosław Kursa, Julien Tadrowski, Dawid Dzięgielewski, Kamil Cholerzyński, Marcin Michota i Konrad Nowak.

 

Sędziowali: Robert Kędziora jako sędzia główny oraz Zygmunt Luterek i Radomir Winiarski jako sędziowie asystenci (wszyscy OKS Zamość).

 

            Przez cały mecz pomiędzy Hetmanem i Motorem widać było, który z zespołów gra w III a który w IV lidze. Goście przewyższali zespół z Zamościa zarówno organizacją i sposobem prowadzenia gry jak też indywidualnymi umiejętnościami poszczególnych zawodników. Widać to było szczególnie podczas pojedynków Kaczmarka z Daszkiewiczem, w których piłkarz Motoru systematycznie i niemiłosiernie ogrywał nominalnego obrońcę Hetmana posyłając kolejne wrzutki w pole karne. Na szczęście dla gospodarzy wyższość III-ligowca nie przekładała się na tworzenie konkretnych sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie na dobrą sprawę więcej okazji – po kontrach i szybkich atakach – mieli podopieczni Marka Motyki. Tutaj niestety dały znać o sobie słabsze umiejętności indywidualne piłkarzy Hetmana i zamiast zdobyciem gola wszystko kończyło się na słabych, łatwych do złapania strzałach. W atakach Motoru przeważały dośrodkowania ze skrzydeł ale z tymi dobrze radził sobie Skrzypek. Dopiero w 27 minucie goście zdobyli gola. Kaczmarek na moment dał spokój Daszkiewiczowi i dokładnym przerzutem uruchomił Szkatułę, który „wjechał” w pole karne z lewej flanki, płasko dośrodkował na 4 metr przed bramką a tam Dmytro Kozban dostawił tylko nogę i było 0: 1. Wyrównanie padło już po minucie. Gąska, który miał na sumieniu współudział w bramce dla Motoru, tym razem zrehabilitował się nieco dośrodkowaniem, które trafiło do testowanego w ataku Ukraińca, ten z kolei sprytnie zwiódł obrońcę i wyłożył piłkę Michałowi Paluchowi, który z metra dopełnił formalności. Jeszcze przed przerwą (w 43 minucie) goście ponownie objęli prowadzenie. Kaczmarek podał piłkę do stojącego 25 metrów od bramki jednego z wielu zaludniających tego dnia boisko zawodników testowanych, a ten popisał się bardzo ładnym, precyzyjnym strzałem w samo „okienko”. Skrzypek był bezradny.

            Druga połowa miała podobny przebieg. Zespół Motoru, w którym pojawiło się kilku nowych graczy nadal dominował na boisku ale tzw. „setek” raczej sobie nie wypracowywał. Paradoksalnie to właśnie Hetman miał w tej części gry najlepszą okazję do zdobycia gola. W 83 minucie Otręba odebrał piłkę obrońcy ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zdołał pokonać testowanego golkipera Motoru. W ostatniej minucie potwierdziło się porzekadło, że jak się nie strzela, to się traci. Paweł Kaczmarek zaatakował indywidualnie prawym skrzydłem, „złamał” akcję w stronę środka boiska i strzelił płasko z 20 metrów tuż przy bliższym słupku a sędzia po chwili zakończył to spotkanie.

 

Zamiast komentarza:

  • W zamojskim zespole, który powoli staje się zamojskim jedynie z nazwy, od początku meczu zagrał jeden zamościanin (Turczyn) i dwóch quasi zamościan (Kanarek i Daszkiewicz).
  • Do 56 minuty w barwach Hetmana przebywało aż trzech Ukraińców (Lavruk, Rybka oraz testowany napastnik), co – za względu na zapisy regulaminowe – nie będzie możliwe w meczu ligowym. Chyba że któryś z nich ma już polskie obywatelstwo.
  • Co ciekawe, jeden z Ukraińców (Stanisław Rybka) dzień wcześniej (w piątek o godzinie 18.00) rozegrał około 80 minut w meczu Kryształu Werbkowice z Victorią Łukowa. W sobotnim meczu Hetmana – rozgrywanym o godzinie 11.00 – również zagrał 80 minut aż dopadły go skurcze i musiał opuścić boisko.
  • Do pierwszego ligowego meczu pozostał niecały miesiąc a w Hetmanie nadal poszukuje się ludzi do gry. W sobotnim meczu połowa wyjściowego składu, to zawodnicy o nieuregulowanym statusie.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii ze spotkania.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Beata
Ludzie to jest przerażające, ile w was...
L11A
Boże chroń przed komuną i jej emisari...
Marian
Jaki przemysł? Gdzie? Na około kartofl...
x
Z uwagi na duże straty w pomocy ( Kupis...
Stop
Problem Twój jest taki, że widzisz zna...
Zm
Do tej pory sie nie zastanowił to i pew...
wyborca
Porażka wyborcza Zamościa 2014 !...
kibic
A co ze Stachyrą zastanowił się już ...
K.Retyn
"Największy" "sukces" "nowej" lewicy to...
No
Może poczekamy na wyrok sądu. Ja tam w...
K.Retyn
Towarzyszu "K" książek nikt nie zamier...
heniek
Zapewne jakiś "stryjek zamienił siekie...
Obserwer
Nicolas Sarkozy zatrzymany przez policj...
Mu
Według ustaleń policji opisanych na in...
Zm
Ostatnio jadac ta droga tez ledwo zobacz...
ad111
Tam nie ma znaku STOP, a tylko krzyż ś...
z_boku
Ludzie zapomnieli o tym że istnieją po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny