R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany30 maja 2018 FACEBOOK | 4426 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy ()

Zamość: Hetman – MKS Ryki 7:0

źródło: kshetman.zamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

Siedem bramek strzelili swoim rywalom w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy Hetmana i pewnie pokonali MKS Ryki. Cieszy fakt, że kolejny junior zaliczył debiut w pierwszym składzie zespołu. Jest to Damian Wolanin, który na boisku pojawił się w 80 minucie zastępując Jakuba Wyłupka.

Hetman Zamość 7 : 0 MKS  Ryki

1:0 Michał Paluch 15 min.

2:0 Piotr Stefański 27 min.

3:0 Przemysław Kanarek 34 min.

4:0 Michał Paluch 53 min.

5:0 Paweł Myśliwiecki 60 min.

6:0 Michał Paluch 67 min.

7:0 Paweł Myśliwiecki 83 min.

Hetman: Wyłupek (80′ Wolanin) – Otręba, Kanarek, Żmuda, Świech – Solecki (71′ Bednara), Kycko, Myśliwiecki, Kuśmierz (61′ Daszek), Stefański (66′ Nastałek) – Paluch

MKS Ryki: Troshupa – D. Osojca (55′ Łukasik), P. Osojca, Szlendak, Bułhak, Kopczyński, Gąska, Banach, Szymanek, Wasilewski, Leonarcik.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Persona non grata" dnia 30 maja 2018 o godzinie 21:45:47 napisał:
  Równie dobrze mogłoby być 15:0 przy dobrych napastnikach. Taka to liga. Mimo wyniku ta drużyna w ogóle nie ma jaj, charakteru. Nie ma monolitu. Pożegnałbym się z panami Paluch, Myśliwiecki, Solecki, Żmuda... Ogórków może i ograli, ale prawda jest taka, że obrona nie funkcjonuje, a atak to dramat. Paluch co mecz ma 30 sytuacji, wykorzysta dwie i co, dobry jest? Niektórzy "dziennikarze" próbują z niego zrobić bohatera sezonu, bo widzą tylko statystykę. O ile wypocinom ekspertów z Pomorza trudno się dziwić, o tyle dziwi mnie podejście trenerów i dyrektora do Palucha i Myśliwieckiego. Na trzydzieści sytuacji w meczu dwa gole wcisną, ale w trzeciej lidze byłyby trzy, cztery sytuacje...
  13
  3
  R E K L A M A
  • "x" dnia 30 maja 2018 o godzinie 23:31:20 napisał:
   No tak tylko za tych dobrych napastników to trzeba solidnie zapłacić bo dobry nie przyjdzie grać za grosze na piąty poziom rozgrywek, a wtedy byłby dopiero płacz jakby jakiś dobrze opłacany asior się tu pojawił, ciągle by mu wypominano zarobki. Paluch i Myśliwiecki swoje zawsze strzelą na tą ligę to wystarczy, Żmuda też dzisiaj trzymał obronę, krzyknął w momencie gdy reszta się zawieszała brakowało go w Biłgoraju. Ten skład już jest zgrany i jeśli utrzymają ich na przyszły sezon przy drobnych korektach awans będzie.
   4
   4
 • "Hm" dnia 30 maja 2018 o godzinie 22:14:36 napisał:
  Nie widziałeś w Bilgoraju ile jest warty Hetman bez Palucha?
  5
  5
 • "kibic" dnia 30 maja 2018 o godzinie 22:44:55 napisał:
  Paluch chociaż ma sytuacje i zawsze coś tam strzeli, asystuje,uzbierał już 21 bramek w lidze, bez niego w ataku w Biłgoraju był dramat. Dziś najładniejsza akcja meczu Paluch-Myśliwiecki na 7:0 i strzał z dystansu w poprzeczkę Nastałka.
  2
  5
 • "max" dnia 30 maja 2018 o godzinie 23:34:56 napisał:
  "Persona non grata" popieram masz zupełną rację. Jesteś zupełnie obiektywny.
  2
  2
 • "Zamościanin" dnia 31 maja 2018 o godzinie 11:16:43 napisał:
  Bardzo dobry występ młodego bramkarza. Był na pewno stremowany ale występ solidny i na wysokim poziomie. Wyłupek nr 1 a Skrzypek na ławce do końca kontraktu.
  8
  4
 • "zamościak" dnia 31 maja 2018 o godzinie 17:41:52 napisał:
  faktycznie, bramkarze byli extra :) więcej stania jak gry ... bez jaj, jak to ma być zgranie zespołu to życzę powodzenia, bieganina za piłką jak na szkolnych rozgrywkach, dwie żółte kartki za głupotę, za które powinni zapłacić sami zawodnicy, wynik może cieszy ale gra z zespołem z okręgówki chluby nie przynosi, można powiedzieć że oglądało się mecz sparingowy gdzie "starzy" wrzeszczą na "młodych" jakby byli z extraklasy, to ma być zespół ? ten trener to chyba nie ma pojęcia o atmosferze
  3
  5
 • "." dnia 31 maja 2018 o godzinie 23:55:32 napisał:
  Która to jest liga? Rozumiem gdyby była to liga mistrzów, liga Europejska. Ekstraklasa czy Puchary.
  o co gra Hetman, przecież jedna jaskółka nie czyni wiosny. Kończy się sezon zarząd musi zastanowić się co dalej.
  4
  2
 • "anty Hetman" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 17:44:36 napisał:
  Świetny sukces Hetmana pewnie pół drużyny przeciwnika miała ponad 1 promil
  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Kibic
bardzo dobra wyniki i wysokie lokaty w. ...
XXX 7 minut temu
Brawo, brawo, brawo. Trzymamy za WAS kci...
Bulterier
Niech dadzą jeszcze jrdna banke z miast...
K.
300? A w kieszeni na zdjęciu widzę 400...
ad111
"Wróg" społeczny został unieszkodliwi...
Ekonomistka
"fucha" dnia 19 czerwca 2018 coś chyba ...
x
Za Palucha trzeba kogoś znaleźć może...
foch
wszyscy jeszzcze mamy nadzieje że hetma...
z
Straszne! Zwłaszcza ta niby broń pneum...
Ciekawe...
W. Czarzasty w jednej ze stacji TV tak s...
Wilhelm T.
Roman to idealny przykład człowieka su...
Wilhelm T.
No, zawita jak Nizioła zrobią Prezyden...
Wilhelm T.
No to kuźwa sukces! Na 102% siłą i al...
z_boku
Tak! Bimber jest święty i żadne rami...
hm
Super wiadomość !!! Tyko o 2 sezony za...
TORRES20400
Bimbru szkoda. Zbieranie "zabytków" z I...
z_boku
Ufff.... Już myślałem że Jakuba zła...
z_boku
No to trzeba mu pogratulować. Tam go je...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny