R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara29 lipca 2017 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy ()

Zamość: Hetman – Legia Warszawa CLJ 6:0

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

IV-ligowy Hetman Zamość pokonał dziś drużynę Legii Warszawa występującą w Centralnej Lidze Juniorów 6:0 (3:0).

Hetman Zamość – Legia Warszawa CLJ 6:0 (3:0)

1:0 Damian Kupisz 25 min.

2:0 Jakub Bednara 32 min.

3:0 Michał Paluch 41 min.

4:0 Michał Paluch 60 min.

5:0 Michał Paluch 66 min.

6:0 Damian Kupisz 78 min.

Hetman: Troshupa – Kanarek (46′ Gąska), Żmuda, Bednara, Daszkiewicz (60′ Luterek) – Solecki, Mietlicki, Kycko (46′ Stefański), Turczyn (46′ Otręba), Kupisz – Paluch

Zapraszamy do naszej fotorelacji.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "zmc" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 16:11:42 napisał:
  Przyjechaly dzieci ten mecz nic nie mowi o wartosci Hetmana.Jesli dobrze wiem w srode sparing z Chelmianka i to bedzie wykladnik tego gdzie jestesmy co prezentujemy jakie mamy szanse na awans.
  15
  11
  R E K L A M A
 • "KJ8" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 16:51:43 napisał:
  Dzieci, które grały w juniorskiej LM i zdobywały punkty z Sportingiem i Borussią ;) wygrały CJL i część z nich trenuje/trenowała z 3 ligowymi rezerwami Legii. Przez pierwsze 15-20 minut Legia grała zdecydowanie na wyzszym niż IV-ligowy poziom. Bądźmy poważni. Z Chełmianką rzeczywiście będzie bardziej miarodajny ale nie mówmy że grali z dziecmi bo to uwłacza zespołowi.
  8
  6
 • "STYX" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 19:11:53 napisał:
  Aż się dzieciakom kredki rozsypały.
  8
  7
 • "Prezes" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 22:39:05 napisał:
  Taka mała prośba do redakcji roztocza.net usuńcie te debilne komentarze pod artykułem.Niektórych poziom inteligencji to mniej niż zero.
  9
  8
 • "Daniel Czubara" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 23:04:11 napisał:
  Redakcja przychyla się do prośby. Prosimy o merytoryczną dyskusję.
  8
  2
 • "Thomas" dnia 29 lipca 2017 o godzinie 23:47:28 napisał:
  Daniel Czubara@ Uprasza się o nie poruszanie wątku Hetman Zamość czy jak się zwie. Inaczej i proszę nie robić aluzji z komentarzy niektórych kibiców.
  0
  11
 • "Jaro" dnia 30 lipca 2017 o godzinie 0:26:01 napisał:
  Hetman gra coraz lepiej i widać to ze sparingu na sparing, chłopaki się zgrywają, Michał Paluch złapał skuteczność oby w lidze też tak strzelał.
  10
  2
 • "kibic" dnia 30 lipca 2017 o godzinie 0:58:22 napisał:
  Tylko Fundacja ole ole ole!!! Viva la fundacja!
  6
  7
 • "x" dnia 30 lipca 2017 o godzinie 1:18:59 napisał:
  Dlaczego Ławruk nie grał, kontuzja jakaś ?
  7
  0
 • "OJ KJ8" dnia 30 lipca 2017 o godzinie 15:32:54 napisał:
  Kajko8 juz sie napinales w ubieglym sezonie na pewny awans i wyszlo jak wyszlo wiec zacznij patrzec troche obiektywnie i uwazaj na zylki zeby ci znowu ktoras nie pekła. Ten sklad ktory przyjechal do Zamoscia wiele wspolnego z mlodziezowa Lm nie mial i nie pitol durnot.Nawet sroda nie bedzie meczem prawdy pierwsze 5 6 kolejek bedzie prawdziwym sprawdzianem po nich zobaczymy co i jak moze byc.Milej upalnej niedzieli ziomki.
  5
  0
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 30 lipca 2017 o godzinie 16:15:23 napisał:
  dyzma był na meczu czy tylko na ligowym się lansuje, za darmo zresztą ? A tak krytykuje
  2
  3
 • "Jaro" dnia 1 sierpnia 2017 o godzinie 13:23:49 napisał:
  Chwalą Hetmana na stronie Legii : "Wyjazdowe spotkanie z czwartoligową drużyną Hetmana pokazało młodym legionistom, jak wiele różni futbol seniorski od tego juniorskiego. Gospodarze przeważali nad zespołem Piotra Kobiereckiego przede wszystkim pod względem siły, warunków fizycznych i tempa gry. Nasi młodzi zawodnicy również stwarzali sobie sytuacje bramkowe, nie udało im się jednak ani razu trafić do siatki rywala. Piłkarze z Zamościa bezlitośnie wykorzystywali błędy naszej młodzieży, świetnie egzekwowali również stałe fragmenty. Była to bez wątpienia bardzo cenna lekcja dla najstarszej drużyny Akademii. Oby zdobyte podczas potyczek z seniorami doświadczenie jak najlepiej zaprocentowało w spotkaniach ligowych Centralnej Ligi Juniorów."
  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny