Sport | Zamośćtekst nadesłany10 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Hetman – Kryształ Werbkowice 4:1

R E K L A M A    B O A R D

W ostatnim spotkaniu kończącym rozgrywki ligowe pokonali Kryształ Werbkowice 4:1. Bramki dla Hetmana strzelali Michał Paluch, Rafał Kycko oraz Kacper Skrzypek.

Już od samego początku zawodnicy Hetmana wysoko zaatakowali rywala. Podopieczni Jacka Ziarkowskiego stwarzali sobie sytuacje, ale nie potrafili przekuć ich na bramki. W 38. minucie po trafieniu z bliskiej odległości Michała Palucha zamościanie wyszli na prowadzenie. 

Po przerwie trener Kryształu starał się zmienić coś w ustawieniach swojego zespołu dokonując zmian już w przerwie spotkania. Na niewiele się to jednak zdało ponieważ Biało-Zielono-Czerwoni pewnie kroczyli do zwycięstwa. Co prawda Kryształ stwarzał sobie pojedyncze zagrożenia pod naszą bramką, jednak w bramce Hetmana świetnie spisywał się Skrzypek, który kilka razy ratował swój zespół przed utratą bramki. W 75. minucie po dwójkowej akcji Piotra Stefańskiego oraz Michała Palucha nasz napastnik podwyższył prowadzenie po raz drugi wpisując się na listę strzelców. W 89. minucie Rafał Kycko ładnym uderzeniem podwyższył wynik spotkania. W 90. minucie w naszym polu karnym faulowany był zawodnik Kryształu i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Rybka i zdobył bramkę kontaktową. Chwilę później arbiter główny tego spotkania znów wskazał na rzut karny, tym razem dla Hetmana. Do wykonywania jedenastki podszedł bramkarz Hetmana Kacper Skrzypek i mocnym strzałem w prawy róg bramki wpisał się na listę strzelców. Chwilę później Kacper schodził z boiska pomiędzy szpalerem ustawiony z zawodników zamościan. Kacper po sezonie żegna się z Hetmanem, w którym spędził półtora sezonu.

W dobrych nastrojach, lecz z niedosytem po nieudanym sezonie na urlopy udadzą się zawodnicy Hetmana. Do treningów powrócą 10 lipca. Wkrótce na naszej stronie pojawi się podsumowanie minionego sezonu z trenerem Jackiem Ziarkowskim.

Hetman Zamość 4 – 1 Kryształ Werbkowice 4:1

1:0 Michał Paluch 38 min.

2:0 Michał Paluch 75 min.

3:0 Rafał Kycko 89 min.

3:1 Stanisław Rybka 90 min. (rzut karny)

4:1 Kacper Skrzypek 90+4 min. (rzut karny)
Żółte kartki: Paweł Myśliwiecki, Damian Kuśmierz – Hubert Czady, Arkadiusz Sas, Dawid Dobromilski

Hetman: Skrzypek (90′ Wolanin)- Kanarek, Dudek, Świech, Daszkiewicz – Kuśmierz (55′ Bednara), Solecki, Kycko, Otręba (58′ Stefański) – Paluch, Myśliwiecki.

Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz (85′ Łappo), Śmiałko, Dobromilski, Pa. Musiał (67′ Sas) – Dec, Kaczoruk (46′ Borys (52′ Wurszt)), Czady, Nowak (65′ Drewniak) – Rybka, A. Wołoch.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Kibic" dnia 10 czerwca 2018 o godzinie 20:16:09 napisał:
  Kolejny stracony sezon, ale za to prawie co tydzień derby !!! Może te dwa sezony czegoś nauczyły władze Hetmana, żeby nie pompować balonika przed sezonem, a spokojnie robić swoje. Myślę, że kilka wzmocnień jest potrzebnych, bo ławka jest słaba.Bramkarz jest niedaleko, nasz wychowanek w Hrubieszowie. Co do Dyrektora sportowego, jak ma jaja to powinien odejść sam, bo nie sprawdził się. Mam nadzieję, że Boniek wróci, to duże wzmocnienie.
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 9:06:39 napisał:
  Zmiany w drużynie będą napewno gdyż cel jakim był awans nie został wykonany. A kilku zawodników otwarcie mówiło ze w przypadku braku awansu zechcą odejść do wyższej ligi. Myślę ze w przyszłym sezonie zespół powinien zostać nieco odmlodzony. Trzeba postawić na zawodników młodych z regionu głodnych gry i sukcesów. W zamojskiej drużynie widziałbym np. Filipa Pietrusiewicza z Unii Hrubieszów czy wywodzących się z Zamojszczyzny Damiana Pupcia i Mikołaja Grzede z Motoru Lublin CLJ. Szansę na treningi z pierwszym zespołem powinien też otrzymać Karol Mazurek z drużyny juniorów młodszych AMSPN Hetman. Po odejściu Skrzypka wydaje się też konieczne sprowadzenie doświadczonego bramkarza przy którym swoje umiejętności mogliby podnosić młodzi zamojscy wychowankowie.
 • "hm" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 9:40:50 napisał:
  Za wszelką cenę musimy wyjść z tej ligi. Gra młodzieżą spowoduje.ze utkniemy tu na wieki a na mecze przyjdzie po 200 osób. Jesli dyrektorek ma jaja to LHS będzie sponsorem zespolu.
  • "..." dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 17:31:22 napisał:
   Nie jestem fanem Dyrektora bo to partacz i ignorant, młodzieżą natomiast można wyjść z tej ligi i jeszcze oświeć mnie ..... ilu to teraz kibiców przychodzi ? Jeszcze będziesz prosił o 200. Hahahahh
 • "anty hetman" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 10:08:08 napisał:
  nie wierze w ten klub. Od lat są tam nastawieni na łatwą kasę z miasta. Jak się nie zmieniło 5 lat temu to teraz też się nie zmieni. Dalej zarząd będzie tylko na tym zyskiwał, a klub ośmieszał się grając z Januszami którzy nawet nie chodzą na treningi
 • ""obserwator"" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 12:10:40 napisał:
  Gdzie odchodzi Skrzypek?
 • "Rodzic" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 21:28:13 napisał:
  Jedyny zespół który od kilku lat coś osiągnął. I przez kilka kolejnych trzeba będzie znowu czekać na taką młodzież. https://web.facebook.com/AMSPN-Hetman-Zamość-rocznik-2003-1103531076338705/ Przez dwa ostanie lata transfery zawodników do Jagielonii Białystok i Legii Warszawa, ale co tam, nikt w Hetmanie tego nie widzi. A w takich Wigrach Suwałki 15 latek gra i asystuje. A za dwa lata będziemy płakać że nie ma szkolenia, a nasi zawodnicy będą wtedy w Polsce.
 • "zamościak" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 15:34:06 napisał:
  Niech oni wszyscy idą w p..,du; dyrektor, trener i ich przydupasy, to jest klub zamojski, a nie jakaś przystań dla odpadów. Niech zmienią nazwę klubu jak mają grać zawodnicy ch...j wie skąd. Wychowankowie i tylko wychowankowie. Śmieją się z Zamościa, że zarząd klubu nie potrafi stworzyć drużyny ze swoich piłkarzy i pieniądze wydają na badziewie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ak 18 minut temu
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek 36 minut temu
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista 39 minut temu
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018