R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara23 września 2017 FACEBOOK | 5159 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 20 komentarzy

Zamość: Hetman – Górnik II Łęczna 2:0

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Od zwycięstwa rozpoczął trenerską przygodę z Hetmanem Zamość Jacek Ziarkowski.

Po ostatnich perturbacjach – słabych wynikach, zmianie trenera i karze finansowej dla drużyny – przyszedł czas na przełamanie. Do Zamościa przyjechały rezerwy grającego w I lidze Górnika Łęczna. Konkretnie przeciwko Hetmanowi wystąpiła klubowa młodzież, bowiem w drużynie gości dominowali piłkarze w wieku 17-19 lat.

Przez całą pierwszą połowę ton grze nadawali zamościanie. Piłkarze Hetmana próbowali strzałów z dystansu (Solecki) oraz akcji ze skrzydeł po zagraniach Turczyna, Kupisza i Stefańskiego. Bez rezultatu dwukrotnie poprzeczka ratowała bramkarza Górnika. W innych sytuacjach obrońcy z Łęcznej wybijali na aut lub korner. Pod koniec pierwszej połówki goście próbowali szczęścia, jednak Skrzypek był na posterunku.

To co nie wychodziło zamościanom przez pierwsze 45 minut, udało się na początku II połowy. W 48′ do siatki rywali trafił Piotr Stefański, który potwierdza, że był jednym z najlepszych transferów zamojskiego klubu przed tym sezonem. 

W 81′ Hetman stracił jednego zawodnika. Czerwoną kartkę za faul zobaczył bowiem Jakub Bednara, jeden z zamojskich stoperów. Hetman dobił gości w doliczonym czasie gry. W 92′ piłkę do bramki gości skierował ukraiński pomocnik Hetmana Sviatoslav Lavruk i tym samym ustalił wynik na 2:0.

Obie bramki dały Jackowi Ziarkowskiemu zwycięstwo w pierwszym meczu na trenerskiej ławce w Zamościu.

Hetman Zamość – Górnik II Łęczna 2:0 (0:0)

Bramki:

1:0 Piotr Stefański 48′

2:0 Sviatoslav Lavruk 92′

Zapraszamy do naszej fotorelacji z meczu.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "..." dnia 23 września 2017 o godzinie 17:55:53 napisał:
  Brawo oby tak dalej !!
  R E K L A M A
 • "Horn" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:07:24 napisał:
  Jak będą tak grać w każdym meczu do końca to moze awans nie jest stracony?
 • "wilk" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:25:14 napisał:
  A za tydzień "derby" w Szczebrzeszynie :)
 • "Marek" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:35:56 napisał:
  Zobaczymy dalej czy Hetman się pozbierał!!!
 • "kibic" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:40:48 napisał:
  A co tu tak cicho? Jakby Hetman przegrał to widziałbym tu ze 100 komentarzy żali i biadoleń :) a teraz?
 • "Mundialero" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:49:41 napisał:
  Ten sezon i tak już stracony. Trzeba naprawić błędy, ogrywać młodych i szykować się do walki o awans za rok od podstaw. Limit pomyłek chyba już został wyczerpany.
 • "He he" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:49:58 napisał:
  Do kibic: To niby Hetman nie był faworytem i po wspaniałym meczu pokonał głównego kandydata do awansu? :) Kraśnik wygrał z nimi na wyjeździe 5 : 0. Po co taki komentarz?
 • "kibic" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:51:13 napisał:
  Weź poprawkę, że Hetman wychodzi z kryzysu. Ja jestem z klubem na dobre i na złe.
 • "Anonim" dnia 23 września 2017 o godzinie 18:59:23 napisał:
  Ziaro powinien być potwierdzony też jako zawodnik , mógłby wchodzić w końcówkach na podmęczonego rywala.
 • "Anonim" dnia 23 września 2017 o godzinie 19:11:15 napisał:
  a gdzie dyzma ? Już się nie pcha na krzywy ryj ?
  R E K L A M A
 • "magnar" dnia 23 września 2017 o godzinie 19:26:10 napisał:
  Szału nie było, ale ważne, że trzy punkty są.
 • "banan" dnia 24 września 2017 o godzinie 7:29:51 napisał:
  Na dzień dzisiejszy największy kłopot robi się z młodzieżowcami... Bednara regularnie kartkuje, Daszkiewicz kontuzjowany a Luterek z Gąska ciency jak nieszczęście. Na Roztocze może to wystarczy ale z Tomasovią to już może być różnie. No i oczywiście Solecki już kolejny mecz bida z nędzą powinien odpocząć Lavruk na tą chwile wydaje się lepszy...
 • "ciekawy" dnia 24 września 2017 o godzinie 10:14:49 napisał:
  ile kosztowało rozwiązanie umowy z Panem Markiem M ? pytam jako podatnik tego miasta! Następne niepowodzenia ,nastepny nowy trener?
 • "Mu" dnia 24 września 2017 o godzinie 11:25:30 napisał:
  Moim zdaniem na piłkarzy nie zmiana trenera podziałała, ale kara finansowa. Chłopaki po prostu musieli przystopować z alkoholem, bo im się fundusze skurczyły.
 • "kibic" dnia 24 września 2017 o godzinie 12:12:42 napisał:
  Bednara dostanie jeden mecz na Tomasovię już wróci.
 • "Perek" dnia 24 września 2017 o godzinie 12:21:34 napisał:
  Nie ma się co pompować tym wynikiem, zobaczcie statystyki Łęcznej II... większość to srogie baty.
 • "Kibic lat 80" dnia 24 września 2017 o godzinie 19:27:52 napisał:
  Receptą na sukces jest zgrany kolektyw. Nic tak nie jednoczy jak wspólna wódeczka. Czytam i mysle ze wszystkim sie wydaje się ze mamy 2 a moze nawet ekstralige w Zamosciu. Opamietajcie sie to 5 liga, tutaj wystarczy kolektyw, trener z autorytetem i odrobina umiejetnosci zeby lige wygrac. Wodki chlopakom zalujecie? Sam papierosy odloz i zyj jak czlowiek i nie smaruj glupot w internetach. Gratulacje za odwage dla Ziara ze zgodzil sie przejac zespol w takich okolicznosciach. Zawsze bronilem Dyrektora Welcza bo to facet na poziomie ale kara finansowa dla zespolu to strzal we wlasna nogę. Decyzja beznadziejna. Nie bede pisal dlaczego.
 • "nono" dnia 24 września 2017 o godzinie 20:36:07 napisał:
  jak kara dla zespołu to i kara dla osób odpowiedzialnych za nietrafione transfery, gdzie komisja rewizyjna ?
 • "Sray" dnia 24 września 2017 o godzinie 23:40:08 napisał:
  Witam Kto teraz radzi w Hetmanie ? Kędrak czy Welcz czy może ktoś jeszcze. Kiedyś był zarząd - prezes i vice prezesi. Wiadomo było kto nabroił a teraz Fundacja to znaczy kto ? Jak będzie awans to do wypinania piersi nie zabraknie nikogo zapewne i poseł Zawiślak się pojawi. Ale teraz gdy idzie jak po grudzie to decyzje o zatrudnieniu Motyki , głupich transferach, braku młodzieżowców podejmują "zielone ludziki" Na forach zjebkę dostaje Welcz - jest takim łatwym celem ale jaki jest jego wpływ na transfery ? Czy to on zatrudniał Mietlickiego , Troshupę , Palucha czy Gąskę? Kto zapomniał ,że w tej lidze musi grac 2 młodzieżowców , a u nas jest w kadrze raptem 4 w tym trzech lewonożnych obrońców i jeden malutki skrzydłowy o ironio ustawiany przez Motykę też na obronie. W Stali Kraśnik mają młodzieżowców w ofensywie Skrzyńskiego i Maja . Czy młodzi z Zamościa byli tak słabi ,że wylądowali w Krysztale (Nowak ,Kuron ? Od Palucha chyba nie byli słabsi. Dlaczego do Hetmana nie przeciągnięto żadnego juniora z Tomasovii . W ubiegłym roku wygrali ligę wojewódzką , teraz też w niej prowadzą. Chłopaki uczą się w zamojskich liceach.
 • "tak tak" dnia 25 września 2017 o godzinie 20:01:51 napisał:
  nikt z tomasovii nie przyjdzie dopóki trzyma to wszystko P.Babiarz. Zresztą u nas nikt nie szkoli tylko wymaga, to po co mieliby przyjść?
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny