R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara24 marca 2018 FACEBOOK | 5245 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 18 komentarzy

Zamość: Hetman – Eko Różanka 5:2

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Hetman pokonał Eko Różankę 5:2 (1:2) w meczu inaugurującym rundę wiosenną lubelskiej grupy IV ligi.

Piłkarze zamojskiego Hetmana zgotowali swoim kibicom horror z happy endem.  Po 22 minutach spotkania Hetman przegrywał już 0:2. Najpierw w 17’ strzałem zza pola karnego prowadzenie dla Eko zdobył Błaszczuk. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Waniowski.  Kwadrans później kontaktowego gola zdobył Michał Paluch i od tego momentu Hetman praktycznie schodził z połowy gości.

Po zmianie stron zamościanie przycisnęli przyjezdnych i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 55’ bramkę na 2:2 zdobył kapitan Hetmana Przemysław Żmuda. Na prowadzenie Hetman wyszedł w 71’ za sprawą innego defensora Marcina Świecha. Kilkanaście minut później pierwszą bramkę w barwach zamojskiego klubu zdobył Paweł Myśliwiecki , a w 89’ wynik na 5:2 ustalił inny nowy nabytek Hetmana Kacper Nastałek.

Hetman: Skrzypek – Kanarek (63’ Nastałek), Żmuda, Dudek, Świech – Kuśmierz (75’ Luterek), Bednara, Kycko, Stefański – Myśliwiecki, Paluch.

Eko: Witkowski – Prus (61’ Całka), Żakowski, Błaszczuk (Wieliczuk), Brzeziński, Więcaszek, Madysh (86’Shtybel),  Waniowski (72’ Romaniuk), Bartnik, Shelyuk, Walaszek.

Bramki:

0:1 Błaszczuk 17’

0:2 Waniowski 22’

1:2 Paluch 37’

2:2 Żmuda 55’

3:2 Świech 71’

4:2 Myśliwiecki 82’

5:2 Nastałek 89’

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "PASEL" dnia 24 marca 2018 o godzinie 16:02:37 napisał:
  ilu wychowankow ? Panie WELCZ ?
  R E K L A M A
  • "Anonim" dnia 24 marca 2018 o godzinie 18:46:07 napisał:
   Welcza - żaden :)
 • "zmc" dnia 24 marca 2018 o godzinie 16:58:24 napisał:
  Wychwanków będzie tylu ilu się wychowa. Niestety umiejętności a zwłaszcza "głowa" wychowanków z ostatnich 10 lat upoważnia ich do gry max na poziomie okręgówki. Takich jak Nastałek, Bednara Święch czy Stefański u nas po prostu nie ma. Choć Wyłupek nie byłby dziś słabszy od Skrzypka a Miedźwiedź od Kuśmierza.
 • "Oj Oj" dnia 24 marca 2018 o godzinie 17:19:47 napisał:
  Panie Ziaro panie Welcz to nie jest ani forma ani druzyna na wygranie tej ligi.Po takich 30 minutach jak te z pierwszej polowy troche lepszy zespol rozbije nas w pył.
 • "Zm" dnia 24 marca 2018 o godzinie 20:39:09 napisał:
  Wygrana to wygrana i to sie liczy
 • "Marek" dnia 24 marca 2018 o godzinie 21:48:18 napisał:
  A miało być swobodnie i łatwo ha ha z tą grą awansu to nie wywalczymy Hetman!!!
 • "Prezes" dnia 24 marca 2018 o godzinie 22:22:01 napisał:
  Było 10 wychowanków i jednego brakowało by była pełna "11". Krzyczeli wołali PASEL PASEL! ale nie pojawił się i jedenastym musiał być zawodnik który nie jest wychowankiem.
 • "kibic" dnia 24 marca 2018 o godzinie 22:28:43 napisał:
  Dobrze że odwrócili mecz od 0:2 do 5:2, najważniejsze że są 3 punkty, gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Pierwsze koty za płoty, zobaczymy co będzie dalej. Chyba dziś rekord frekwencji na tym treningowym boisku.
 • "O.k" dnia 25 marca 2018 o godzinie 9:56:43 napisał:
  Wychowankowie są głównie w Huczwie ale nie brakuje ich w Werbkowicach i Szczebrzeszynie.
 • "Hm" dnia 25 marca 2018 o godzinie 10:10:09 napisał:
  Odejdzie Welcz to wrócą wychowankowie. Dopóki może to będzie się trzymał ciepłej posady jak tonący brzytwy.
 • "Tyl" dnia 25 marca 2018 o godzinie 14:03:46 napisał:
  Wychowankow nie ma bo po co?kupi sie.prezydent da kase.i bedzie szlo tylko po co i na co.bo nasza zamojska mlodziez terazniejsza wladza ma w dupie.
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 25 marca 2018 o godzinie 18:22:42 napisał:
  wychowankowie na meczu Tucki na ławce, Luterek 10 min. ...
 • "Kibol" dnia 25 marca 2018 o godzinie 18:45:42 napisał:
  Dobrze piszesz „Hm”dopóki będzie Welcz wychowankowie nie wrócą bo on woli dawać dużą kasę obcy a swoim ochłapy wczoraj grał jeden wychowanek w pierwszy składzie Kyco
 • "Zm" dnia 25 marca 2018 o godzinie 20:35:47 napisał:
  Jakich wychowankow ? Co nie maja ambicji i wola grac po wioskach i pic piwko po meczu
 • "Prezes" dnia 25 marca 2018 o godzinie 22:56:02 napisał:
  "Zm" to chodzi też o tych wychowanków co robią trzy żonglerki w tym jedna na wślizgu. Ja cały czas czekam na konkrety w tym temacie i się nie mogę doczekać. Jednym z powodów jest pewnie to, że komentujące osoby nie mają pojęcia o piłce tylko lubią siać ferment komentując. No, ale jakby była centralna liga to by czekali aż za darmo wejdą na trybunę honorową, będą suszyć zęby i udawać fanów Hetmana.
 • "mieszkaniec" dnia 26 marca 2018 o godzinie 7:35:34 napisał:
  Kolejny sukces na boiskach ligi podwórkowej. Po co w ogóle roztocze robicie o tym artykuł to żaden sukces.
 • "niech tak bedzie" dnia 26 marca 2018 o godzinie 17:34:24 napisał:
  dobromilski hadlo-woloch mazur zwolak wurszt baranX2 dobromilski kornas woloch nowak karasszewski galka plus killku z okolic i mysle ze nie potrzebny bylby zaciag
 • "banan" dnia 30 marca 2018 o godzinie 10:10:41 napisał:
  Jest organizowany wyjazd na mecz?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny